LAWETA ANNOPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ANNOPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach portalu MegaHol


Skoro to usterka względnie odmienne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię tutaj, to w okolicy Annopola dotarłeś najpewniej najlepiej jak się da. Skutecznie pomożemy, a jeśli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej sprawie nie posiadają dla nas zagadek. Nie da się zaoferować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol gwarantują taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Skoro to tak bardzo pilna kwestia to już nie marnuj więcej czasu i wystukaj nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego kiedy twoja gościna jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Dokonania tego stanu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w takim razie to jest świetny czas na podjęcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle różnorodnej ofercie daleko rozleglejszej aniżeli usługi holowania. Tymczasem wirtualnej konwersacji, jednak nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Zacznijmy od wyjaśnienia:Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem połączyć sprawdzone możliwości w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług jedynie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo uzupełniamy swoją paletę usług. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli lub lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a głównie transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To proste, że kiedy profesją takiej firmy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoczesne przejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na transport uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej były trudne, natomiast dzisiaj dumni być możemy z poszerzenia naszej działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Obecnie jest możliwość by nas spotkać dodatkowo w Annopolu, a często i w całym szeregu nowych lokalizacji w Kraju, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Dążymy do tego, żeby znaleźć swoje miejsca w całym kraju.Co otrzymasz dzięki sieci MegaHol?


Usługę o gwarantowanej klasie oraz bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. To zapewne najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo wyczekiwać klient? Zazwyczaj cena usługi ma znaczny wpływ na nasze decyzje, ale daleko skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon zdarzenia. Ekipy MegaHol są zawsze profesjonalnie przygotowane do wykonania konkretnego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci jesteśmy wstanie przygotować załogę idealnie dostosowaną ze wszystkich gotowych do działania na określonym terenie. Nie ma szans by było dla MegaHol problemem wysłanie do skomplikowanego zlecenia paru mechaników, którzy na co dzień funkcjonują w różnych warsztatach, ale funkcjonujących w granicach naszej sieci. Wysłanie specjalistycznej lawety czasem ma prawo być niewystarczające bowiem TIR czy autobus leży w rowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z obsługą są w tym momencie przy okazji potrzebni. Sieć daje nam korzyść kiedy idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przekłada się na szybkość i markę firmowych usług czyli konkretną korzyść naszych kontrahentów.Czy na skutek działania w sieci stawka za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Zdecydowanie nie ma tu szczególnie wielu niezmiennych danych na jakich trzeba oprzeć kalkulację stabilnej wartości zlecenia, bo zawsze w rejonie zdarzenia niejednokrotnie musi się wykonać wiele nieprzewidywanych wcześniej ruchów. w naszym przypadku początkowej kalkulacji usługi podejmuje się dyspozytor, który odbiera zgłoszenie. Wstępne oszacowanie kosztów można zrobić w czasie składania zamówienia usługi. Bowiem z klientem możemy ustalić: model samochodu, trasę w rejon kolizji i spodziewanego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a w konsekwencji rodzaj środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Koordynator będzie na pewno wiedział jakie powinien zadawać pytania i takie informacje zapewnią mu wszystko co jest pomocne do wczesnej kalkulacji. Nie można niestety uciec od poprawki kalkulacji w okolicznościach wydarzeń losowych, więc zawsze powinno się brać pod uwagę podobną alternatywę. Sieć ma jak się okazuje dla końcowej wartości usługi olbrzymie znaczenie, bo jak to bywa zazwyczaj w takich wypadkach pozwala obniżyć całkowite nakłady, a co za tym idzie zamykającą wycenę. Dodatkowo w MegaHol występuje możliwość rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli.Jakie usługi oferujecie oprócz holowania aut?


 • W MegaHol, prawdopodobnie tylko dzięki działaniu w platformie, propozycja usług jest wyjątkowo bogata.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop wykonująca tę usługę jednocześnie dla aut osobowych.
 • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i długotrwałe umowy na fracht maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Przewóz samochodów nietypowych, ale też również autobusów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa frachtu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i nie jedynie tych.
 • Kompletna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej jesteśmy wstanie utrzymać absolutną gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. Sankcjonuje nam to liczba i rozmaitość lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o różnym zastosowaniu. w jedynym czasie, nie kosztem marki i czasu usługi, jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście zamówień. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w granicach całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.Czy jest rękojmia pomocy z warunkiem współudziału MegaHol?


Rutyną naszych usług jest szybki dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Jedynie przedtem zapamiętajcie nasz kontakt. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział naszej firmy w usługach pomocowych co szczególnie sprawdza się w wypadku zleceniodawców flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Annopolu. Praktykujemy takie projekty z firmami rozporządzającymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Umowa deklaruje zleceniodawcom nasz natychmiastowy przyjazd na stanowisko kolizji. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dojdziemy prędzej, ale na pewno również lepiej przygotowani. Choćby serwis mobilny. Jeśli jest zawczasu przygotowany do pracy z danym taborem to wyraźnie rośnie i sprawność i marka usługi i będą mniej dokuczliwe straty klienta. Jeżeli wasza instytucja funkcjonuje w rejonie Annopola to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w naszej strefie raczej regularnie, też podpisują z MegaHol umowy minimalizując niebezpieczeństwo strat. w razie awarii miło utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


MegaHolHolujemy w granice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: