LAWETA CZARNOGÓRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZARNOGÓRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością odnotowujemy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom różnorodnych wymiarów działania pomocy drogowej. W każdej podróży trzeba być przygotowanym na okoliczność współuczestnictwa w wypadku lub kolizji albo zaistnienia niesprawności choćby i w nowoczesnym samochodzie. W takiej sytuacji zazwyczaj rozsądnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Wymiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych pospolitych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – standardowo albo na sztywnym holu. Bliźniacze działania wykonujemy dla każdego typu samochodu w tym zdecydowanie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i specjaliści są w stanie się odnaleźć akurat na portalu MegaHol.pl. Są specjalistami, którzy regularnie udzielają kompetentnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich pojazdów jak i całych zespołów ciężarowych lub maszyn. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Firmy z tej samej dziedziny działają porównywalnie, ale… Oto jest jednak pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie pomocną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zawierzyć ponieważ jest gotowy na dowolną okoliczności.


Doszło do nagłej usterki względnie stłuczki? Jeśli miało to miejsce w pobliżu Czarnogóry o nic nie potrzebujesz się niepokoić zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dotrzemy ekspresowo. Za nami przyjdzie mobilny serwis i profesjonalna kadra.


Drobne naprawy na ulicy to nie jest temat do dyskusji. Nasze ekipy nigdy nie kapitulują. Nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony złom na trasie, a w konsekwencji uszkodzić oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na szosie czy nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże niesprawności wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Zawsze także jesteśmy zdecydowani na komunikat, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Jeśli okaże się, że to będzie wskazane każdorazowo zabezpieczamy teren usterki albo stłuczki. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może droga komunalna – to jest bez znaczenia. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Bowiem nasze dróżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Więc Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. Zapewne może być pomocny na obszarze całej Polski. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Nadjedziemy szybko – to nie ulega kwestii! W taki sposób funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Tacy mają być przyjaciele.Możemy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Czarnogóry bezwzględnie jest zdeklarowany do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wchodzą w grę jeśli planujemy szybki, a także praktyczny sposób transportu uszkodzonych samochodów. Możemy ponadto postawić na holowanie, ale już na autostradzie wygląda to kompletnie odmiennie gdyż tutaj ten rodzaj przewozu pojazdów jest prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Czarnogóry dysponuje wieloma specjalnymi, świetnie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną kadrą. W czasie załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Pojazdy oraz ewentualni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu na to zezwala i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Ten skład zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na ulicy, co przecież nie jest tajemnicą, to oczywisty kłopot. Powikłania ruchu na drodze to niestety reguła w wypadku kolizji TIR-a. Wtedy holowanie pozostaje niejednokrotnie niezbędne. W takim przypadku należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Możemy rozpocząć holowanie jakiegokolwiek samochodu gdyż rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Znakomitej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam bezpiecznie i oczywiście efektywnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w okolicznościach kiedy jest to potrzebne. Choćby TIR-a wyciągniemy z parowu, a następnie postawimy na kołach nie bacząc na stan techniczny pojazdu bądź skomplikowany dojazd.


Nie ma konieczności by gdzieś magazynować produkty transportowane przez niesprawny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, poprzednio przygotowując ewentualne sprzątanie oraz przepakowanie materiałów.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra czuwa żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Bez względu na realia atmosferyczne w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie zrealizować którekolwiek zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii zawsze będą także takie proste w naprawie. Są to niesprawności niweczące dalszą podróż, ale nieskomplikowane do naprawienia na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika złego paliwa. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy przeprowadza w terenie przez całą dobę. Jeśli chodzi o lawetę to może nie być tutaj dla niej zatrudnienia. W całodobowej ofercie usług jest też mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze bezzwłocznie.


Jakość jaką się chlubi mobilny serwis to przygotowana brygada. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw prawdopodobnych do realizacji na poboczu jest bardzo duży.


Zadzwonić wystarczy zaledwie raz. Chwila omówienia to czas, który jest nam konieczny do zdefiniowania niuansów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji zdarzenia i w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Kompleksowe nastawienie do wszelkich incydentów jest kwintesencją naszego postępowania bowiem naszym priorytetem jest w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy i rzecz jasna stąd świadczymy taką usługę. Dostarczymy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezpiecznie i skutecznie czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Bierzemy pod uwagę też transport wielkich maszyn rolniczych. Odpowiednio przeszkoleni do przewozu małych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu powiedzmy wózków widłowych. Mamy ofertę przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy optymalny tabor. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i wyraźnie więcej.


Będziesz mógł oczekiwać takiej usługi tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Towary zawsze jednostkowo ubezpieczamy i rzecz jasna dysponujemy dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo faktycznie dać porękę na udzielenie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, natomiast MegaHol ją gwarantuje. Bowiem zasady działania w konkretnych okolicznościach formujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych profesjonalistów z całego szeregu ośrodków. To dlatego faktycznie każdą awarię kasujemy ewidentnie skutecznie. Jakikolwiek pojazd transportujemy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać właściwą.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na wartość usługi oddziałują: czy została użyta autoautolawety względnie holownik, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, typ samochodu, który serwisujemy i rejon zdarzenia.


Jeżeli uszkodzenie nastąpi z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy kraksy. Podobnie może być gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Dostajesz stabilność!
Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Czarnogóry gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: