LAWETA BUŁGARIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BUŁGARIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo płynąć wprost z nieprzyjemnego zdarzenia które przytrafić potrafi się w drodze, aczkolwiek jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Awarie, stłuczki czy wypadki potrafią się nam wydarzyć choćby i w najmniejszej trasie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Wymiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – tradycyjnie lub na sztywnym holu. Takie problemy odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w potrzebie spotka ekspertów. Okoliczności są różne, ale nasi specjaliści w każdym przypadku i profesjonalnie potrafią udzielić skutecznej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej platformie którą administrujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To absolutnie nie jest wyłącznie nowa firma. To jest jednak pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie pomocną rękę niczym prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać bo jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Jeśli jeżdżąc po drogach w rejonie Bułgarii dotknie Cię w podróży nieprzyjemne wydarzenie natychmiast wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał skutecznie działać w sytuacji kraksy czy awarii. Dotrzemy błyskawicznie. W tej ekipie są eksperci którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie jakiś kłopot. Nasze załogi absolutnie nie kapitulują. Zmiana lub regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i wiele kolejnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. W jakiejkolwiek chwili zadania możemy przesądzić, że nieodzowna jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przyjeździe sprawnie wspomożemy zabezpieczyć okolicę zajścia. Nie rozmyślaj o miejscu w którym stanąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My po prostu wiemy gdzie jesteś, a także jak można Ci dopomóc. Bowiem okoliczne drogi odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela stale miej przy sobie. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na kontakt od Ciebie. Wystukaj numer o każdej porze dowolnego dnia. Trafimy na miejsce – na pewno! Bo tak właśnie działa pomoc drogowa MegaHol. Tacy muszą być przyjaciele.Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Bułgarii jest gotowy do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zniszczonych samochodów jest oczywiście szybki i łatwy skoro do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Wielokrotnie widzimy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Bułgarii dysponuje wieloma specjalnymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. Zapewnia nam to pewność do gwarantowania całkowitego zabezpieczenia załadunku, a także transportu pojazdu. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy pojazd i wszystkich pasażerów.


Gdy stan techniczny samochodu to dopuszcza i jednoznacznie również paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw pojazdów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to oczywiście spory problem i my odczuwamy tego świadomość. TIR jeśli ulegnie niesprawności zwykle może być powodem kłopotów na drodze. Wtenczas holowanie staje się niejednokrotnie nieuniknione. Z takim problemem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i efektywnie.


Dysponujemy branżowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie dowolnego samochodu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Każdy pojazd umiemy ulokować na kołach przedtem wyciągnąwszy go z dołu również TIR-a, choćby był w fatalnym stanie oraz w mało dostępnym położeniu.


Kiedy zachodzi potrzeba transportu artykułów z niesprawnego pojazdu mamy możliwość podstawienia właściwego pojazdu do ich transportu. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, przedtem zlecając niewykluczone porządkowanie terenu i przeładowanie produktów.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas priorytetem dlatego przez całą dobę pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Niemało usterek może być nietrudnych do wyeliminowania. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna sporo innych wstrzymujących dalszą podróż, ale tych które można zamknąć z dala od warsztatu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich epizodach umie się przez całą dobę wykazać skutecznością. Laweta okaże się nie konieczna. 24 godziny na dobę, obok szybkiego serwisu jest również czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona kadra. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu są w stanie zrealizować na drodze rozliczne drobne naprawy.


Jedyne co potrzeba to jeden telefon. Wiadomości, które są nam potrzebne to szczegóły awarii, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia niewątpliwie w kilkanaście minut. By w największym stopniu pomóc kierowcy do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. zgarniarka czy też spychacz to jedynie przykład jednych z całego szeregu wielkich maszyn drogowych, które jesteśmy w stanie bezawaryjnie przewozić. Przewóz maszyn rolniczych, także takich wielkich i rzecz jasna skomplikowanych, też istnieje w naszej propozycji. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy trochę skromniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do przewozu drobnych, jednakże ciężkich pojazdów. Wachlarz naszych usług mieści jeszcze fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… mnóstwo różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Takiego rodzaju usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Albowiem MegaHol to kompetentna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie jedynie w tym terenie, ale w całym kraju. Bo cały szereg fachmanów z poświadczonymi umiejętnościami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy umieli wykreować metody zapewniające pożądany rezultat. Pozwala nam to szybko i precyzyjnie wyeliminować właściwie każdą niesprawność czy przewieźć każdy samochód z pewnością doskonałej jakości i umiarkowanej wyceny.


Dowolna usługa jest indywidualna, więc każdą szacujemy jednostkowo. Na pozór podobne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda musi podlegać samodzielnej wycenie. Na całkowitą cenę odciskają wpływ: model samochodu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik i oczywiście miejsce zdarzenia.


Nasze usługi utrzymują umiarkowane wyceny, lecz są w stanie być wolne od opłat jeżeli Państwo wykupią odpowiednie ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z winy osób trzecich i rzecz jasna koszty pokrywa się z OC winnego kolizji.


Jesteśmy tylko dla Ciebie!
Jedynie Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Bułgarii czeka pod telefonem gotowy żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: