LAWETA PIŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, lecz z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. Podkreślamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są na tyle zaopatrzone by podołać jakiemukolwiek zadaniu w należyty sposób.


Kłopoty z autem w podróży to naturalna sprawa. Niesprawność zawsze może wam się przydarzyć w rejonie Piły, lecz zachowaj spokój bo i tutaj utrzymujemy nasz warsztat, toteż spokojnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu wyjątkowo szybko. Jest tymczasem pytanie – Czy na pewno w ogóle powinno się pojazd holować? W czasie otrzymywania wezwania każdorazowo prowadzimy wywiad na temat kłopotów, które was dopadły i jest prawdopodobne, że nasza interwencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że kierujemy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia częstokroć okazuje się środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie usuwają problem z niesprawnością auta.


Na szczęście nie obawiamy się, że jakaś rzecz nas zaskoczy ponieważ mamy wystarczająco dużo fantazji, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Zdobyte doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, i dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Niewątpliwie nie istnieją reguły, ale często dużo wstrzymujących dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi wadami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zajścia są precyzyjnie eliminowane przez nasze profesjonalne brygady. Pozwól, iż zainteresujemy się też drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami naprawić. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się jakąkolwiek błahostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki albo raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona lub brak paliwa, jako pomoc drogowa szybko to załatwimy.


Miej to wciąż w pamięci. Ty, być może przyjechałeś w nasz rejon z odległego krańca Europy, ale my jesteśmy u siebie. Nieważne gdzie zatrzymały cię problemy bez problemów to miejsce znajdziemy, zatem szybko zaproponujemy ci przyjacielską rękę. Zdarza się awaria to należy pomagać, chwila nie jest ważna gdyż ważni muszą być przyjaciele zdeterminowani do pomocy, zatem możesz do nas zadzwonić o każdej porze. Musisz mieć jasność co do tego, że możesz być naszym przyjacielem nawet wówczas gdy nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Tacy jesteśmy.


24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas masz gwarantowane usługi:

  • Stawianie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa źle wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj rozpisana w szczegółach więc masz czas rozproszyć obiekcje. Masz całkowitą rację, iż trudno zawierzyć wyłącznie zapewnieniom, ale wiedz, że tu w mieście Piła masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie znaczy to przecież, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych samochodów. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak zachęcalibyśmy zawsze w takich sytuacjach sięgać po specjalistów.


Wydaje się być parę czynników dla których powinno się potraktować tą poradę serio. Praktyka no i fachowość zdają się niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Ogromnie kluczowy wydaje się być sprzęt z jakiego wtedy korzystamy bowiem normalna linka holownicza wielokrotnie jest ryzykowna. Kierowca musi także wiedzieć, iż holowanie takiego typu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu jest wzbronione. Zatem idealnie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zespoły pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym doborem.


Każdy typ aut jesteśmy wstanie dostarczyć używając własnych lawet, czy też autolawet. Optymalny transport zapewnimy natychmiast w rejon wydarzenia i bezpiecznie dowieziemy na określone położenie i pojazd i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz jedyny żywioł. Nieustannie walczymy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w podaży usług jak i w wartości ich zrealizowania. Wszyscy dobrze wiedzą jakże uciążliwą jest na szosie usterka TIR-a. Nawet wówczas gdy awaria znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych drogach bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe korki. Tylko nie sądźmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych szosach gdyż bywają one nadzwyczaj często uczęszczane, a niesprawność TIR-a potrafi je całkowicie zatkać. Zatem cenni są fachowcy od krótkich reperacji w rejonie zdarzenia, oraz bezpiecznego transportu aut.


Gdy musi się wyciągać TIR-a z wykopu , a następnie ulokować go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, który na sto procent jest bezpośrednio na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Na co dzień mamy, zatem odpowiednie urządzenia, aby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym oczyszczeniu drogi z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Kłopotliwe samochody każdego standardu na przykład ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezawaryjnie.


Jednak w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna załoga i to głównie oni zapewniają wysoką jakość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się wyjaśnić, iż nawet nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dojedzie zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną przyczynę niesprawności, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak i na nieznaczne poprawki napędu. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem sprecyzować przyczynę awarii i z tego powodu prowadzimy obszerny rekonesans w czasie przyjmowania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyruszają zawsze przygotowani. To zrozumiałe, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się okazać, że szybka reperacja jest nie osiągalna.


Każde wezwanie to dla nas indywidualny przypadek ze względu na to, że każda awaria jest odmienna. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich propozycje i inspiracje. Luksus realizacji zadań daje nam doskonale wyekwipowane zaplecze, dlatego wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją propozycję, jednakże pierwotne usługi na tym posunięciu całkowicie nie tracą, ponieważ przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych wynika z odpowiedniej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym padoku. To ze wszech miar świadoma decyzja, gdyż użytkuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na zmniejszenie stawek kluczowych prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do ciężkich jakkolwiek małych wózków widłowych, wszelkie samochody możemy przewieźć na terenie Polski i zagranicę. Plus ładunki ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie frachtu jest absolutnie najważniejsze to przy utrzymaniu wszelakich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas od początku ubezpieczamy frachty. Bierzemy na siebie wszystkie procedury połączone z transportem w tym prawdopodobne, konieczne zaświadczenia wykazując się w ten sposób kompletną dokumentacją konieczną do świadczenia takiej pracy.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu tym razem nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Rzecz jasna nie zamierzamy by inni odbierali się gorsi, ale wyraźnie pragniemy być najlepsi. Jest pełno pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda wypełnia oczekiwane zadania.


Odważ się jednak zagłębić w ten problem. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo posiadania należytego sprzętu powinno być zdecydowanie większe niż w indywidualnym warsztacie. Oczywiście to samo działa w sprawie profesjonalnych kierowców oraz przeszkolonych mechaników. Platforma zespołów umiejscowionych blisko kolizji, kooperując ściśle ze sobą ma możliwość wyekspediowania pomocy z wysoce przystosowaną do okoliczności załogą oraz właściwym sprzętem.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza regułę świadczenia naszych usług. Pełna firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady profesjonalistów, którzy będą załogą z małego zakładu, pewnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie zaplecze.


Nierzadko opłaty za zlecone nam usługi są niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że nie bazujemy na taryfikatorze, i szacujemy dowolne zamówienie na bazie realnych danych. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC lub Assistance nigdy nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel miasta Piła, który każdorazowo pojawi się jeśli znajdziesz się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: