LAWETA WYSOKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WYSOKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne działanie. Jeśli chodzi o nas to klienta postrzegamy jak przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, jednak zespoły rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to aby dać radę sobie z każdym zleceniem.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na drodze. Gdy zdarzy się taki kłopot w rejonie naszego miasta Wysoka dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie bezpieczne rozwiązanie. Ale prawdopodobne jest, że nie zajdzie zasadność holowania. W momencie uzyskiwania zlecenia w każdym przypadku robimy sondaż na temat kłopotów, które was dopadły i może się zdarzyć, że ta interwencja zamknie się na pracy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż kierujemy wykwalifikowaną kadrą. A w efekcie awaria zostanie skasowana na miejscu zdarzenia.


Rzecz jasna nie obawiamy się, że jakiś ruch nas zaskoczy bowiem posiadamy dosyć wyobraźni, aby ze wszystkim sobie dać radę. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która teraz utwierdza nas w przeświadczeniu, że podejmujemy trafne decyzje w toku realizacji pozyskanych zleceń. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo wykonać praktycznie w terenie to dla nas zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom wstrzymują dalszą jazdę. Nasz profesjonalne brygady zajmą się jakąkolwiek błahostką dlatego wręcz na szczęście nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo bo pod naszą kuratelą będziesz spokojny na trasie.


Nie rozmyślaj o tym, jednak miej to na względzie. Gdy kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się denerwować, bowiem my wyczekujemy tuż za miedzą. Przypadek, iż ze swoim problemem utknąłeś w miejscu zdarzenia niemożliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tutaj każdy kąt. Zaszła potrzeba interwencji wtedy dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o której godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Dotrzemy na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że zarabiać powinno się honorowo.


Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się ze elementami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o możliwej współpracy. Jednak na przyjaciół z Wysoka będziesz mógł liczyć!AutolawetyAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, natomiast jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego pojazdu. Holowania samochodu osobowego może podjąć się każdy kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by zawsze w podobnych sytuacjach wykorzystywać zawodowców.


Są czynniki żeby naszą radę traktować poważnie. Praktyka oraz kompetencje zdają się konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność powszechnych lin holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. W czasach gdy wszystkie wyprawy w poważnej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu i autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych drogach jest zakazane. A tutaj akurat jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety przystosowane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju samochodów, ale też podróżnych. Stosowny transport dostarczymy szybko na miejsce zdarzenia i bezpiecznie dowieziemy na ustalone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego stworzyliśmy MegaHol. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego ideału. Zarówno w palecie usług jak też w klasie ich realizacji. Awaria TIR-a na szosie może być ogromnym kłopotem. I w sytuacji jeśli awaria ma usytuowanie na dwupasmowych magistralach bywa, że wyizolowanie jednego pasa ruchu na parę godzin może spowodować wielokilometrowe zatory. Tymczasem efekt może być szkodliwszy kiedy na przykład do awarii dojdzie na drugorzędnej, jednak ruchliwej trasie. Z tego powodu faktycznie znaczący jest sprawny , a także profesjonalny transport tego samochodu, albo bardzo szybka jego naprawa najlepiej w miejscu zajścia.


W taborze MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym także właściwy sprzęt do wydobycia ciężkiego samochodu z parowu , a kiedy trzeba postawienia go na kołach. Na co dzień mamy zatem możliwość błyskawicznego odblokowania drogi i przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce umożliwiające przystąpienie do bezpiecznej reperacji. Cały arsenał kłopotliwych samochodów: Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Gwarantuje to także fachowa załoga, która pełniąc dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może zupełnie u nas nie będą przydatne holownik no i niskopodwoziówka. Awarię są w stanie skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dotrze istotnie szybciej.


Od wulkanizacji opon po niewielkie remonty motoru na to musi być gotów mobilny serwis. To po prostu rola dokładnego wywiadu przeprowadzonego w czasie zatwierdzenia zgłoszenia. Każdorazowo istnieje sposobność przywołania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na wypadek jeśliby sprawna naprawa okazała się niewykonalna.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas specjalny przypadek ze względu na to, że każda awaria jest inna. Wszyscy klienci maja prawo do mylnej diagnostyki, to my jesteśmy ekspertami więc potrafimy przebaczyć przyjaciołom traktując każde zamówienie osobiście. Luksus funkcjonowania dostarcza nam doskonale wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Mając w zdolności technicznej tak dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą frachtu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To prawda, że w takiej dziedzinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, ale gdy wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


U nas nie mamy utrudnień, w kraju oraz zagranicą przywieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Także towary ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty natomiast zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Przenigdy nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem formalności i zdobywaniem dokumentów niezbędnych do realizacji zadanego przewozu.Dlaczego my?

Albowiem nie znamy takiego powodu, aby akurat nie. Dlaczego akurat nie MegaHol? Nie planujemy deprecjonować umiejętności pozostałym, ale też nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest znacznie mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Odważ się wszakże wgryźć w ten temat. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w tym przykładzie jest zdecydowanie korzystniejsze niż w jednostkowym zakładzie bodaj ze względu na liczebność kooperantów. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze fachowych kierowców i przeszkolonych mechaników. MegaHol to znakomite zespolenie lokalnych zakładów, które wzajemnie się wspierają działając synchronicznie blisko zajścia przy tym zarządzając wyjątkowym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi bazę oferowania naszych usług potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Do wezwania dotrą odpowiedni mechanicy, pewnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego zakładu, ale będą trzymali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci pomocy wielkiej firmowej pajęczyny.


Niezależna wycena prac skutkuje tym, iż niejednokrotnie ponosicie mniejsze wydatki niż się spodziewacie. W momencie usług realizowanych z OC lub Assistance nie trzeba uiszczać należności, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Więc to oczywiście nasz MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Wysoka, który zabezpiecza Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: