LAWETA ŁOBŻENICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOBŻENICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też przypadkiem nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla tego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, choć absolutnie nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy odmiennych wezwaniach. Dlatego szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi klienci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w opresji. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone by podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.


Kłopoty z autem na trasie to oczywista sytuacja. Niesprawność zawsze może wam się przydarzyć w rejonie Łobżenicy, jednak to nic dlatego, że i tutaj utrzymujemy własny zespół, toteż przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia niezwykle prędko. A prawdopodobne jest, że nie wyniknie konieczność holowania. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest absolutnie obowiązkowa usługa, a jeśli do tego dorzucimy wyspecjalizowaną załogę to przyjedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Zaś w rezultacie awaria będzie skasowana na miejscu zdarzenia.


Bynajmniej nie obawiamy się, iż jakaś rzecz nas zdziwi ponieważ mamy dość wyobraźni, żeby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w przekonaniu, iż podejmujemy trafne decyzje w przebiegu finalizacji pozyskanych zamówień. Nierzadko jest tak, iż pospolita niesprawność uniemożliwia dalszą drogę, jednak dla pomocy drogowej drobna naprawa bezpośrednio w miejscu zdarzenia na szczęście nie powinna być problemem. Nasze załogi zajmą się dowolną błahostką w tej sytuacji absolutnie nigdy nie musisz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod dobrą opieką będziesz ubezpieczony na trasie.


Takie sprawy są znaczące! Kiedy jesteś z daleka, nie martw się jak nam objaśnić w którym miejscu miałeś usterkę, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie przebywasz my na pewno cię odszukamy. Wydzwaniaj kiedy będziesz w potrzebie bez zwracania uwagi na godzinę. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Otóż funkcjonować musi się właściwie.


Zawsze jesteśmy gotowi do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wydostanie samochodu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tu zaprezentowana w detalach toteż jesteś w stanie rozproszyć obiekcje. Jednak na pewno jesteś w stanie w Łobżenicy polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, natomiast jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Niesprawny samochód wystarczy zapewne, w granicach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek odradzamy wybieranie podobnego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Są powody aby tę wskazówkę traktować serio. Kwalifikacje no i fachowość zawsze są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Linka holownicza, jaką przeważnie stosujemy do tego rodzaju holowania zdarza się niestety niesolidna. Holując samochód należy pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacząco utrudni i przeciągnie transport. Pewnie nie ma potrzeby już o tym informować, ale akurat MegaHol posiada całość tego co jest potrzebne, żeby profesjonalnie odholować każdy pojazd.


Bezpośrednio w naszym taborze są lawety, albo autolawety dopasowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. W miejscu powstania wypadku zjawimy się błyskawicznie zapewniając stosowny sprzęt do solidnego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta praca nas urzeka. Naszym zamysłem jest być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta plus pewność znakomitej jakości profesjonalnych prac jest sensownym etapem w kierunku wypracowania takiego planu. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym jezdnię zetknął się chyba nawet nie doświadczony kierowca. Usterka na szosie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu jeden pas i być przesłanką długich korków. Kiedy kolizja nadejdzie na uczęszczanej szosie jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze podlejszy. Więc to jest powód dla jakiego doceniać należy szybkie, kompetentne naprawy na miejscu wypadku, no i fachowy przewóz tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia trudnych pojazdów z rowu i oczywiście pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Posiadamy, więc odpowiednie urządzenia, aby wykonać zabieg bezpiecznej formy remontu po poprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego samochodu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, duży kalejdoskop kłopotliwych pojazdów przewieziemy szybko i bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Ale oczywiście w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur zawodowa załoga i to głównie oni gwarantują prawdziwą klasę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Rozwiązanie problemu może też objawić się jako diametralnie odmienne no i holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. Awarię mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie zdecydowanie prędzej.


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak również na małe naprawy motoru. To przede wszystkim kwestia dokładnego wywiadu zrealizowanego w czasie otrzymania zgłoszenia. Jednocześnie w przebiegu realizacji usługi zawsze może się okazać, że awaria jest uciążliwsza niż kalkulacje , ale w takiej sytuacji natychmiast jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Każde zlecenie to dla nas jednostkowy epizod dlatego, że każda usterka jest inna. Nasi mechanicy potrafią z podpowiedzi kontrahentów wyłuskać podstawowe informacje bez komentarza, także wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnostyce usterki. Wolno nam tak postępować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu dającemu nam niepodważalny luksus realizacji zadań.Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników stąd wydało nam się oczywistym zwiększenie własnej oferty o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To fakt, że w tej dyscyplinie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże kiedy pośród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Sprawnie przywieziemy na wskazane położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, w granicach naszego kraju i zagranicą. Realizujemy ponadto zlecenia na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak zawsze ubezpieczamy fracht. Wszystkie formalności także dowody potrzebne do specyfikacji związanej z prowadzoną przez nas usługą, regularnie przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Mianowicie czemu akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Wolno nam sobie tu zapisywać, że to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto w taki sposób pisze absolutnie nie deprecjonuje umiejętności innych. Nie powinno się przyjmować, że coś nie funkcjonuje właściwie w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę mnóstwo tego typu zakładów rozwija się w sektorze.


Powinno się na pewno przeanalizować ten problem szerzej. Pojedynczy zakład na pewno nie będzie operował na tyle rozległym zespołem pojazdów czy sprzętem jak firma będąca elementem pajęczyny budującej się z znacznej ilości partnerów. To samo sprawdza się przy wyborze profesjonalnych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników. Stanowimy harmonijne zestawienie równocześnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których mocą jest niewielka odległość od lokalizacji zajścia i oczywiście niezwykły wybór sprzętu oraz technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje regułę świadczenia naszych usług. Zapewne z pomocą dotrze mała, rodzinna grupa specjalistów, jednak wzmocniona energią dużej firmowej pajęczyny.


Często opłaty za nasze usługi zdarzają się mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, że nie wspieramy się na cenniku, i wyceniamy obojętnie jakie zlecenie indywidualnie. Wezwania z OC oraz Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel z Łobżenicy, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: