LAWETA WŁOCŁAWEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WŁOCŁAWEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego działu, choć z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. W tej sytuacji właściwie nie zwracamy uwagi na rozmiar auta dlatego, że nasi kontrahenci powinni być naszymi bliskimi przyjaciółmi i chcemy, by nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w biedzie. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych aut oczywiście z ekstra nastawieniem na samochody ciężarowe.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na drodze. Absolutnie w podobnej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady jedynie od początku wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Włocławka to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Zresztą nie musi się natychmiast holować pojazdu. Zawsze w pierwszej kolejności należy zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie poradzić z reperacją. Nasze czynności na miejscu zdarzenia doprowadzą do szybkiego usunięcia niesprawności.


Na szczęście nie obawiamy się, że jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem mamy stosunkowo dużo fantazji, by ze wszystkim sobie poradzić. Jak do tej chwili regularnie rozstrzygaliśmy skutecznie zlecenia, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Mnóstwo usterek jakie wstrzymują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych ekip okazuje się tuzinkowymi do usunięcia. Skończyły się czasy kiedy musiałeś wozić ze sobą pełny zakład samochodowy ponieważ współcześnie niewielkimi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy uzupełniając w burzę uszkodzone wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to zawsze z tyłu głowy. My zawsze jesteśmy stąd, w związku z tym jeżeli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię absolutnie nie musisz się martwić. Znamy w okolicy miasta każdy kąt dlatego nie jest znaczące, w którym miejscu utkwiłeś z własną kolizją my za chwilę cię odnajdziemy. Oczywiście nie rozważaj nad godziną doby wywołuj nas natychmiast gdy jesteśmy ci pomocni. Przyjaciele bywają różni, życzliwsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Tacy zawsze jesteśmy.Zawsze jesteśmy zdeterminowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze składnikami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć ostateczną decyzję o potencjalnej współpracy. Masz prawo myśleć, że nie powinno się uwierzyć jedynie zobowiązaniom, lecz wiedz, że tu we Włocławku masz przyjaciół.


LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jeszcze, iż nasze lawety lub autolawety nie są przystosowane do przerzutu różnych samochodów. Zatem choć tanią metodą przewozu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy prowadzący, to przecież radzilibyśmy skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Funkcjonuje parę czynników dla których trzeba odczytać tą poradę poważnie. Przy holowaniu wyjątkowo istotne wydają się być biegłość i kompetencje. Zawodność przeciętnych lin holowniczych kieruje uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Więc tutaj faktycznie powinno być pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny typ pojazdów możemy przewieźć czerpiąc z naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Przerzut pojazdów to nasza specjalność, dlatego o dowolnej porze wolno państwu nas wezwać byśmy solidnie zrealizowali zamówioną u nas pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co kochamy. Przewóz aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których pożądamy być najdoskonalsi. Tak samo w wachlarzu usług jak również w jakości ich realizacji. Kierowcy świetnie kojarzą jakże nieprzyjemną może być na drodze usterka TIR-a. Niesprawność na trasie dwupasmowej może odłączyć z ruchu jeden pas i być inspiracją długich zatorów. Jednak skutek może być groźniejszy jeśli na przykład do zdarzenia dojdzie na podrzędnej, jednak ruchliwej trasie. To jest powód dla jakiego faktycznie istotny jest szybki i profesjonalny transport tego pojazdu, ewentualnie jak najszybsza jego naprawa na rejonie lokalizacji zajścia.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pomocniczym na przykład takim, który gwarantuje wyciągnięcie ciężkiego TIR-a z rowu i ustawienie go na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a możemy zatem solidnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy mogli go bezpiecznie naprawić. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, kompletny arsenał dokuczliwych samochodów dostarczymy szybko i pewnie przez całą dobę.


Jednakże marka naszych usług zabezpieczona jest głównie przez fachową kadrę pełniącą dyżur zawsze w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj konieczne. Na miejsce zdarzenia stosunkowo prędzej przybędzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy bezbłędnie dokonają koniecznej reperacji.


My potrafimy być przygotowani na wiele rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty motoru. Najczęściej udaje się przed wyjazdem sprecyzować inspirację niesprawności i w związku z tym prowadzimy drobiazgowy sondaż podczas otrzymywania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy wyruszają wcześniej zorganizowani. Może zdarzyć się, że rekonesans telefoniczny jest niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać sprawnej reperacji, nie jest to właściwie kłopot gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, iż każdy przypadek pewnie jest niepowtarzalny w tej sytuacji przystępujemy do zleceń szczególnie osobiście. Kompetentni mechanicy mogą z porad klientów wyłuskać praktyczne dane bez komentarza, także wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnostyce niesprawności. Komfort realizacji zadań gwarantuje nam znakomicie wyekwipowane zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie klienta powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w sprawności faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zdrowym było dla nas wyjście z propozycją przerzutu dużych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Stosowne spożytkowanie potencjału załogi zmniejsza pełne nakłady na działalność, i tym samym redukuje wartość usługi dla konkretnego klienta, było by pewnie dziwne gdybyśmy tegoż potencjału nie dostrzegli.


Efektywnie dostarczymy na wybrane miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze całego kraju i zagranicą. Przyjmujemy ponadto wezwania na towary ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Będąc w naszych rękach są one absolutnie bezpieczne, natomiast i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z transportem w tym ewentualne, konieczne pozwolenia okazując się tym samym kompletną specyfikacją niezbędną do świadczenia podobnej usługi.Dlaczego my?

Mianowicie czemu nie? Czemu nie MegaHol? Absolutnie nie potrzebujemy aby pozostali odbierali się gorsi, lecz ogromnie pragniemy być najlepsi. Jesteśmy pewni, iż wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe spisują się bardzo starannie.


Popatrz na to jednak nie wprost. Nasza firmowa moc rodzi się z sieci licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu czy taboru co zapewne jest nieosiągalne dla indywidualnego warsztatu. Rzecz jasna nie odmiennie ma się sprawa z kadrą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Tworzymy doskonałe powiązanie nawzajem wspomagających się niewielkich warsztatów, których siłą wydaje się być niewielka odległość od miejsca zdarzenia i oczywiście niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podstawę oferowania naszych usług potwierdza się przede wszystkim dlatego. Konkretnie do usługi przybywa odpowiednio wybrana grupa pracowników z małego zakładu związana przyjaźniami lub wprost familijnie, ale to grupa jaka może, w jakiejkolwiek minucie zlecenia, dostać pomoc dużej sieci podobnych warsztatów.


Cennika u nas nie posiadamy, jednak możecie oczekiwać na realną wycenę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wartościujemy prace jednostkowo. Wyjątkowo dogodną formą fakturowania za nasze usługi jest nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest możliwość zrealizowania usługi w granicach OC lub Assistance.


MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z MISATA, który w sposób naturalny przybędzie w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: