LAWETA BRZEŚĆ KUJAWSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZEŚĆ KUJAWSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne zamówienie. Na szczęście nie traktujemy was tak jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Biorąc to pod uwagę, dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Awaria pojazdu jest w stanie zszokować cię w dowolnej sytuacji w niemal nie prawdopodobnym czasie. Pewnym rozwiązaniem powinno być wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przydarzy ci się taki przypadek w okolicy Brześcia Kujawskiego, gdyż to niezawodna pomoc drogowa. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie wyniknie uzasadnienie holowania. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest absolutnie obowiązkowa usługa, a jeśli do serwisu dołączymy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce zajścia na jakiś czas stanie się specjalistycznym warsztatem, i w tenże sposób wygospodarujemy czas i obniżymy wydatek na usunięcie awarii.


Bynajmniej nie stresujemy się, iż jakiś ruch nas zaskoczy ponieważ posiadamy dość fantazji, aby ze wszystkim sobie dać radę. Dobre podejście do zrealizowania dowolnej usługi gwarantuje pozytywne rezultaty, zatem pilnujemy się tych metod dla waszej satysfakcji. Mnóstwo awarii jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych grup okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Niech ci się nigdy nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na drodze także niewielka niesprawność auta potrafi okazać się niemożliwa do samodzielnej reperacji, zatem wycieraczki oraz opony, deficyt paliwa czy też nieodpalający napęd też momentami potrzebują naszej porady.


Nie rozmyślaj o tym, ale miej to na myśli. Kiedy przyjechałeś z odległego miejsca, tylko nie trap się jak należy nam wytłumaczyć gdzie zafundowałeś sobie awarię, gdyż my przybędziemy z sąsiedztwa. Pamiętaj, że dostajesz w nas przyjaciół, więc nie dręcz się, iż nie kojarzysz w którym miejscu jesteś my na pewno cię znajdziemy. Wydzwaniaj gdy będziesz w potrzebie bez względu na porę dnia. Świetnie jest mieć przyjaciół na których zwyczajnie wolno polegać tak pewnych jak pomoc drogowa MegaHol. Bo funkcjonować należy stosownie.Potrafimy objąć Cię troską przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera nasza paleta możliwości jeżeli wciąż nie czujesz ufności. Lecz na przyjaciół z Brześcia Kujawskiego jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jednak, iż nasze lawety lub autolawety nie mogą być przystosowane do przerzutu pozostałych aut. Mamy świadomość, iż znaną metodą interwencji jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej umie się tej pomocy podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi zawodowców.


Znajdą się czynniki aby naszą wskazówkę traktować serio. Zwykły prowadzący zwyczajnie nawet nie przypuszcza jakże znaczące przy holowaniu potrafią być kwalifikacje i kompetencje. Nigdy nie da się w stu procentach zawierzyć prostej linie holowniczej gdyż bywa ona tandetna. Natomiast w przypadku kiedy dalekie podróże coraz częściej odbywamy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na podobnych odcinkach dróg holowanie na sto procent jest wzbronione. Więc tutaj akurat jest miejsce dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny model pojazdów możemy przewieźć czerpiąc z własnych lawet, lub autolawet. Przepisowy transport zapewnimy szybko w rejon kolizji i pewnie dowieziemy na wybrane miejsce i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. W transporcie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle pośród najdoskonalszych. Tak samo w ofercie usług jak też w klasie ich wykonania. Wszyscy doskonale wiedzą jak przykrą jest na drodze usterka TIR-a. Tasiemcowe korki są w stanie się tworzyć choćby i na drodze dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Podobne, bądź prawdopodobnie przykrzejsze rezultaty jest zdolna taka kolizja rozpętać na drugorzędnej, lecz uczęszczanej trasie. Musi się dlatego docenić profesjonalistów od remontów w rejonie zdarzenia i kompetentnego frachtu aut.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki zapewnia wydostanie trudnego TIR-a z kanału oraz umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy zatem efektywnie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, kompletny wachlarz kłopotliwych pojazdów przewieziemy prędko oraz solidnie przez całą dobę.


Ale w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna załoga i to głównie oni gwarantują wysoką jakość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Być może holownik no i niskopodwoziówka akurat nie będą potrzebne. W rejon zdarzenia znacznie szybciej dotrze mobilny serwis i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy skutecznie dokonają potrzebnej reperacji.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy może usługi przy niewielkich awariach silnika, w każdym przypadku jesteśmy na to gotowi. Na każdym odcinku staramy się zrealizować wszystko co potencjalnie możliwe, w związku z tym odjeżdżamy po zrealizowaniu obszernego rekonesansu w czasie podejmowania zamówienia. Rzecz jasna zawsze potrafi wyskoczyć coś niespodziewanego i szybka reperacja tym razem nie będzie osiągalna, jednak w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na polecenie.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas samodzielny incydent ponieważ każda awaria jest inna. Dobrzy mechanicy potrafią z sugestii klientów wyłowić istotne wiadomości bez przytyku, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnostyce awarii. Komfort funkcjonowania dostarcza nam znakomicie wyposażone zaplecze, więc wysłuchanie klienta powinno nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Mając w zdolności technicznej ewidentnie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników zdrowym było dla nas wyjście z możliwością frachtu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Wypada korzystać z kompetencji obsady mimo, że nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu, lecz wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu staramy się zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny usług.


Dowozimy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych. Przyjmujemy także zamówienia na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze są one całkowicie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Nigdy nie zarzucamy firmowych klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem dokumentów niezbędnych do wykonania zadanego frachtu.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek powód, żeby akurat nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Możemy sobie w tym miejscu pisać, iż to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze nigdy nie obniża kompetencji innych. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest zdecydowanie mniej, weryfikuje się w pracy.


Powinno się właściwie rozważyć ten problem szerzej. Nasza firmowa pajęczyna oddziałów to rodzina koncentrująca cały szereg partnerów, co daje nam upoważnienie by deklarować w ofercie znacznie bardziej wszechstronny tabor niż propozycja pojedynczego warsztatu. Nie inaczej ma się sytuacja z kadrą o odpowiednich kompetencjach oraz z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Pajęczyna zespołów ulokowanych blisko wydarzenia, współpracując nierozerwalnie ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z najbardziej przystosowaną do okoliczności kadrą i właściwym sprzętem.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy podstawę oferowania naszych usług legitymizuje się dokładnie w związku z tym. Właściwie do zlecenia zajeżdża prawidłowo dobrana ekipa pracowników z małego warsztatu związana emocjami albo wręcz rodzinnie, lecz to drużyna jaka może na pewno w każdej minucie zlecenia, liczyć na pomoc naszej pajęczyny identycznych oddziałów.


Często stawki za nasze prace zdarzają się niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, że nigdy nie wspieramy się na taryfikatorze, i wyceniamy każde zamówienie jednostkowo. Prace które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych opłat klienta.


To jest MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Brześcia Kujawskiego, który gwarantuje Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: