LAWETA IZBICA KUJAWSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IZBICA KUJAWSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na wszystkie usługi. Absolutnie nie traktujemy was tak jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być w taki sposób wyekwipowane by sprostać jakiemukolwiek działaniu w optymalny sposób.


Na ogół może ci się przytrafić problem na autostradzie. Dobrym panaceum bezwzględnie jest w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się taki przypadek w rejonie Izbicy Kujawskiej, gdyż to zaufana pomoc drogowa. Holowanie wszak nie każdorazowo wydaje się być uzasadnione. Mobilny serwis to obecnie bezwzględnie jest już typowa usługa, a jednocześnie jeśli do tego dorzucimy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. I w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Do tej chwili obojętnie jakie zamówienie rozwiązywaliśmy pomyślnie i oczywiście nie znamy żadnego czynnika by to się odwróciło. Nierzadko zdarza się tak, iż błaha usterka uniemożliwia dalszą jazdę, jednak dla pomocy drogowej nieduża reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie jest kłopotem. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się jakąkolwiek drobnostką więc już na szczęście nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą kuratelą będziesz spokojny na trasie.


Postaraj się o tym pamiętać. Kiedy jesteś z daleka, tylko nie trap się faktem, że nie umiesz nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie kolizję, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, iż masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie wiesz gdzie oczekujesz my na sto procent cię znajdziemy. Ściągaj pomoc drogową o dowolnej godzinie dnia i nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Tacy zawsze jesteśmy.Gwarantujemy współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze składnikami pełnej oferty to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Tymczasem tutaj w Izbicy Kujawskiej możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przerzutu jakiegokolwiek pojazdu. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by w podobnych okolicznościach przyjmować pomoc od fachowców.


Wydaje się być to konieczne z paru względów. Zwykły kierowca zwyczajnie nawet nie rozumie jakże istotne przy holowaniu bywają kwalifikacje i kompetencje. Nadzwyczaj istotny jest sprzęt z którego wtedy korzystamy albowiem przeciętna lina holownicza powszechnie jest ryzykowna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zakazane. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca profesjonalnymi zastępami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najtrafniejszym doborem.


Posiadamy lawety lub autolawety dobrane do transportu jakiegokolwiek rodzaju aut, oraz podróżnych. O każdej godzinie możemy, bardzo skutecznie przywieźć na miejsce kolizji wygodny tabor oraz bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala adrenalinę. Każdy planuje być najefektywniejszym w swojej dyscyplinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego stanu. Zaręczamy wartościową propozycję i wytrawne wykonanie prac. Z zepsutym TIR-em tarasującym drogę spotkał się przypuszczalnie nawet nie doświadczony kierowca. Także jeśli usterka ma usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg każde wyłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin może sprowokować wielokilometrowe korki. Jest raczej pewne, iż wynik może być także gorszy na ruchliwej, bocznej trasie. Stąd wartościowi są profesjonaliści od szybkich reperacji w rejonie zdarzenia, jak również bezpiecznego transportu pojazdów.


Wszystkim co obowiązkowe do likwidacji podobnych strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót służebnych. Na co dzień mamy zatem swobodę sprawnego odblokowania ulicy i przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie umożliwiające wszczęcie bezkolizyjnej reperacji. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy pełen wachlarz ciężkich samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Ale w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa fachowa załoga i to głównie oni gwarantują wysoką markę naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka nawet nie będę w tej sytuacji wskazane. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce zdarzenia przybędzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną podstawę awarii, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


Od wulkanizacji opon po minimalne naprawy silnika na to zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Próbujemy wcześniej ustalić podstawę usterki i w związku z tym przeprowadzamy szczegółowy sondaż podczas otrzymywania zlecenia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy jadą już gotowi do pracy. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się wyklarować, że krótka naprawa jest tym razem nie wykonalna.


Przedkładane przez nas jednostkowe podejście do zleceń bierze się z faktu, że usterki choć analogiczne regularnie bywają bardzo różnorodne. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, z tego powodu, że zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Luksus funkcjonowania gwarantuje nam doskonale zaopatrzone zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną paletę usług rozbudowaliśmy o przewóz ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych bowiem potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na to rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla zasadniczych usług. Wbrew temu, iż nie specjalizujemy się w takiej domenie przewozu to niemniej wśród drużyny zawsze są specjaliści, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w identycznych transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich umiejętności.


U nas nie tworzymy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na wskazane miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy też walce drogowe. Łatwo także desygnować nam przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak również sprzętu jaki użytkują, na szczęście regularnie zlecone przewozy są całkowicie ubezpieczone. Jakikolwiek transport, szczególnie niekonwencjonalnych towarów potrzebuje zatwierdzeń, pełnomocnictw czy też odpowiedniej dokumentacji, lecz nigdy nie zarzucamy klienta załatwieniem takich procedur.Dlaczego my?

Czy jest jakiś argument, żeby nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Rzecz jasna nie chcemy by pozostali czuli się gorsi, ale wyraźnie staramy się być najlepsi. Prawdopodobnie sprawdzają się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe choć jest ich na rynku wyjątkowo wiele.


Popatrz na to jednak inaczej. Prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu w tym przypadku jest daleko większe niż w indywidualnym zakładzie chociażby ze względu na liczebność partnerów. Oczywiście to samo działa w sprawie fachowych kierowców i wykwalifikowanych mechaników. Stanowimy harmonijne zestawienie równocześnie wspierających się niewielkich zakładów, których potęgą wydaje się być nieduża odległość od miejsca zdarzenia oraz niewiarygodny wybór sprzętu i technologi.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy podstawę oferowania naszych usług sprawdza się dokładnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dojedzie niewielka, familijna grupa fachowców, jednak wspomagana mocą całej firmowej platformy.


Taryfikatora u nas nie posiadamy, jednak możecie przewidywać realną wycenę, niejednokrotnie mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że wyceniamy prace jednostkowo. Usługi które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Oto jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój skupiony przyjaciel z Izbicy Kujawskiej.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: