O NASZEJ FIRMIE


Na usterki, awarie, kolizje i wypadki całodobowa pomoc drogowa 24h firmy Mega Hol. Pomoc drogowa z pewnością każdy o niej słyszał. I choć z reguły staramy się jechać w taki sposób, aby nie było konieczności korzystania z jej usług, to jednak codzienność na drodze sprawia różne niespodzianki. Czasami, przy tych niezaplanowanych sytuacjach jesteśmy w stanie poradzić sobie sami.

POMOC DROGOWA 24H MEGA HOLCzasem jednak, wymagana jest pomoc profesjonalistów z pomocy drogowej. Laweta i holownik, którym dysponuje każdy profesjonalny zespół pomocy drogowej może się okazać niezbędny- szczególnie, kiedy mówimy o wypadkach czy większych kolizjach. Jednak lawetowanie i holowanie to nie jedyne usługi, jakie może zapewnić nam profesjonalna pomoc drogowa. Jako są zatem wszystkie nasze usługi?


Czasem jednak, wymagana jest pomoc profesjonalistów z pomocy drogowej. Laweta i holownik, którym dysponuje każdy profesjonalny zespół pomocy drogowej może się okazać niezbędny- szczególnie, kiedy mówimy o wypadkach czy większych kolizjach. Jednak lawetowanie i holowanie to nie jedyne usługi, jakie może zapewnić nam profesjonalna pomoc drogowa. Jako są zatem wszystkie nasze usługi?Skorzystaj z naszych usług:

  • Pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta – holowanie aut
  • Pomoc drogowa holowanie TIR ciężarowe
  • Skup aut w każdym stanie i każdej marki
  • Bezpłatne holowanie z polisy OC sprawcy
  • Wulkanizacja 24h mobilna
  • Mobilny serwis pojazdów
  • Wyciąganie z rowu


Po pierwsze naprawa usterek i awarii na drodze. Pomoc drogowa 24h Mega Hol


We wspomnianych wcześniej usterkach i awariach częstokroć rolę odgrywa czas. Jest to zrozumiałe chcemy jak najszybciej wrócić do jazdy, kiedy dojdzie do sytuacji niezaplanowanego postoju. Pomoc drogowa Mega Hol w pełni rozumie tę potrzebę, dzięki czemu zjawiamy się na miejscu błyskawicznie w celu wyeliminowania usterki. Zdarza się, że nasz zespół lawety potrafi jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem zorganizować w podróż i ruszyć na pomoc w kilkanaście sekund po odłożeniu słuchawki. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz gwarancję, że znajdziemy się przy Tobie tak szybko, jak to tylko możliwe. Od razu przystąpimy do naprawy usterki, aby holowanie czy lawetowanie auta nie było potrzebne.Po drugie usługi dla pojazdów ciężarowych, tirów i autobusów.


Nasza całodobowa pomoc drogowa zajmuje się wsparciem nie tylko samochodów osobowych, ale też aut ciężarowych tirów, autobusów czy maszyn rolniczych. Jeżeli zatem jesteś kierowcą takiego pojazdu, musisz wiedzieć, że możemy Cię wspomóc na drodze niezależnie od wagi Twojego auta. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który poradzi sobie z dosłownie każdym zleceniem. Uszkodzony Tir, autobus po wypadku czy niesprawna maszyna rolnicza dysponując holownikiem ciężarowym, przetransportujemy Twoje auto ciężarowe w dowolne miejsce.Po trzecie laweta Mega Hol


Może zdarzyć się tak, że wyeliminowanie usterki na drodze nie będzie możliwe. Może się zdarzyć również tak, że doszło do wypadku uniemożliwiającego kontynuację jazdy. Wówczas, jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wezwanie lawety 24h Mega Hol, która zwiezie nasze auto osobowe lub ciężarowe do wybranego przez nas warsztatu, serwisu, czy też innego miejsca. Mamy tutaj całkowitą dowolność- zawsze to klient decyduje o miejscu, do którego przetransportujemy uszkodzone auto, tira lub autobus.Po czwarte holowanie 24h dla uszkodzonych pojazdów.


Czasami zamiast lawety, używamy do wsparcia kierowców naszego profesjonalnego holownika. Holownik przydaje się przede wszystkim w kontekście usterek na drodze, choć nie tylko. Warto zaznaczyć, że oprócz klasycznych pojazdów do holowania, posiadamy maszyny, które pozwalają na przeprowadzenie holowania ciężarowego tira, autobusu lub maszyny rolniczej. To wszystko sprawia, że Mega Hol wyróżnia się na rynku, ponieważ dostarcza usługi pomocy drogowej dla ciężarówek, autobusów, kombajnów czy ciągników.Usługi za granicą holowanie ciężarowe TIR.


Firmy transportowane, które dysponują często całymi flotami samochodów ciężarowych, wysyłają swoich kierowców w wielotygodniowe trasy na terenie całej Europy- a także innych kontynentów takich jak Azja, a nawet Afryka. Jest to absolutnie zrozumiałe, że przy takiej ilości kursów i przejechanych kilometrów, raz na jakiś czas może zdarzyć się sytuacja wymagająca holowania ciężarowego. W takich przypadkach, holowanie ciężarowe firmy Mega Hol ma za zadanie przede wszystkim dotrzeć z ciężarową pomocą drogową najszybciej, jak to tylko możliwe. Na szali leży bowiem wizerunek firmy transportowej, a także ładunek przewożony przez kierowcę samochodu ciężarowego TIR.Usługi całodobowe pomocy drogowej Mega Hol


Warto wspomnieć, że firma Mega Hol świadczy swoje usługi całodobowo. To oznacza, że niezależnie od pory dnia i nocy, w razie potrzeby holowania ciężarowego lub ciężarowej pomocy drogowej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas także w razie drobnych usterek na drodze, a także w przypadku konieczności wymiany opony lub koła na drodze. Nasza mobilna ciężarowa wulkanizacja dotrze we wskazane miejsce i błyskawicznie wymieni oponę, a Ty będziesz mógł w spokoju kontynuować trasę w wybranym kierunku.Cennik usług Mega Hol kiedy przysługuje nam bezpłatna ciężarowa pomoc drogowa?


Pomoc drogowa tir, holowanie ciężarowe i inne usługi świadczone przez firmę Mega Hol mają oczywiście swój cennik. Należy jednak zauważyć, że bardzo często świadczymy usługi bezgotówkowo. Dzieje się tak w przypadkach, kiedy klient wzywa do zdarzenia w którym występuje jako poszkodowany, a nie jako sprawca. Wówczas, można bez obaw o koszty wezwać ciężarową pomoc drogową, której wynagrodzenie zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku. To szczególnie ważne w przypadkach, gdy pojazd znajduje się daleko od naszego miejsca zamieszkania, tudzież bazy firmy.Transport pojazdów i osób pomoc drogowa Mega Hol.


W każdym zdarzeniu komunikacyjnym najważniejsi są ludzie. Nie podlega to dyskusji- w związku z tym, profesjonalna pomoc drogowa Mega Hol zaopiekuje się osobami, które zostały bezpośrednio poszkodowane w wypadku. Jeżeli nie wymagają one pomocy medycznej, wówczas bez problemu możemy je przetransportować naszą auto lawetą do wybranego przez nie punktu na mapie. Wypadki i kolizje są sytuacjami mocno stresogennymi, a pomoc drogowa 24h Mega Hol wie o tym doskonale. Oszczędźmy zatem dodatkowego stresu naszym współpasażerom i wezwijmy pomoc drogową w celu przetransportowania osób w konkretną destynację.Ciężarowa pomoc drogowa podsumowanie


Jak można było przeczytać w powyższym tekście, ciężarowa pomoc drogowa 24h jest nieodzownym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu każdej firmy zajmującej się transportem z użyciem samochodów ciężarowych. Tyczy się to także autobusów i maszyn rolniczych. Niezależnie zatem od tego, jak ogromną maszyną dysponujesz, bądź pewien- nasza profesjonalna pomoc drogowa 24h uratuje Cię z każdej, nawet największej opresji.Na czym polegają różnice w pomocy drogowej dla różnych grup pojazdów?


Różnice te wynikają przede wszystkim z rodzaju wyposażenia, które musi zostać użyte do efektownego świadczenia usług pomocy drogowej. Zupełnie inaczej zespół pomocy drogowej podchodzi do lawetowania auta osobowego, a zupełnie inaczej do wypadku z udziałem samochodów ciężarowych. W przypadku tego pierwszego, wystarczy zwykła auto laweta. W przypadku wypadku tira, to zdecydowanie za mało. Wówczas należy zaprzęgnąć do akcji holownik ciężarowy, bowiem holowanie ciężarowe wymaga zdecydowanie masywniejszego sprzętu, niż holowanie przeciętnego auta osobowego.Pomoc drogowa za granicą.


Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że wielu kierowców podróżuje poza granice kraju, w związku z czym świadczymy nasze usługi na terenie niemal całej Europy. Możemy holować tira z Czech, Słowacji, czy nawet Chorwacji. Możemy lawetować Twoje auto z Włoch, Grecji, a nawet Hiszpanii. Niezależnie od tego, jak daleko znajdujesz się od granic naszego kraju, bądź spokojny- pomoc drogowa 24h Mega Hol dotrze do Ciebie w najszybszym czasie z możliwych i uratuje Cię z opresji na drodze.A co z osobami uczestniczącymi w wypadku? Transport osób dzięki pomocy drogowej.


Jeżeli w wypadku uczestniczyły osoby trzecie, z reguły ciężko im zorganizować transport do swoich domów. Zadbamy również i o to- możemy przewieźć osoby poszkodowane do dowolnego miejsca, ponieważ posiadamy specjalnie do tego przygotowaną lawetą sześcioosobową. Nie musisz się zatem martwić o to, że Ty i Twoi pasażerowie utkniecie na miejscu wypadku. Mega Hol przetransportuje wszystkich Was pod sam dom!Mobilna wulkanizacja 24h dzięki całodobowej pomocy drogowej.


Jedną z najczęstszych usterek, które pojawiają się na drodze, są oczywiście uszkodzenia opony. Pęknięcia, przetarcia i wiele innych problemów mogą się przydarzyć każdemu- niezależnie od tego, czy jedziemy z rodziną na wakacje nad morze lub w góry, czy też podróżujemy tirem lub autokarem w najdalsze zakątki Europy. Jeżeli przydarzyło ci się uszkodzenie opony lub koła na drodze i chciałbyś uniknąć lawety czy też holowania– zadzwoń do nas, a nasza mobilny warsztat wulkanizacyjny 24h przybędzie na miejsce i niezwłocznie wymieni oponę na nową.Bezpłatna pomoc drogowa.


Jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku lub kolizji, pamiętaj, że masz pełne prawo zamówić nasze usługi na koszt OC sprawcy. Jest to oczywiste i zrozumiałe- jeżeli nie zawiniliśmy w zdarzeniu, dlaczego mielibyśmy ponosić koszty transportu naszego uszkodzonego auta osobowego, ciężarowego lub autobusu? Byłoby to wysoce niesprawiedliwe, w związku z czym istnieje możliwość zamówienia bezgotówkowej pomocy drogowej, której wynagrodzenie zostanie uregulowane ze polisy OC sprawcy. Jest to szczególnie pomocne w przypadku, gdy do zdarzenia doszło poza granicami kraju, bowiem droga holowania lub lawetowania auta jest oczywiście zdecydowanie dłuższa, niż w przypadku na przykład codziennie pokonywanej drogi do pracy.Podsumowanie usług pomocy drogowej Mega Hol.


Jak widać, możemy pomóc w dosłownie każdej sytuacji na drodze. Zachęcamy zatem do kontaktu w przypadku niespodziewanych sytuacji na drodze. Niezależnie od tego, czy chodzi o auto lawetę, holowanie, czy też ciężarową pomoc drogową. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem!Pomoc drogowa Mega Hol