LAWETA INOWROCŁAW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych INOWROCŁAW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy zamówienie ponieważ zasadniczym naszym zadaniem będzie na pewno niesienie pomocy, natomiast trzeba dodać, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i kwalifikacje. Swoich klientów traktujemy jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi autami. Jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce zawsze są należycie zaopatrzone.


Nie warto czekać na to, iż w podróży przegapią nas problemy z niesprawnością samochodu. Awaria jest w stanie wam się przytrafić w okolicach Inowrocławia, lecz to nic ponieważ i w tym mieście utrzymujemy własny zespół, dlatego zwyczajnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu nadzwyczaj prędko. Jednak prawdopodobne jest, że nie zajdzie przymus holowania. W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na jakiś moment objawi się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, no i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy nakład na usunięcie usterki.


Każdą niesprawność jesteśmy gotowi skasować Dobre nastawienie do wykonania każdej usługi przynosi pożądane skutki, dlatego pilnujemy się tego zawsze dla waszej satysfakcji. Mnóstwo usterek które hamują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych grup okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Paliwo,opona, nie uruchamiający się zespół napędowy, wycieraczki i całe bogactwo niezależnych szczegółów, zajmiemy się dowolną błahostką.


Zadbaj o siebie! Ty, być może dotarłeś tutaj z dalekiego końca Europy, jednak jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i wynajdzie cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie masz awarię. Przywołuj nas o każdej porze dnia oraz nocy. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas gdy nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Tacy jesteśmy.Zawsze jesteśmy zdecydowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera kompletna propozycja jeśli dalej nie masz ufności. Jednak na pewno jesteś w stanie w Inowrocławiu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie wolno nam zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić każdy inny typ samochodów. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, my jednak doradzalibyśmy zawsze w podobnych okolicznościach wykorzystywać zawodowców.


Nie omijajcie takiej wskazówki. Podczas holowania bardzo ważne są praktyka i fachowość. Nigdy nie powinno się w stu procentach zawierzyć prostej linie holowniczej bowiem bywa ona zawodna. W czasach gdy nasze podróże w olbrzymiej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich trasach jest zakazane. Oczywiście tutaj faktycznie powinno być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w naszym taborze lawety lub autolawety pozwalają nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju auta. O dowolnej porze możemy, wyjątkowo prędko przywieźć na miejsce wydarzenia właściwy transport i solidnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wskazanego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas zajmuje. Transport samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich staramy się być najskuteczniejsi. Ważnym etapem do uzyskania takiego finału musi być różnorodna oferta oraz jakość profesjonalnych usług. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już możliwość spotkania z zepsutym na szosie TIR-em. Jeżeli w sytuacji kolizji na drodze dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to oczywisty będzie korek, być może na wiele kilometrów. Nie sądźmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych szosach gdyż bywają one wyjątkowo często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a jest w stanie je kompletnie unieruchomić. I to jest powód dla jakiego cenić trzeba szybkie, specjalistyczne remonty w rejonie lokalizacji zajścia, oraz kompetentny przewóz tych pojazdów.


Wszystkim co obowiązkowe do eliminacji podobnych awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług posiłkowych. Jak widać mamy określone możliwości transportu kłopotliwego sprzętu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, można dopiąć plan koniecznych remontów. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pełny kalejdoskop uciążliwych pojazdów przywieziemy szybko i pewnie przez 24 godziny na dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach czuwa zawodowa kadra będąc oczywiście gwarantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będę w tej sytuacji obligatoryjne. Tak się trafi jeżeli efekty kolizji uda się skasować na w lokalizacji zdarzenia co, nawet na drodze szybkiego ruchu, szybko może załatwić wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


Od niedużych napraw napędu po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne rodzaje niesprawności. Personel mobilnego serwisu odjeżdża kompletnie przygotowany , a zawdzięcza to wnikliwemu rekonesansowi, jaki odbywamy w trakcie otrzymania zgłoszenia. Stale istnieje sposobność zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na przypadek jeśliby sprawna reperacja okazała się iluzoryczna.


Przedkładane przez nas indywidualne podejście do zleceń bierze się z faktu, iż awarie jakkolwiek analogiczne zazwyczaj pozostają nadzwyczaj różne. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Firmowi mechanicy, wykorzystując pomoc doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych pertraktacji jedynie skuteczne rady.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze mamy dostatecznie dużo, więc zdecydowaliśmy się na uzupełnienie naszej propozycji usług o fracht maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. Wbrew temu, iż nie specjalizujemy się w takiej gałęzi frachtu to przecież wśród ekipy znajdują się profesjonaliści, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, dlatego polecamy ich wiedzę.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na ustalone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych choć małych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Zatwierdzamy ponadto zlecenia na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców a także sprzętu jaki użytkują, na szczęście regularnie nasze ładunki są ubezpieczone. Całkowite formalności oraz certyfikaty nieodzowne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Bowiem nawet nie ma takiego czynnika, ażeby nie. No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Absolutnie nie chcemy deprecjonować umiejętności pozostałym, jednakże też nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Jesteśmy przeświadczeni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie profesjonalnie.


Spróbuj się jednak wgryźć w niniejszy wątek. Nasza kompletna sieć oddziałów to rodzina na którą składa się wielu partnerów, co gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy zespół pojazdów niż możliwość indywidualnego zakładu. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o wysokich umiejętnościach oraz z kierowcami o dużym doświadczeniu. MegaHol to harmonijne zespolenie niewielkich warsztatów, które równocześnie się wspierają działając dodatkowo blisko wydarzenia i zarządzając spektakularnym wyborem taboru i sprzętu.


Dokładnie dlatego legitymizuje nam się wyśmienicie, jako podwalina oferowania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zadania przyjeżdża prawidłowo wybrana grupa pracowników z niewielkiego warsztatu powiązana emocjami albo zgoła rodzinnie, jednak to grupa która może na pewno w każdej minucie zlecenia, otrzymać wsparcie naszej platformy podobnych zakładów.


Często ceny za zlecone nam prace mogą być mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że nigdy nie opieramy się na taryfikatorze, bo wyceniamy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. Oczywiście przeprowadzamy potencjalne wezwania z OC i Assistance i w tym przypadku przeprowadzimy usługę bezkosztowo.


MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest dokładnie taka. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Inowrocławia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: