LAWETA PAKOŚĆ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PAKOŚĆ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie rezygnujemy z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane aby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Usterka pojazdu jest w stanie zdziwić cię w dowolnej sytuacji w najmniej pożądanym czasie. Zawsze w takiej chwili nie trwoń czasu na poszukiwanie pomocy wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w okolicy Pakości to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. A może nie zajdzie zasadność holowania. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, i kompletnie wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na pewien okres objawi się specjalistycznym warsztatem, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy nakład na usunięcie usterki.


Dowolną awarię jesteśmy gotowi skasować W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz upewnia nas w odczuciu, że podejmujemy właściwe decyzje w momencie finalizacji przyjętych wezwań. Drobne naprawy, jakie warto wykonać praktycznie w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne niesprawności, choć kierowcom utrudniają dalszą podróż. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś wozić ze sobą cały warsztat samochodowy bowiem obecnie niewielkimi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory czy może wymieniając w nawałnicę niekompletne wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Jeżeli jesteś z odległego miejsca, nie trap się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć gdzie zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest znaczące, w którym miejscu stanąłeś z własną kolizją bez problemów zaraz cię zlokalizujemy. Potrzebujesz interwencji więc dzwonisz, oczywiście nie ważne o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjaciele są różnorodni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Taki jest cały model na funkcjonowanie.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Pomoc w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie wątpliwości na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Jednak tutaj w Pakości będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do transportu dowolnego auta. I chociaż powszechną procedurą przewozu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to przecież sugerowalibyśmy skorzystać z kompetentnej usługi.


Wydaje się być to konieczne z wielu powodów. Zwykły kierowca po prostu niestety nie przypuszcza jakże istotne przy holowaniu mogą być doświadczenie oraz kompetencje. Awaryjność przeciętnych lin holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że holowanie takiego standardu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu jest zabronione. Niewątpliwie nie potrzebujemy w zasadzie o tym informować, jakkolwiek dokładnie MegaHol posiada wszystko co jest funkcjonalne, żeby mądrze odholować każdy pojazd.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze obecne są lawety, lub autolawety dostosowane do wszelkiego rodzaju samochodów. O każdej godzinie umiemy, nadzwyczaj skutecznie dostarczyć w rejon wypadku optymalny transport oraz pewnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do wybranego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Przewóz samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których pragniemy być najlepsi. Gwarantujemy bogatą ofertę oraz rzetelne wykonanie usług. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się chyba nawet nie doświadczony kierowca. Kolizja na trasie dwupasmowej potrafi wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przyczyną kilometrowych zatorów. Identyczne, lub jeszcze fatalniejsze rezultaty może taka awaria uczynić na pobocznej, lecz uczęszczanej drodze. Każdy kierowca musi w tej sytuacji zauważyć zawodowców od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia no i specjalistycznego przewozu aut.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem pomocniczym takim, który pozwala na wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z kanału , a także umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy w tej sytuacji profesjonalnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie naprawić. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie przewieziemy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, czyli jak widać cały wachlarz uciążliwych pojazdów.


Zapewnia to także wytrawna kadra, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że zdecydowanie na szczęście nie będą uzasadnione holownik oraz niskopodwoziówka. Istotnie tak się zdarzy kiedy rezultaty awarii uda się naprawić na w lokalizacji kolizji co, choćby i na autostradzie, skutecznie może załatwić wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


My zawsze jesteśmy gotowi na wiele typów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Na każdym poziomie staramy się uczynić wszystko co realne, dlatego ruszamy po przeprowadzeniu kompletnego sondażu w czasie zatwierdzania zlecenia. Rzecz jasna każdorazowo potrafi wyskoczyć coś niezaplanowanego i natychmiastowa naprawa tym razem nie stanie się możliwa, jednakże wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na żądanie.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zadań wywodzi się z faktu, że awarie jakkolwiek analogiczne zazwyczaj pozostają nadzwyczaj różnorodne. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, dlatego, że są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną propozycję usług rozbudowaliśmy o przewóz dużych maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych gdyż szeroka podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla kluczowych zleceń. Optymalne użycie potencjału kadry zmniejsza pełne wydatki na działalność, oraz tym samym obniża cenę usługi dla indywidualnego klienta, było by osobliwe gdybyśmy tego potencjału nie dostrzegli.


U nas nie planujemy ograniczeń, w kraju czy zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy też walce drogowe. Przedmiotem tej usługi mogą zostać dodatkowo towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pewni naszych kierowców i sprzętu z którego korzystają, nie mniej każdorazowo nasze profesjonalne transporty są ubezpieczone. To normalne, że operujemy pełną specyfikacją nieodzowną, żeby oferować profesjonalne usługi i z tego powodu chronimy się biorąc na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego akurat nie? W tej sytuacji może być MegaHol. Absolutnie nie pragniemy żeby pozostali odbierali się gorsi, ale szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Ciężko przyjmować, iż coś nie działa sprawnie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie wiele tego typu warsztatów trzyma się w sektorze.


Zerknij na to wszakże odmiennie. Nasza firmowa energia tkwi w pajęczynie licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co jest trudne dla jednostkowego zakładu. O przeszkolonych mechaników oraz doświadczonych kierowców także jest łatwiej w samej firmowej platformie niż w pojedynczym warsztacie. Sieć zespołów położonych nieopodal zajścia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność wysłania pomocy z specjalnie dobraną do sytuacji kadrą oraz stosownym sprzętem.


Podwalinę oferowania naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Konkretnie do zamówienia przyjeżdża dobrze dopasowana ekipa mechaników z lokalnego zakładu związana przyjaźniami albo zgoła familijnie, jakkolwiek to formacja która może, w dowolnej chwili, dostać wzmocnienie całej platformy takich zakładów.


Nigdy nie korzystamy z cennika bo dowolne zamówienie wyceniamy odrębnie, a to posiada proste odbicie w nierzadko mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Wyjątkowo optymalną formą rozliczenia za nasze usługi jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w ramach OC ewentualnie Assistance.


Więc oto jest MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Pakości.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: