LAWETA ZAGRZEB 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAGRZEB i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu oferowania takiej usługi. Usterki, kolizje czy wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najszybszej drodze. Doskonale kiedy pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji użyczyć wsparcia. Zmiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia rozmaitych typowych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Uzasadnienie tych przedsięwzięć przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Kierowcy i specjaliści będą mogli się zejść akurat na portalu MegaHol.pl. Są specjalistami, którzy na co dzień dostarczają rzetelnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Zarządzają odpowiednim transportem przystosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych składów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To wcale nie jest tylko następna jednostka. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Ci pomocy podąży niezwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Zatem jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć gdyż jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


W okolicy Zagrzeb doszło do zajścia w rezultacie którego zaliczyłeś kraksę lub doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na szukanie porady jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Pojawimy się ekspresowo. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis, a także obsadę profesjonalistów.


Nie mogą być dla nas przeszkodą drobne naprawy na drodze. Reperacja czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także inne w sumie małe awarie z satysfakcją wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu. Autoautolawety lub autolawety są planowo gotowe do drogi. Gdy okażą się potrzebne nie może być z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy podobnie gotowi na holowanie w dowolnym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. Chronimy rejon zdarzenia natychmiast po przybyciu. Nie rozpamiętuj miejsca w którym stanąłeś. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Potrzebujemy kilku chwili aby Cię wyszukać oraz udzielić niezbednej pomocy. Ponieważ jesteśmy u siebie więc zlokalizujemy tutaj dowolną drogę.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela wciąż miej przy sobie. Zadziała w każdym przypadku kiedy będzie pomocny dosłownie w całym kraju. Którakolwiek by nie była godzina bezwzględnie jest dobra. Dzwoń gdy jesteś w opresji. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! Gdyż MegaHol, skuteczna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.Gwarantujemy usługę o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeżeli to nie kłopot zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Zagrzeb czuwa chętny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę jeżeli zamierzamy zastosować szybki i oczywiście łatwy klucz transportu uszkodzonych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna właściwa metoda gdyż holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Zagrzeb dysponuje wieloma specjalnymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną kadrą. Samochód będzie na pewno pod opieką naszych pracowników absolutnie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Uszkodzony pojazd oraz wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy prędko oraz bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Gdy stan samochodu to umożliwia i naturalnie paragrafy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. Naturalnie jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Istotne jest jednakże by zleceniodawca miał świadomość, że taki zespół może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest kłopot jeżeli na ulicy usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin zdoła skomplikować ruch na drodze. Wówczas holowanie staje się wielokrotnie nieuniknione. Ta pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi sprawami.


Holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. Przywieziemy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. TIR w rowie będący do góry kołami, i w sytuacji kiedy dzieje się to w mało osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wydobyty i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności aby gdzieś przetrzymywać towary przewożone przez niesprawny samochód, gdyż jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Zrealizujemy niezwłocznie transport zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przepakuje ładunki.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem stąd 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza fachowa, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze pomaga nam wypełnić każde zadanie w każdym momencie doby nie zerkając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności zawsze będą i takie łatwe w naprawie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również mnóstwo innych wstrzymujących dalszą jazdę, jednak takich które można zlikwidować na miejscu. W takim przypadku 24 godziny na dobę wystarczy wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Eksploatowanie lawety będzie nie konieczne. Serwis przyjdzie w rejon awarii najszybciej, a w wachlarzu usług istnieje też funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych fachmanów. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw możliwych do zrealizowania na poboczu jest bardzo pojemny.


Zadzwonić starczy jedynie raz. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły niesprawności, markę pojazdu i naturalnie lokalizację zajścia. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni odciążyć kierowcę więc do każdego z incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Każdą ciężką maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy zgarniarki jesteśmy w stanie transportować prędko i rzecz jasna bezawaryjnie. Nie przedstawia dla nas kłopotu transport wielkich maszyny rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, lecz wymagają szczególnej uwagi gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, natomiast wagowo kłopotliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Oferta naszych usług mieści ponadto transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… wiele różnych niestandardowych towarów.


Możesz kalkulować tą usługę tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Nasza grupa dysponuje pełną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Dlatego, że MegaHol to doświadczona pomoc drogowa czynna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie zaledwie w lokalnym rejonie, a w całym kraju. Z tego powodu że mnóstwo ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim specjalistom zebrać tu doświadczenie, umiejętności oraz Otóż tak się złożyło, iż profesjonaliści z wielu ośrodków sprzymierzyli wszystkie siły i podzielili się doświadczeniem, praktyką oraz informacją. A nasza pomoc drogowa powstała na tej kanwie. Dobra skuteczność w sprawnym likwidowaniu niesprawności czy doskonałe wyniki transportu samochodów są właśnie tego efektem.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, a także typ samochodu, który obsługujemy.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w efekcie kolizji nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być również bezpłatna w sytuacji kiedy zarządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Dbaj!
Na smutki Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Zagrzeb jest gotowy do pomocy wręcz oczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: