LAWETA KOŁOBRZEG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŁOBRZEG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa poświęconego kwestiom różnych aspektów realizowania pomocy drogowej. W dowolnej podróży powinno się być gotowym na ewentualność współuczestnictwa w wypadku bądź kraksie albo pojawienia się niesprawności choćby i w nowoczesnym samochodzie. W większości takich incydentów konieczne może być wtedy wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Niesprawność uniemożliwiającą jazdę powinno się dać wykluczyć drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy prozaiczna wymiana koła, jeśli istnieje taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol bądź przerzut lawetą albo autolawetą. Konieczność tych poczynań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Na łamach naszego portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa łączymy fachowców z kierowcami. Sytuacje bywają różne, jednak nasi specjaliści w każdym przypadku i kompetentnie potrafią udzielić sprawnej pomocy. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem zarówno lekkich pojazdów jak i całych zespołów ciężarowych lub maszyn. Obdarowało nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Organizacje z tej samej dziedziny pracują podobnie, jednak… Ta pomoc drogowa jest niby zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Ci porady. Przyjaciel godny zaufania wręcz gotów na jakiekolwiek rozstrzygnięcia.


Uczestniczyłeś w kraksie względnie miałeś awarię w niedalekiej odległości od Kołobrzegu? Natychmiast znajdź numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Do przyjaciele który jest obok oraz dokładnie wie jakie prace należy zrealizować by poradzić sobie z defektami. Przybędziemy najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście przeszkolonych specjalistów.


Nie mogą być dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Nie zakładaj, że nie przyjedziemy do formalności jaką wydaje się być wymiana koła. Wesprzemy nawet przy ratunkowej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Jeśli powinno być korzystne holowanie albo autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety podobnie nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Możesz też liczyć na współpracę w materii ubezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Nie istotne czy stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej bądź na bocznej drodze dojazdowej. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak należy Ci pomóc. Ponieważ mapa regionalnych tras nie ma dla nas zagadek.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela starannie zapamiętaj. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy będzie konieczny dosłownie w całej Polsce. Wybierz numer o którejkolwiek porze każdego dnia. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! W taki sposób działa zaufana pomoc drogowa. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa tylko dla was. Gdyż w potrzebie licz na przyjaciela.


Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Postawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeśli możesz zajrzyj w detale! Przyjaciel z Kołobrzegu bezwzględnie jest zdeklarowany do pracy!


LawetaAutoautolawety 24h

Jeden z szybszych, a także najpopularniejszy sposób przetransportowania zepsutego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Należy jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zakazane, więc to w sumie jedyny klucz z którego możemy tu skorzystać. Pewność dają nam doskonale wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych), a także fachowa załoga. Samochód będzie na pewno w naszych rękach absolutnie bezpieczny w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Unieruchomiony samochód, a także wszystkich pasażerów całodobowo dowieziemy prędko oraz pewnie na wyznaczone miejsce.


Ewentualną zamianę standardu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan samochodu. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Istotne jest jednak żeby zleceniodawca posiadał świadomość, że ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na jezdni podlega awarii pojazd ciężarowy. Zawsze awaria TIR-a wywołuje zatory na drogach. Holowanie takiego pojazdu staję się nierzadko najbardziej przydatną metodą na udrożnienie trasy. Doskonale zawsze jesteśmy przygotowani na to rozwiązanie.


Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu bowiem rozporządzamy specjalnym sprzętem. Pierwszorzędnej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam pewnie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w momencie gdy może być to niezbędne. TIR w parowie leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Możemy też dostarczyć optymalny samochód do przewozu materiałów transportowanych w unieruchomionym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i przywieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. W każdym momencie doby, nie zerkając na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze pomaga nam urzeczywistnić obojętnie jakie wezwanie.


Mobilny serwis 24h

W wachlarzu awarii są także te nieskomplikowane w naprawie. To prawda, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona wstrzymują dalszą jazdę, lecz są z pewnością łatwe do rozwiązania od ręki. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne naprawy wykonuje w terenie całodobowo. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. Serwis przyjdzie w rejon awarii najszybciej, a w palecie usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw prawdopodobnych do przeprowadzenia na drodze jest szczególnie różnorodny.


Starczy pojedynczy telefon. Doprecyzujemy niuanse niesprawności i markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Do każdego epizodu podchodzimy wszechstronnie w taki sposób by w największym stopniu pomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Wszechstronna propozycja usług jaką oferujemy naszym odbiorcom obejmuje również przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również wielki walec i każdą inną z ogromnych maszyn drogowych. Na porządku dziennym jest także transport wielkich maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest szczegółowo przygotowana również do transportu niewielkich, lecz wagowo kłopotliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Propozycja naszych usług mieści jednocześnie fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Usługi te realizujemy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Ładunki każdorazowo indywidualnie ubezpieczamy i oczywiście rozporządzamy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.


Dlaczego my?

Otóż kompetentna pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest osiągalna nie zaledwie w pobliskim terenie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Pomaga nam to szybko i efektywnie usunąć właściwie każdą niesprawność lub dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z pewnością doskonałej jakości i umiarkowanej ceny.


Każdą usługę szacujemy jednostkowo. Cena zależna jest od wielu składników: położenie zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia oraz czy została użyta autoautolawety względnie holownik.


Nasza pomoc, jaką realizujemy ze względu na szkody zaistniałej w wyniku kolizji nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!
Niesprawność? Stłuczka? Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Kołobrzegu.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: