LAWETA KROTOSZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KROTOSZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zamówienie. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych aut niewątpliwie ze świadomym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Niesprawność samochodu potrafi zszokować cię w każdej chwili w najmniej pożądanym punkcie. Jeżeli wydarzy się taki kłopot w okolicy naszego Krotoszyna dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie dobre rozwiązanie. Jednak może nie wystąpi konieczność holowania. W przebiegu otrzymywania zlecenia każdorazowo robimy wywiad na temat problemów, jakie was dopadły i jest prawdopodobne, że w naszym przypadku interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż kierujemy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie staje się być stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie eliminują problem z niesprawnością auta.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą usterką. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj utwierdza nas w przekonaniu, że wybieramy dobre decyzje w momencie finalizacji przyjętych zleceń. Mnóstwo awarii które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla naszych załóg okazuje się nietrudnymi do wyeliminowania. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bowiem na drodze także drobna niesprawność potrafi okazać się uciążliwa do własnej naprawy, tak więc wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa czy może nieodpalający napęd także czasami wymagają naszej pomocy.


Miej to ciągle w pamięci. Kiedy podróżujesz z odległego miejsca, nie denerwuj się jak nam objaśnić gdzie zafundowałeś sobie kolizję, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Fakt, że z własnym problemem ugrzązłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy tutaj dowolny kąt. Dzwoń jeśli jesteś w kłopocie bez oglądania się na godzinę. Przyjedziemy na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. To nasz własny system na działanie.Gwarantujemy pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli dalej chcesz rozwiać rozterki! Jednak tutaj w Krotoszynie możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet lub autolawet jest gotowa do transportu dowolnego pojazdu. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą pojazd, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, jednak naszą poradą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie ekspertów.


Tą poradę powinno się przyjąć na poważnie. Niewątpliwie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność powszechnych lin holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Powinno się jeszcze pamiętać, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Więc tutaj dokładnie powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny model pojazdów umiemy dostarczyć na wskazane miejsce używając naszych lawet, lub autolawet. Transport aut to nasza specjalność, zatem o dowolnej godzinie można nas wezwać byśmy sprawnie przeprowadzili przypisaną nam usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego stworzyliśmy MegaHol. Naszym priorytetem jest móc być najskuteczniejszym w przerzucie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym etapem do osiągnięcia podobnego finału jest duża paleta oraz jakość wszystkich usług. Kierowcy doskonale kojarzą jak kłopotliwą jest na drodze usterka TIR-a. Tasiemcowe korki będą mogły się tworzyć także na szosie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jest raczej pewne, iż wynik jest w stanie być poniekąd bardziej czasochłonny na uczęszczanej, peryferyjnej trasie. Stąd bezzwłoczna reperacja bądź zawodowy, profesjonalny przewóz takiego pojazdu jest tak ważny.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem posiłkowym takim, jaki umożliwia wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z kanału i umieszczenie go na kołach. Na co dzień mamy, jak się zdaje właściwe urządzenia, żeby dokonać bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym opróżnieniu trasy z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, pełny kalejdoskop wielkich samochodów przewieziemy szybko oraz bezpiecznie przez całą dobę.


Ale w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur zawodowa kadra i to właśnie oni gwarantują wysoką kondycję wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik no i niskopodwoziówka na szczęście nie będę w tej sytuacji konieczne. Niesprawność mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie znacznie szybciej.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje silnika na takie zdarzenia zawsze jest gotów mobilny serwis. Zastęp mobilnego serwisu wyrusza absolutnie przygotowany , a zawdzięcza to obszernemu wywiadowi, który wykonujemy w trakcie uznania zlecenia. Każdorazowo posiadamy możliwość wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na przypadek jeśliby błyskawiczna naprawa okazała się niewykonalna.


Wiemy, iż każdy przykład pewnie jest wyjątkowy zatem przystępujemy do wezwań szczególnie indywidualnie. Wszyscy klienci maja prawo do niepoprawnej opinii, to my jesteśmy znawcami więc możemy darować przyjaciołom oceniając każde zlecenie odrębnie. Luksus pracy zapewnia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy może nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności tak szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników normalnym było dla nas wyjście z możliwością transportu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Stosowne użytkowanie potencjału obsady zmniejsza łączne koszty działalności, oraz tym samym obniża stawkę za usługi dla jednego kontrahenta, było by pewnie osobliwe gdybyśmy tego potencjału nie dostrzegli.


Nawet nie tworzymy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki bądź walce drogowe. Przedmiotem takiej usługi mogą pozostać dodatkowo towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie frachtu jest tu na pierwszym miejscu to przy zapewnieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, i tak od początku ubezpieczamy frachty. Wszelkie formalności także papiery niezbędne do dokumentacji związanej z wykonywaną przez nas pracą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu nie? Czemu akurat nie MegaHol? Nie zamierzamy umniejszać umiejętności pozostałym, jednakże również nikt tego nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest trochę mniej, sprawdza się w pracy.


Sugerujemy spójrz na to z nieco innej strony. Nasza firmowa pajęczyna warsztatów to formacja koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to daje nam uprawnienie by deklarować w ofercie znacznie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż oferta pojedynczego zakładu. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Pojedynczy zakład nie ma wyboru, my dostosowujemy się do sytuacji i dostarczamy właściwy sprzęt oraz odpowiednich fachowców, a gwarantuje nam to firmowa sieć oddziałów reagująca jak naczynia połączone.


Dokładnie w związku z tym legitymizuje nam się znakomicie, jako podstawa dostarczania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Przyjedzie konkretnie do was starannie wybrana drużyna fachowców, prawdopodobnie z lokalnego zakładu w którym wiążą ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na natychmiastową współpracę dużej platformy.


Często ceny za nasze prace mogą być niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że u nas nie opieramy się na cenniku, i wyceniamy obojętnie jakie zamówienie jednostkowo. Zamówienia z OC i Assistance realizujemy w limicie ubezpieczenia.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Krotoszyna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: