LAWETA ZDUNY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZDUNY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie odmawiamy podobnej pomocy przy odmiennych działaniach. Nie traktujemy was tak jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Zaznaczamy to, że naszą specjalnością jest holowanie samochodów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone żeby podołać każdemu zleceniu w wystarczający sposób.


Kłopoty z autem na trasie to naturalna rzecz. Może to się wydarzyć akurat w przestrzeni naszego miasta Zduny, no i w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast zapytać o współpracę MegaHol, to optymalne rozstrzygnięcie. Holowanie jednakże nie zawsze bezwzględnie jest potrzebne. Absolutnie na początku można wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi są w stanie sobie poradzić z reperacją. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia doprowadzą do sprawnego wyeliminowania usterki.


Jesteśmy przekonani, iż wyjaśnimy każdy kłopot. Nabyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, i to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Drobne naprawy, jakie warto zrealizować bezpośrednio w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste niesprawności, natomiast klientom utrudniają dalszą drogę. Zakończyły się czasy gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą pełny warsztat samochodowy bowiem współcześnie małymi reperacjami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki a kiedy trzeba zamieniając w śnieżycę wadliwe wycieraczki.


Staraj się by o tym pamiętać. My zawsze jesteśmy miejscowi, w związku z tym kiedy nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię nie ma potrzeby się niepokoić. Znamy tutaj każdy kąt zatem nie jest znaczące, w którym miejscu utknąłeś ze swoją awarią bez problemów niedługo cię wyszukamy. Wymagasz interwencji wtedy dzwonisz, co zrozumiałe nie ma znaczenia o której godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Musisz mieć jasność co do tego, że możesz być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie jest. Bowiem tacy są przyjaciele.Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze elementami pełnej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatniej decyzji o ewentualnej współpracy. Jednak na przyjaciół z miasta Zduny będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to jeszcze, iż nasze lawety lub też autolawety nie są dostosowane do przerzutu różnych samochodów. Uszkodzony samochód wolno pewnie, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy animusz kiedy pojawia się podejmowanie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Bynajmniej nie ignorujcie naszej uwagi. Podczas holowania nadzwyczaj ważne są doświadczenie i kompetencje. Niezwykle istotny jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy bowiem zwyczajna lina holownicza regularnie jest niedoskonała. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zakazane. Prawdopodobnie nie ma potrzeby w zasadzie o tym przypominać, lecz właśnie MegaHol ma wszystko co może być niezbędne, by fachowo odholować każdy pojazd.


Dowolny rodzaj pojazdów możemy dostarczyć używając naszych lawet, i autolawet. Czyż można żądać czegoś ponad to niż bezpiecznego oraz sprawnego przewiezienia uszkodzonych samochodów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my akurat takimi problemami się zajmujemy kompetentnie.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego celu. W identycznym stopniu w marce wszystkich usług jak też w różnorodnej propozycji. Z popsutym TIR-em tarasującym jezdnię zetknął się chyba nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Jeżeli w sytuacji kolizji na drodze dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to realny jest zator, być może na wiele kilometrów. Gdy niesprawność zajdzie na ruchliwej drodze jednopasmowej to wynik potrafi być jeszcze podlejszy. Stąd błyskawiczna reperacja bądź dobry, profesjonalny przerzut tego pojazdu jest tak znaczący.


Wszystkim co oczekiwane do kasacji podobnych awarii dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac dodatkowych. Awaryjnie uwięzionego TIR-a możemy więc sprawnie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezpiecznie zreperować. Uciążliwe pojazdy wszelkiego typu takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, potrafimy przez 24 godziny na dobę przewieźć szybko i bezpiecznie.


Ale oczywiście w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna kadra i to właśnie oni gwarantują wysoką klasę wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę w tej sytuacji wskazane. Na miejsce zdarzenia o wiele szybciej dojedzie mobilny serwis no i też na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają pożądanej naprawy.


Od nieznacznych napraw motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne warianty zdarzenia. Najczęściej udaje się przed wyjazdem ustalić podstawę usterki i w związku z tym prowadzimy precyzyjny rekonesans podczas otrzymywania zlecenia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyruszają właściwie gotowi do pracy. Niewątpliwie w czasie reperacji może się ujawnić, że awaria jest uciążliwsza niż oczekiwania i w takiej sytuacji pilnie zawsze jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową


Przedkładane przez nas indywidualne nastawienie do wezwań wywodzi się z faktu, że niesprawności mimo, że analogiczne wielokrotnie bywają bardzo różne. Klient może akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a następnie wydobyć odpowiednie wnioski, bo tak działa się z przyjaciółmi. Komfort realizacji zadań przynosi nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie klienta może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z propozycją transportu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Odpowiednie użycie potencjału obsady zmniejsza powszechne nakłady na działalność, oraz tym samym obniża wycenę usługi dla poszczególnego klienta, było by pewnie niepokojące gdybyśmy tegoż potencjału nie zobaczyli.


Bezbłędnie dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Ponadto bagaże w formie towarów ponadnormatywnych bądź frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem podobnej usługi.


Wszystkie samochody i frachty dostarczane w zakresie realizowanych przez nas usług zawsze są u nas bezpieczne, choć oczywiście regularnie ubezpieczamy transporty. Wszelkie procedury i dowody konieczne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

A dlaczego tym razem nie? Więc ma prawo być MegaHol. Możemy sobie tutaj pisać, że jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto tak pisze nie umniejsza zdolności innych. Zapewne sprawdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich w branży szczególnie dużo.


Spójrz na to jednak odmiennie. Jednostkowy warsztat nigdy nie będzie zarządzał na tyle uniwersalnym taborem oraz sprzętem jak instytucja będąca elementem sieci budującej się z całego szeregu wspólników. Tak samo rzecz ma się z wyspecjalizowaną kadrą, i oczywiście z kierowcami o wysokich kompetencjach oraz doświadczeniu. Tworzymy doskonałe połączenie nawzajem wspomagających się małych warsztatów, których mocą jest nieduża odległość od lokalizacji wydarzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu i technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje regułę świadczenia naszych usług. Do zamówienia przyjadą dobrzy profesjonaliści, prawdopodobnie z niewielkiego familijnego warsztatu, jednak będą trzymali na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci współpracy rozległej firmowej sieci.


Taryfikatora nie potrzebujemy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na realną stawkę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że wyceniamy prace na bazie realnych danych. Zlecenia z OC i Assistance realizujemy w granicach ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Liczący na Twój telefon przyjaciel ze Zdun.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: