LAWETA KOBYLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOBYLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, lecz z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą profesją jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być w taki sposób wyposażone by podołać jakiemukolwiek działaniu w odpowiedni sposób.


Problemy z autem w podróży to naturalna rzecz. Zawsze w podobnej sytuacji nie trać czasu na poszukiwanie przysługi jedynie od początku dzwoń do MegaHol, w rejonie Kobylina to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku bezwzględnie jest potrzebne. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wykwalifikowaną załogą. Zaś w efekcie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu powstania.


Nie było takiej awarii z którą byśmy sobie nie dali rady. Jak do tej chwili każdorazowo zamykaliśmy pomyślnie zlecenia, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do stosowanych przez nas rozwiązań. Drobne naprawy, jakie można wykonać w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie tuzinkowe niesprawności, mimo, że kierowcom hamują dalszą drogę. Nasze wykwalifikowane ekipy zajmą się jakąkolwiek drobnostką w tej sytuacji właściwie nigdy nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki gdyż pod stałą opieką będziesz bezpieczny na drodze.


Zapamiętaj! Jeżeli kompletnie nie orientujesz się w terenie, nie potrzebujesz się denerwować, ponieważ my wyczekujemy tuż za miedzą. Wiedz, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie denerwuj się, iż nie potrafisz ustalić gdzie masz awarię my na pewno cię wyszukamy. Wzywaj pomoc drogową o dowolnej porze dnia i nocy. Przyjaciele mogą być różnorodni, doskonalsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. To nasz własny model na istnienie.Umiemy otoczyć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance , a także darmowe usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli dalej masz wątpliwości! Lecz na sto procent jesteś w stanie w Kobylinie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to jeszcze, że nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie są dostosowane do transportu różnych samochodów. Jedną z form holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują samochód, zwłaszcza auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, ale naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku profesjonalistów.


Znajdą się powody by naszą radę rozpatrywać serio. Zwykły kierowca po prostu niestety nie przypuszcza jak istotne przy holowaniu mogą być kwalifikacje oraz fachowość. Ponadto właściwy sprzęt, ponieważ przeciętna lina holownicza umie stać się zawodna. Natomiast w przypadku kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na podobnych trasach holowanie jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi zastępami, oraz stosownym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym doborem.


Więc nie ma potrzeby przypominać, iż w stałej infrastrukturze znajdą się odpowiednie do tego lawety albo autolawety. Bezpośrednio w miejscu kolizji pojawimy się bardzo szybko zapewniając przepisowy sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Naszym zamysłem jest być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Świetna paleta i pewność wysokiej jakości własnych usług jest istotnym ruchem w stronę spełnienia takiego planu. Z zepsutym TIR-em zatykającym szosę spotkał się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprawić długie zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Tymczasem efekt jest w stanie być groźniejszy jeśli na przykład do awarii dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. Więc ekspresowa naprawa bądź skuteczny, profesjonalny transport takiego samochodu jest bardzo znaczący.


Jeśli musimy usuwać TIR-a z rowu , a także ustawić go na kołach musisz operować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Jak widać posiadamy fizyczne możliwości frachtu ciężkiego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, wolno dopiąć plan potrzebnych napraw. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, kompletny kalejdoskop dokuczliwych pojazdów dostarczymy szybko i solidnie przez całą dobę.


Poręką marki naszych usług jest także fachowa kadra dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że absolutnie na szczęście nie będą uzasadnione holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. W okolicę usterki o wiele skuteczniej nadjedzie mobilny serwis i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy sprawnie dokonają koniecznej reperacji.


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak również na ograniczone naprawy silnika. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem sprecyzować przyczynę awarii i dlatego prowadzimy szczegółowy sondaż podczas podejmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy wyjeżdżają wcześniej zorganizowani. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie czeka autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, iż krótka reperacja jest akurat nie możliwa.


Awarie, aczkolwiek podobne są jednakże bardzo rożne, stąd też do potencjalnych wezwań podchodzimy indywidualnie. Nasi klienci maja prawo do złej oceny, to my mamy obowiązek być znawcami więc możemy wybaczyć przyjaciołom oceniając każde zamówienie odrębnie. Komfort wykonania usługi zapewnia nam znakomicie wyposażone zaplecze, zatem wysłuchanie klienta może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy wielką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników zatem było dla nas normalnym powiększenie firmowej propozycji o przewóz sporych maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. Powinno się korzystać z umiejętności załogi mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie przewozu, jednak posiadając kierowców o tym doświadczeniu potrafimy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny usług.


Efektywnie przywieziemy na określone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Obiektem naszej usługi mogą zostać również ładunki ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu z jakiego korzystają, mimo to w każdym przypadku nasze frachty są ubezpieczone. Przenigdy nie zarzucamy swoich kontrahentów załatwianiem formalności i zdobywaniem dokumentów niezbędnych do wykonania zadanego przewozu.Dlaczego my?

Czy jest jakiś czynnik, aby tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Akurat nie chcemy umniejszać umiejętności innym, jednak również nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Niechybnie weryfikują się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że działa ich na rynku nadzwyczaj dużo.


Popatrz na to jednak nie wprost. Prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu w naszym wypadku jest zdecydowanie wyższe niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na liczebność kooperantów. Tak samo rzecz ma się z przeszkoloną załogą, oraz z kierowcami o idealnych umiejętnościach oraz doświadczeniu. Tworzymy znakomite zespolenie nawzajem wspierających się niedużych warsztatów, których mocą wydaje się być nieduża odległość od usytuowania zderzenia a także nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Jako podwalina określająca normę świadczenia firmowych usług wyśmienicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą odpowiedni profesjonaliści, zapewne z niewielkiego zaprzyjaźnionego zakładu, jednak będą mieli na wysuniecie ręki wsparcie w postaci pomocy wielkiej firmowej platformy.


Dowolne wezwanie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas wyceny za pracę mogą być niższe niż się oczekuje. W sytuacji prac realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności pokrywać opłat, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To MegaHol – absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Kobylina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: