LAWETA SULMIERZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SULMIERZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada szczerze podkreślić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie oznacza, iż wzbraniamy się od realizacji odmiennych zamówień, ba nawet odwrotnie gospodarując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć parę zamówień jednocześnie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w wystarczający sposób.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na autostradzie. W takiej sytuacji nie trać czasu na poszukiwanie odpowiednich służb jedynie od razu wybierz numer do MegaHol, w rejonie Sulmierzyc to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. A prawdopodobne jest, że nie wyniknie przymus holowania. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Dlatego, może się zdarzyć, że zlikwidujemy problem na miejscu zajścia.


Dowolną awarię jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Dotychczasowe doświadczenie zbudowało naszą ufność w siebie, ale to przekłada się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Naturalnie nie ma reguły, jakkolwiek często sporo wstrzymujących dalszą podróż awarii okazuje się być banalnymi wadami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia zawsze są precyzyjnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zezwól, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, które hamują dalsza podróż, a niestety nie możecie ich sami zreperować. Nasz profesjonalne załogi zainteresują się każdą drobnostką w tej sytuacji wręcz na szczęście nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod naszą kuratelą będziesz ubezpieczony na drodze.


Takie sprawy są ważne! My zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu przyjechać choćby i z krańca kraju. Przypadek, że z własnym kłopotem utknąłeś w miejscu zdarzenia skomplikowanym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie przedstawiał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym wypadku każdy kąt. Jest kłopot to trzeba pomagać, godzina rzecz jasna nie jest ważna ponieważ ważni są przyjaciele zdeterminowani do pomocy, zatem jesteś w stanie do nas zadzwonić o dowolnej godzinie. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Tacy jak my istnieją.Zawsze możesz kalkulować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Jednak tu w Sulmierzycach będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet i autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu jakiegokolwiek pojazdu. Zatem mimo, że łatwą formą przewozu uszkodzonego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież zachęcamy by skorzystać z fachowej usługi.


Jest trochę względów dla jakich powinno się potraktować tą poradę poważnie. Przeciętny kierowca zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy jak znaczące przy holowaniu bywają praktyka oraz fachowość. Oczywiście nie da się w stu procentach zawierzyć zwykłej lince holowniczej bowiem jest ona awaryjna. Wypada jeszcze wiedzieć, iż holowanie tego standardu na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu jest zabronione. Stąd idealnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne oddziały pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym doborem.


Czuwające w pobliskim taborze lawety a także autolawety zezwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Optymalny transport przywieziemy prędko na miejsce zdarzenia i pewnie dowieziemy na wskazane położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Każdy pragnie być najskuteczniejszym w bliskiej sobie przestrzeni, tymczasem my w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego celu. Istotnym krokiem do uzyskania wymarzonego ideału powinna być duża paleta oraz marka profesjonalnych usług. Awaria TIR-a na drodze potrafi być olbrzymim problemem. Usterka na trasie dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i stać się inspiracją tasiemcowych zatorów. Jeżeli awaria nadejdzie na uczęszczanej drodze jednopasmowej to skutek może być jeszcze groźniejszy. Z tego powodu ekspresowa naprawa albo skuteczny, fachowy transport takiego samochodu jest tak znaczący.


W bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt posiłkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wyciągnięcia uciążliwego pojazdu z wykopu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji szansę natychmiastowego otwarcia drogi oraz przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce pozwalające wszczęcie bezpiecznej naprawy. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, pełny kalejdoskop ciężkich aut dostarczymy szybko i bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Poręką klasy naszych usług jest oczywiście fachowa kadra osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że absolutnie u nas nie będą uzasadnione holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Niesprawność są w stanie naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia przybędzie znacząco prędzej.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak również na niewielkie reperacje silnika. Personel mobilnego serwisu odjeżdża doskonale przygotowany , a zawdzięcza to dokładnemu rekonesansowi, który realizujemy w chwili przyjęcia zgłoszenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, że krótka reperacja jest akurat nie wykonalna.


Awarie, mimo, że porównywalne często są jednak bardzo rożne, z tego powodu też do wszystkich zleceń przystępujemy jednostkowo. Kontrahent może akurat nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności, ale my możemy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a następnie wydobyć stosowne wnioski, ponieważ tak postępuje się z przyjaciółmi. Możemy tak funkcjonować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu dającemu nam bezdyskusyjny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością frachtu ciężkich maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. To ze wszech miar właściwa decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i taboru, a tym samy ogranicza koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zminimalizowanie wycen podstawowych usług.


Wozimy na terenie Polski i zagranicę wszelkie maszyny począwszy od masywnych chociaż małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Oraz frachty ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy pewni firmowych kierowców jak także sprzętu jakim dysponują, a jednak w każdym przypadku nasze frachty są ubezpieczone. Absolutnie nie zarzucamy swoich klientów załatwianiem formalności i zdobywaniem atestów potrzebnych do realizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Skoro nawet nie znajdziesz sobie takiego pretekstu, aby akurat nie. Niech okaże się, że MegaHol. Każdy potrafi wpisać, iż jest najlepszy, jednakże my co zrozumiałe nie potrzebujemy ujmować innym zdolności. Niewątpliwie potwierdzają się w efektach pracy potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w sektorze nadzwyczaj dużo.


Spróbuj się trochę zagłębić w niniejszy problem. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w tym przykładzie zapewne jest znacznie wyższe niż w jednostkowym warsztacie chociażby ze względu na liczebność wspólników. Podobnie rzecz ma się z przeszkoloną kadrą, a także z kierowcami o wysokich kompetencjach i praktyce. Działamy jak naczynie połączone, w którym wszelkie odziały stacjonujące w strefie wypadku współdziałają ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia posłać całkowicie rzetelnie skomponowaną pomoc.


Podstawę świadczenia naszych usług wyznacza dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie dlatego. Dotrze do was odpowiednio dobrana drużyna profesjonalistów, prawdopodobnie z lokalnego warsztatu w którym wiążą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną współpracę naszej sieci.


Cennika u nas nie posiadamy, ale możecie oczekiwać na realną stawkę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to dlatego, iż szacujemy usługi indywidualnie. Wezwania z OC oraz Assistance prowadzimy w zakresie ubezpieczenia.


Zatem oto nasz MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Jak nikt Twój uważny przyjaciel z Sulmierzyc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: