LAWETA KĘDZIERZYN-KOŹLE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĘDZIERZYN-KOŹLE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na witrynie MegaHol


To rozsądnie, że tutaj jesteś! To najdoskonalsze miejsce w rejonie Kędzierzyn-Koźle do którego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w potencjalnych incydentach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na drodze. Usuniemy każdą awarię. Efektywnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i innych aut ciężarowych czy dostawczych. Absolutnie nie można zaoferować więcej niż sto procent. LawetyMegaHol gwarantują taki pułap klasy i zaufania przez 24h na dobę.


Wywołaj nasz numer. Lepiej nie marnuj teraz czasu na przeglądanie tej strony gdy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się tu w celu zlokalizowania niezawodnej pomocy drogowej na wypadek chaosu. Zabezpieczenia sobie w dalszej perspektywie gwarancji skutecznej pomocy. Teraz może być doskonały moment na rozpoczęcie konwersacji. To Ci pozwoli nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej propozycji usług dużo pełniejszej aniżeli usługi holowania. Na razie wirtualnej konsultacji, jednak nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek nieco o nas.Jak funkcjonujemy?


MegaHol zdecydował się na zespolenie znacznej ilości mniejszych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie świadczymy usług jedynie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy naszej profesji próbujemy być siecią wszechstronną w odniesieniu do podejmowanych zleceń. Nie narzucamy sobie ograniczeń w związku z tym lawetujemy i lekkie pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe, a także oferujemy frachty lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili możemy podjąć się przewozu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Przez lata funkcjonujemy na gruncie Górnego Śląska a także sąsiednich regionów chociaż rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Dziś możecie nas odnaleźć dodatkowo w Kędzierzyn-Koźle, a też w całym szeregu innych miejsc w Polsce, w których zawsze otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


W całej Polsce pojawimy się wkrótce.


Co też konsument może zyskać na funkcjonowaniu platformy?


W trakcie 24h na dobę pełną pewność jakości i bezpieczeństwa usługi. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Także zasobni interesanci przykładają znaczną miarę do wielkości kosztów usługi, ale tylko sporadycznie zdarza się tak w wypadku przywołań pomocy drogowej. w tym przypadku platforma umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć na miejsce zdarzenia szybciej. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać indywidualnie i ekspediować tam drużynę właściwie dopasowaną do tej usługi. Przytrafiają się usterki domagające się uniwersalnych specjalistów ewentualnie, co dokładnie w MegaHol jest możliwe, paru specjalistów z różnych specjalizacji. Nieustannie w krytycznych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie dotarli i koniecznie trzeba zapraszać kolejną firmę jeżeli, pomimo starań nie można ominąć problemu. U nas równolegle dojadą wszyscy którzy obecnie są pomocni nawet gdyby konieczne było kojarzyć możliwości licznego grona zakładów z platformy. Dzięki sieci zarządzamy sprzętem, którego potrafią nie mieć jednocześnie na stanie małe jednostkowe warsztaty.Stawka za usługi jest ważna.


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie wszcząć cały ciąg, praktycznie nieograniczonych działań, po prostu trudno jest stworzyć jeden niezmienny cennik. To normalne, że podejmujemy się pierwszej kalkulacji usługi w czasie przyjmowania wezwania. Już wtedy wiemy dostatecznie jak daleko jest w okolice kolizji, jakich prac będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość potrzeba będzie dostarczać konkretny pojazd, czy dodatkowo potrzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki model lawety, lub naczepy może być celowy. Przy pierwszej rachubie ceny usługi to wystarczające wskazówki. Niełatwo jednakże uciec od korekcji wyceny w wypadku zdarzeń losowych, więc bezwzględnie trzeba brać pod rozwagę podobną alternatywę. Nie mniej energia platformy polega też na tym, że ceny za pojedyncze usługi tanieją, więc prawdopodobnie będą konkurencyjne wobec taryfikatorów skromniejszych operatorów. Zapewne jest jeszcze jeden pretekst zwrócenia się po pomoc do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.


Jakie usługi oferujecie ponad holowanie?


Praca w sieci dała MegaHol duże możliwości w rozwinięciu wachlarza usług.


  • Flagową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek aut.
  • Przewóz autolawetą także podróżnych, do 6 osób.
  • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
  • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak rzetelnie przygotowana na wszelkie rozmiary opon od ciężarówek do osobówek.
  • Usługowy transport pojazdów drogowych wszystkich wariantów.
  • Przewóz trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
  • Usługi przewozowe obejmują również tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i inne nietypowe pojazdy.
  • W granicach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
  • Wydobywanie samochodów z słabo przystępnych stanowisk.
  • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Dzięki architekturze sieciowej możemy utrzymać pełną chęć do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym bezkonfliktowym dostarczaniu usług transportowych. Dzięki sieci mamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. Liczba zleceń, jakie potrafimy prowadzić równolegle, nie tracąc jakości, regularnie rośnie w miarę poszerzania platformy na nowe okręgi. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy w granicach całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy istniej opcja zagwarantowania sobie naszej współpracy?


Najlepiej zanotować sobie nasz numer i zatelefonować w przypadku potrzeby. Gwarancją naszego współuczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest także solidna umowa. Weryfikuje się ona zwłaszcza w przypadku obsługi klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni kontrahenci flotowi z jakimi parafujemy długoterminowe umowy na usługę. Oczywiście i tu w Kędzierzyn-Koźle. Trwała ochrona zapewnia, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy szybciej niż zazwyczaj. Mając wiedzę na temat charakteru taboru stałego klienta rzecz jasna nie tylko przyjdziemy szybciej, ale bez wątpienia automatycznie także odpowiednio przygotowani. Przykładem może być tu działalność serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor klienta działa po prostu efektywniej, a w ten sposób minimalizuje jego szkody. Grupa, która z MegaHol podpisuje umowę raczej nie musi być lokalna, bo jeżeli jej flota wielokrotnie przemieszcza się w regionie Kędzierzyn-Koźle czemu mają ryzykować problemy z niewykluczoną potrzebną pomocą? Lepiej mieć pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam usterka.


Holowanie jedynie zdecydowanie do dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: