LAWETA GNIEZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GNIEZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla owego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż właśnie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej nigdy nie rezygnujemy z tej usługi przy pozostałych zleceniach. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie rezygnujemy z zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Zawsze gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych aut i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być należycie wyposażone.


Wszędzie może ci się przydarzyć problem na drodze. Jest w stanie to się wydarzyć właśnie w okolicy naszego Gniezna, a wtedy będziesz mógł bezproblemowo prosić o współpracę MegaHol, to odpowiednie podejście. Należy zadać natomiast pytanie – Czy na pewno w ogóle trzeba samochód holować? W sposób naturalny może się wyklarować, że wystarczy praca mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia częstokroć okazuje się środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie likwidują problem z niesprawnością auta.


Na szczęście nie ma takiej awarii z którą byśmy sobie nie dali rady. Faktem jest, że do chwili obecnej regularnie zamykaliśmy pomyślnie zlecenia, nabraliśmy zatem zaufania choćby do naszych rozwiązań. Drobne naprawy, które wystarczy wykonać bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj proste niesprawności, a kierowcom uniemożliwiają dalszą jazdę. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się dowolną błahostką w związku z tym już nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo gdyż pod stałą opieką będziesz bezpieczny na drodze.


Pamiętaj! Ty, całkiem możliwe, że przybyłeś w nasz rejon z odległego krańca kraju, jednak my jesteśmy u siebie. Fakt, że z własnym problemem utkwiłeś w położeniu skomplikowanym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy w tym wypadku każdy kąt. Jest kłopot to należy pomagać, chwila rzecz jasna nie jest istotna ponieważ ważni muszą być przyjaciele zdeterminowani do wykonania usługi, zatem możesz do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Wspaniale jest posiadać przyjaciół na jakich zwykle potrafimy polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że żyć wypada honorowo.Zawsze możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli wciąż masz rozterki! Ale na przyjaciół z Gniezna jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, lecz jak już wspomnieliśmy jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego auta. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy holują auto, przede wszystkim auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie ekspertów.


Znajdą się argumenty żeby naszą radę traktować dosłownie. Kwalifikacje i profesjonalizm zdają się konieczne dla zaufania przy holowaniu. Linka holownicza, jaką przeważnie wykorzystujemy do podobnego typu holowania bywa niestety niedoskonała. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zabronione. I w tym wypadku właśnie może być miejsce dla fachowego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w naszym taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przewiezienie dowolnego rodzaju auta. Właściwy transport zapewnimy natychmiast na miejsce zderzenia i pewnie dowieziemy na wyznaczone miejsce i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz żywioł. Naszym priorytetem jest być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Gwarantujemy dużą paletę i profesjonalne wykonanie usług. Z zepsutym TIR-em blokującym ulicę zetknął się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Kilometrowe korki mogą się budować choćby i na trasie dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy jeden pas. Nawiasem mówiąc efekt potrafi być bardziej czasochłonny kiedy do kolizji dojdzie na drugorzędnej, ale uczęszczanej szosie. Z tego powodu faktycznie znaczący okazuje się błyskawiczny i profesjonalny przewóz tego auta, ewentualnie jak najszybsza jego reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia.


Wszystkim co zasadniczo pożądane do kasacji takich szkód gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do prac posiłkowych. Na co dzień mamy więc zdolność natychmiastowego otwarcia ulicy oraz przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze rejony gwarantujące podjęcie bezpiecznej naprawy. Prędko oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen wachlarz ciężkich samochodów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Gwarantuje to również kompetentna załoga, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu potrafi także okazać się maksymalnie odmienne i holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będą uzasadnione. Faktycznie się wydarzy jeżeli skutki awarii da się naprawić na w lokalizacji wypadku co, chociażby na autostradzie, sprawnie potrafi wykonać wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


Od małych napraw napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne rodzaje zdarzenia. Najczęściej udaje się wcześniej ustalić przyczynę niesprawności i z tego powodu prowadzimy konkretny rekonesans w czasie przyjmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy wyjeżdżają wcześniej przygotowani. W każdym przypadku istnieje sposobność przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek gdyby błyskawiczna naprawa okazała się niemożliwa.


Usterki, mimo, że porównywalne pozostają jednakże wyjątkowo rożne, w związku z tym też do wszelkich zleceń przystępujemy odrębnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, ponieważ zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Podobne nastawienie wyłącznie wspomaga nas w luksusie pracy bowiem bazę zapewnia nam znakomicie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w zdolności technicznej tak wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu ciężkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Trzeba korzystać z umiejętności ekipy pomimo, że nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu, lecz posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny prac.


Frachty prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy też busy. Przedmiotem naszej usługi mogą zostać również towary ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Jakiekolwiek pojazdy i frachty dostarczane w ramach realizowanych przez nas zleceń są całkowicie u nas bezpieczne, lecz oczywiście od początku ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności związane z transportem w tym możliwe, obowiązkowe zezwolenia wykazując się tym samym całkowitą specyfikacją nieodzowną do świadczenia podobnej usługi.Dlaczego my?

Tylko dlaczego nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Pewnie, że chcemy być najlepsi, ale przecież nie planujemy aby inni odbierali się gorsi. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest nieco mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Powinno się właściwie zgłębić to szerzej. Nasza profesjonalna siła rodzi się z platformy licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest nieosiągalne dla pojedynczego zakładu. Analogicznie sytuacja ma się z wykwalifikowaną kadrą, i oczywiście z kierowcami o odpowiednich kompetencjach czy doświadczeniu. Indywidualny warsztat niestety nie posiada całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się do sprawy i dostarczamy optymalny sprzęt oraz wytypowanych profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna oddziałów reagująca tak jak naczynia połączone.


Podstawę oferowania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Przypuszczalnie z usługą dotrze lokalna, zaprzyjaźniona obsada zawodowców, ale wzmocniona siłą całej firmowej sieci.


Niezależna ocena usług powoduje, iż niejednokrotnie będziecie mieć mniejsze koszty niż się spodziewacie. Wyjątkowo wygodną procedurą fakturowania za nasze zlecenia jest nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania usługi w granicach OC lub Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z Gniezna, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: