LAWETA WITKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WITKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy interwencję ponieważ pryncypialnym naszym założeniem powinno być świadczenie usługi pomocy, ale powinno się nadmienić, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu powołaniu dedykujemy własny sprzęt i kompetencje. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się z wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Nasze odziały rozlokowane są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów absolutnie z celowym nastawieniem na auta ciężarowe.


Niesprawność auta może zszokować cię w dowolnej chwili w prawie nie prawdopodobnym etapie podróży. Gdy wydarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego Witkowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie bezpieczne wyjście. Ponadto nie trzeba zaraz holować auta. W momencie uzyskiwania wezwania zawsze robimy sondaż na temat kłopotów, jakie was spotkały i być może ta ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym skuteczniej, iż kierujemy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia nierzadko staje się środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie naprawiają problem z niesprawnością auta.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. Dobre podejście do realizacji dowolnej pracy przynosi pozytywne efekty, więc przestrzegamy tego zawsze dla waszej satysfakcji. Absolutnie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia przeważnie dużo utrudniających dalszą jazdę niesprawności okazuje się być typowymi wadami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia mogą być efektywnie likwidowane przez nasze ekipy. Zezwól, że zainteresujemy się też drobnymi naprawami na drodze, które utrudniają dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami skorygować. Nasz profesjonalne ekipy zajmą się jakąkolwiek błahostką w związku z tym już nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki gdyż pod dobrą kuratelą będziesz ubezpieczony na drodze.


Takie sprawy są ważne! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, więc jeśli nie umiesz wyjaśnić gdzie przebywasz absolutnie nie musisz się trapić. Przypadek, iż z własnym problemem stanąłeś w lokum niemożliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia gdyż znamy tu dowolny zakątek. Ściągaj pomoc drogową o każdej porze dnia i nocy. Musisz mieć świadomość, że jesteś naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas gdy przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Taki jest dobry model na działanie.Zabezpieczamy usługę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co ukrywa nasza propozycja skoro wciąż nie czujesz ufności. Lecz na przyjaciół z Witkowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, ale jak poprzednio nadmieniliśmy jesteśmy gotowi do przewozu lawetą lub autolawetą dowolnego samochodu. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, my właściwie doradzalibyśmy w takich okolicznościach przyjmować pomoc od ekspertów.


Wydaje się być kilka argumentów dla których trzeba potraktować tą wskazówkę serio. Nie zawodowy kierowca zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy holowaniu potrafią być kwalifikacje oraz kompetencje. Ogromnie istotny jest sprzęt z jakiego wówczas korzystamy bowiem zwyczajna linka holownicza często jest zawodna. Teraz kiedy wszystkie wyjazdy w poważnej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną informacją jest fakt, że holowanie na tych trasach na pewno jest wzbronione. Zatem idealnie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zespoły pomocy drogowej MegaHol zawsze są najtrafniejszym doborem.


Posiadamy lawety i autolawety dostosowane do transportu jakiegokolwiek typu pojazdów, i podróżnych. Czyż trzeba oczekiwać czegoś ponad to niż niezawodnego oraz sprawnego odtransportowania zepsutych pojazdów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my akurat tym się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Wciąż sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym zakresie w klasie profesjonalnych usług jak również w zróżnicowanej ofercie. Większość kierowców zapewne musiała mieć kiedyś spotkanie z uszkodzonym na trasie TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne spowodować długie zatory nawet na szosie dwupasmowej. Jest raczej oczywiste, że wynik jest w stanie być zwyczajnie groźniejszy w skutkach na ruchliwej, bocznej drodze. Trzeba w tej sytuacji docenić profesjonalistów od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia no i fachowego frachtu aut.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pobocznym na przykład takim, który gwarantuje wyciągnięcie masywnego TIR-a z dołu , a także umiejscowienie go na kołach. Trudno nie zauważyć, że mamy praktyczne możliwości przewozu trudnego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać niezbędnych reperacji. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, kompletny kalejdoskop masywnych samochodów przywieziemy prędko i bezpiecznie przez całą dobę.


Gwarancją marki naszych usług jest również profesjonalna załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będą uzasadnione. Jest możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w lokalizację kolizji dojedzie zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują podstawę usterki, choćby i na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po małe remonty silnika na to zawsze jest gotów mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu odjeżdża doskonale przygotowany , a zawdzięcza to gruntownemu rekonesansowi, który realizujemy w chwili podjęcia zgłoszenia. Rzecz jasna zawsze potrafi wyskoczyć coś nieprzewidzianego i tak sprawna reperacja tym razem nie będzie możliwa, ale wtedy niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na żądanie.


Próbujemy do zleceń podchodzić bardzo odrębnie dlatego, że mamy jasność co do tego, iż każdy dowolny incydent potrafi być oryginalny. Klient ma prawo nie mieć racji co do diagnozy okoliczności, ale my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a dalej wydobyć stosowne wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, otrzymując podparcie doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konwersacji jedynie właściwe wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej naprawdę dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników normalnym było dla nas wyjście z propozycją przewozu ciężkich maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Przystoi czerpać z potencjału obsady pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie przewozu, jednakże posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny usług.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na ustalone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich chociaż małych wózków widłowych oraz pikapy i busy. Obiektem naszej usługi mogą pozostać również towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie transportu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak od początku ubezpieczamy frachty. To normalne, że rozporządzamy kompletną specyfikacją potrzebną, żeby oferować zlecone usługi i z tego powodu zabezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Lecz czemuż nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy może wypisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my co zrozumiałe nie planujemy umniejszać innym predyspozycji. Działa wiele pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże chyba każda realizuje wszystkie zadania.


Ważne jest jeszcze nie wprost na to spojrzeć. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu musi być o wiele większe niż w pojedynczym zakładzie. O przeszkolonych mechaników lub profesjonalnych kierowców również zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie. Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały stacjonujące w przestrzeni wypadku współpracują ze sobą, by na miejsce wyekspediować całkowicie rzetelnie zorganizowaną załogę.


Podwalinę świadczenia naszych usług definiuje dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie z tego powodu. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady profesjonalistów, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, zapewne powiązaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Niezależna ocena prac powoduje, że wielokrotnie będziecie mieć mniejsze wydatki niż się spodziewacie. Zdecydowanie realizujemy wszystkie zamówienia z OC i Assistance i w takim przypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


MegaHol, absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Witkowo.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: