LAWETA KŁECKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KŁECKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde działanie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, natomiast oddziały rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to aby radzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Usterka samochodu może zszokować cię w każdej sekundzie w najmniej oczekiwanym etapie podróży. Zawsze w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie odpowiednich służb jedynie od początku dzwoń do MegaHol, w rejonie Kłecka to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Zresztą nie trzeba natychmiast holować auta. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną kadrą. Dlatego, może się zdarzyć, że zlikwidujemy awarię w miejscu wydarzenia.


I dodajmy, że damy radę sobie z każdą usterką. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która teraz upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy trafne decyzje w toku realizacji przyjętych zadań. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo przeprowadzić praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom hamują dalszą podróż. Skończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ dziś niewielkimi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy też zamieniając w mżawkę wysłużone wycieraczki.


To jest ważne! Ty, być może przybyłeś w nasz rejon z dalekiego krańca kraju, jednak my pracujemy tu u siebie. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest istotne, gdzie stanąłeś z własną awarią my niedługo cię zlokalizujemy. Wzywaj pomoc drogową o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Przyjaciele mogą być rozmaici, życzliwsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Tacy jak my istnieją.Jesteśmy gotowi do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się ze elementami naszej palety usług to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o realnej naszej pomocy. Tymczasem na przyjaciół z Kłecka będziesz mógł liczyć!AutolawetyAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub autolawet jest zaadaptowany do przerzutu dowolnego typu pojazdu, mimo, że nie ukrywamy, iż szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by zawsze w podobnych okolicznościach korzystać z zawodowców.


Bynajmniej nie omijajcie tej wskazówki. Podczas holowania niezwykle znaczące wydają się być doświadczenie i profesjonalizm. Szczególnie ważny jest sprzęt z którego wtedy korzystamy gdyż pospolita linka holownicza niejednokrotnie bywa tandetna. Natomiast w sytuacji gdy długie podróże coraz częściej realizujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na podobnych drogach holowanie jest zabronione. Dlatego idealnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, fachowe zastępy pomocy drogowej MegaHol są najtrafniejszym wyborem.


Bezpośrednio w naszym taborze znajdują się lawety, a także autolawety dobrane do każdego rodzaju aut. Stosowny transport zapewnimy prędko na miejsce zdarzenia i bezpiecznie dowieziemy na określone położenie i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto bezwzględnie nasz żywioł. W transporcie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle wśród najsolidniejszych. Podobnie w wachlarzu usług jak również w klasie ich wykonania. Niesprawność Tir-a na szosie, takiego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, jednak przecież jak rozumiemy, czasem się może zdarzyć. Niesprawność na drodze dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją kilometrowych zatorów. Jest też jasne, że wynik jest w stanie być też szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Dlatego prędka reperacja lub efektywny, fachowy przewóz tego samochodu jest naprawdę ważny.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pomocniczym takim, jaki gwarantuje wydobycie kłopotliwego TIR-a z dołu oraz umiejscowienie go na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje niezbędne akcesoria, by przeprowadzić sesję bezkolizyjnej formy remontu po uprzednim ogarnięciu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego pojazdu. Duże pojazdy każdego standardu takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, możemy przez całą dobę przewieźć prędko i bezpiecznie.


Zapewnia to również specjalistyczna kadra, która sprawując dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może akurat u nas nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. Usterkę są w stanie usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce przybędzie znacznie sprawniej.


My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na wiele wariantów usterek od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Staramy się przed wyjazdem zdefiniować przyczynę usterki i w związku z tym przeprowadzamy szczegółowy sondaż podczas otrzymywania zamówienia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy ruszają właściwie zorganizowani. W każdym przypadku istnieje możliwość przywołania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek jeśliby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Usterki, jakkolwiek podobne często są jednak nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zadań przystępujemy osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na propozycje, bo przecież zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Jesteśmy wstanie tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niezaprzeczalny komfort wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną paletę usług rozbudowaliśmy o transport ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych ponieważ potężna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na to rozstrzygnięcie bez szwanku dla podstawowych zleceń. To prawda, że w tej dziedzinie przewozu nie specjalizujemy się, jakkolwiek jeśli wśród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z takiego potencjału.


Frachty wykonujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny począwszy od trudnych choć niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Przedmiotem tejże usługi mogą się stać dodatkowo ładunki ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie ładunku jest w tym wypadku najważniejsze to przy zapewnieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, dodatkowo zawsze ubezpieczamy ładunki. Wszelkie procedury oraz dokumenty konieczne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Czemu akurat nie MegaHol? Nigdy nie potrzebujemy aby pozostali odbierali się gorsi, jednak wyraźnie pragniemy być najlepsi. Jesteśmy przekonani, iż potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo starannie.


Ważne jest jeszcze inaczej na to spojrzeć. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie kierował faktycznie tak rozległym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma będąca elementem pajęczyny budującej się z wielu kooperantów. O przeszkolonych mechaników i zawodowych kierowców też zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w jednostkowym zakładzie. MegaHol to znakomite powiązanie małych warsztatów, które równocześnie się wzmacniają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia jednocześnie dysponując niepowtarzalnym wachlarzem taboru i sprzętu.


Dokładnie dlatego sprawdza nam się doskonale, jako podstawa świadczenia firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa pajęczyna będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, zapewne powiązaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Niezależna kalkulacja usług sprawia, iż niejednokrotnie ponosicie niższe koszty niż oczekujecie. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze usługi jest nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość wykonania usługi w ramach OC względnie Assistance.


A oto kompletny MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Kłecka, który umożliwia Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: