LAWETA BĘDZIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BĘDZIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest wyłącznie następna firma. Tutaj może być twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. Ten przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną możliwość dlatego można mu w pełni zaufać.


Zdarzyła się Tobie usterka ewentualnie kraksa w pobliżu Będzina, nie przeciągaj , ale szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przyjedziemy błyskawicznie. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis oraz brygadę specjalistów.


Wcale nie mogą być dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na drodze. Zmiana ewentualnie wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz znacznie więcej różnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. W dowolnej minucie zadania potrafimy zdecydować, że niezbędna jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W okolicy kolizji względnie usterki zdecydowanie pomagamy skutecznie ją zabezpieczyć. Nie ważne czy ewentualna kraksa lub usterka miała miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej czy na bocznej ścieżce dojazdowej. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany i jak Ci pomóc. Tylko stąd, że rozpoznamy każdą ścieżkę na rodzimym obszarze.


Telefon do przyjaciela stale trzymaj przy sobie. Przypuszczalnie może być niezbędny w granicach całej Polski. Każda pora jest dobra. Wybierz numer skoro jesteś w potrzebie. Trafimy na miejsce – na pewno! W taki sposób pracuje zaufana pomoc drogowa. Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa dla was. Przyjaciele stanowczo tacy są.


Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki , a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Będzina czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to jedna z szybszych i najprostsza możliwość przewiezienia zepsutego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna metoda bowiem holowanie jest tu prawomocnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w regionie Będzina kieruje wieloma branżowymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. W przebiegu załadunku i transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Niesprawny samochód i wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy szybko oraz pewnie na wskazane miejsce.


Jeśli stan techniczny pojazdu na to pozwala i naturalnie przepisy w każdej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Oczywiście jesteśmy na taką decyzję gotowi. Warto jednak żeby mocodawca miał wiedzę, że taki skład może przemieszczać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na trasie kolizji to w sumie spory dylemat i my musimy mieć tego świadomość. Nie wiele pojazdów na tyle skutecznie potrafi skomplikować ruch na drodze jak niesprawny TIR. Wtedy holowanie jest nierzadko nieuniknione. Ta pomoc drogowa nienagannie daje sobie radę z takimi sprawami.


Holowanie dowolnego modelu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas dylematem. W momencie gdy zdarzy się, że jest to wskazane znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam pewnie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Nawet TIR-a wydobędziemy z dołu , a potem ustawimy na kołach nie bacząc na stan techniczny pojazdu bądź kłopotliwy dostęp.


Awaryjny pojazd może prawdopodobnie przewozić towary, które nie podległy zniszczeniu, ale potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej usługi. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak i załogę, która materiały przeładuje.


Wykwalifikowana, doświadczona załoga całodobowo dyżuruje by zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Duże zaplecze dozwala nam bez względu na realia pogodowe którekolwiek zadanie wykonać przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Proste do rozwiązania awarie pojawiają się często. Niedobór oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą jazdę, jednak łatwych do usunięcia przypadków niesprawności. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście oferuje bezpośrednie reperacje 24 godziny na dobę. Laweta nie znajdzie tu zastosowania. Różnorodna paleta usług serwisu mieści jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem jak najszybciej.


Ten mobilny serwis hołubią wyśmienicie wykształceni mechanicy. Wysoki zakres drobnych napraw, niezależnych od marki i typu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego wykształcenia.


Starczy jeden telefon. Kilka minut omówienia to moment, który jest nam konieczny do ustalenia niuansów usterki, marki pojazdu i rejonu zajścia później w kilkanaście minut będziemy na miejscu. Kompleksowe przystąpienie do wszelkich incydentów jest kwintesencją naszego funkcjonowania gdyż naszym priorytetem jest w największym stopniu odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest ważnym kierunkiem w szerokiej palecie naszych usług. Bezpieczny przewóz jesteśmy w stanie umożliwić każdej wielkiej maszynie drogowej. Nie oznacza dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, lecz potrzebują specyficznej uwagi gdyż są to pojazdy istotnie małe, natomiast wagowo kłopotliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy właściwy zespół pojazdów. Gdy Masz problem z nietypowym towarem, powiedzmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu kieruj się do nas.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Otóż naszą pracę uważamy za służbę. Więc chronimy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa to pomoc drogowa z charakterem. Z tego powodu, że to całe długie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków oraz zawodowcy z znajomością zawodu i oczywiście udowodnionymi kompetencjami. Umożliwia nam to prędko i precyzyjnie wyeliminować właściwie każdą niesprawność czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z deklaracją znakomitej jakości i umiarkowanej ceny.


Każda usługa jest nowa, więc każdą wyceniamy osobno. Na pozór bliźniacze usługi jednak się różnią, zatem każda musi podlegać indywidualnej wycenie. W kalkulacji brane są pod uwagę: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych i rozmiar robót wykonanych na miejscu.


Warto ochronić się przez kupno właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w przypadku kiedy powinny być opłacone z OC sprawcy kraksy.Dostajesz gwarancję!

Zawsze Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Będzina gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: