LAWETA WOJKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOJKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne instytucje możesz trafić zawsze. Tutaj jest twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna natychmiast ruszyć z poradą. Przyjaciel wart kredytu zaufania i gotowy na każde rozstrzygnięcie.


W okolicy Wojkowic doszło do zdarzenia w rezultacie którego zaliczyłeś stłuczkę ewentualnie zaliczyłeś awarię? Nie trać czasu na szukanie odpowiedniej usługi bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Dotrzemy ekspresowo. Pojawimy się z rzetelną załogą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie mogą być dla nas kłopotem drobne naprawy na drodze. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony odpad na ulicy oraz zniszczyć oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora i mieć ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże niesprawności usuniemy dla Ciebie ku wspólnej radości. Jeżeli jest wskazane holowanie albo autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety podobnie nie będziemy mieli z tym problemu. W rejonie kolizji bądź awarii zdecydowanie pomagamy sprawnie ją ochronić. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie oznacza to trudności. Zlokalizujemy każde stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. Bo na własnym obszarze znamy dowolną ulicę czy regionalną czy wiejską.


Pamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Czasem może być potrzebny na obszarze całej Polski. Każda godzina jest idealna. Wybierz numer gdy jesteś w opresji. Nadjedziemy szybko – na sto procent! Ponieważ Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Tacy są przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas liczyć:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Wojkowic jest chętny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to najszybszy jak również najłatwiejszy model przewiezienia zepsutego samochodu. Na autostradzie jedynie z tej metody transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Wojkowic kieruje wieloma branżowymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również specjalnie wykwalifikowaną brygadą. Zapewnia nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie całościowego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Na określone miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


stan techniczny pojazdu musi być optymalny i oczywiście paragrafy mają zezwalać na holowanie gdybyśmy zmierzali zdecydować się na tą metodę transportu. Taki zespół zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym problemem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na jezdni. Ogromny TIR umie skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Holowanie takiego pojazdu jest niejednokrotnie najbardziej odpowiednią taktyką na odkorkowanie trasy. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Możemy przedsięwziąć holowanie dowolnego samochodu gdyż rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Potrafimy solidnie i odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. TIR w dole będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w mało dostępnym stanowisku, zostanie przez nas wystawiony oraz ustawiony do pionu.


Przygotujemy także transport towarów z unieruchomionego pojazdu. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak i brygadę, która materiały przeładuje.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki atmosferyczne którekolwiek wezwanie wypełnić w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych awarii zawsze będą i te nieskomplikowane do usunięcia. Nie może być kłopotem niewielka usterka nawet jeśli uniemożliwia dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi można się rozprawić z dala od warsztatu. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych wypadkach potrafi się 24 godziny na dobę wykazać biegłością. Wykorzystywanie lawety stanie się nie konieczne. Różnorodna oferta serwisu mieści też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim dysponuje mobilny serwis. Zakres drobnych napraw jakich mogą się podjąć na poboczu bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest naprawdę ogromny.


Jeden telefon wystarczy. Kilka minut konsultacji to czas, który jest nam niezbędny do zdefiniowania elementów awarii, marki samochodu i miejsca zajścia potem w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Celem naszych przedsięwzięć jest w pełni wesprzeć kierowcę dlatego do wszystkich incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje branżowego taboru, którym rozporządzamy i dlatego oferujemy taką usługę. Nasza flota jest gotowa na przewóz wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Przewóz maszyn rolniczych, także takich ciężkich i oczywiście specjalistycznych, też jest w naszej propozycji. Niewielkie, ale wagowo kłopotliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To oczywiście wygoda jednak warto aby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego rodzaju usługi i oczywiście tych przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. Tabor którym zarządzamy umożliwia nam transport dłużycowy czy fracht towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i zdecydowanie więcej.


Możesz oczekiwać tej usługi zarówno na terenie kraju jak i zagranicą. Zabezpieczamy pełną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Otóż funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie tylko w miejscowym obszarze, ale w całym kraju. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. Organizując ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku ceny.


Zlecenia podlegają indywidualnej ocenie. Na ostateczną cenę odciskają wpływ: miejsce zajścia, typ samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia oraz czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Warto ochronić się przez kupno optymalnego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być nieodpłatne tak jak w momencie kiedy są opłacone z OC winnego kraksy.Zapamiętaj!

W chwili problemów Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – twój przyjaciel z Wojkowic jest zdeklarowany do pomocy i oczywiście oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: