LAWETA CZELADŹ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZELADŹ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest wyłącznie inna firma. Nasza pomoc drogowa jest jak zaufany przyjaciel, który wyjedzie pilnie żeby udzielić Tobie porady. Przyjaciel któremu potrafisz uwierzyć ponieważ jest gotów na każde zdarzenie.


W okolicy Czeladź przytrafiło się wydarzenie w rezultacie którego zaliczyłeś kolizję lub miałeś awarię? Nie marnuj czasu na szukanie odpowiedniej usługi bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przyjedziemy bezzwłocznie. Specjalnie wykształcona załoga przywiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie będą dla nas przeszkodą drobne naprawy na trasie. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię dosięgnąć na przykład na środku drogi. Wówczas przybywamy by wyeliminować awarię ku Twojej, a także naszej satysfakcji. Status samochodu może sprawić, że obowiązkowa okaże się autolawety albo autoautolawety, zaś w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie gotowi. Masz pewność, iż okolicy zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy na bocznej drodze dojazdowej. Odkryjemy którekolwiek miejsce oraz zapewnimy pomoc. Trasa wiejska lub regionalna – na swoim obszarze rozpoznamy każdą z nich.


Telefon do przyjaciela wciąż miej przy sobie. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju wyczekujemy na telefon od Ciebie. Którakolwiek by nie była godzina będzie na pewno właściwa. Wybierz numer skoro znalazłeś się w opresji. Przyjedziemy – to nie ulega kwestii! Gdyż tak właśnie działa pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.


Zabezpieczamy pomoc o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy, a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Czeladź na sto procent jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to oczywiście najszybszy jak również najłatwiejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu. Często widzimy na trasach prywatnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Pewność dają nam dobrze zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i zawodowa załoga. Zapewnia nam to podstawy do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku, a także przewozu samochodu. Zepsuty samochód i wszystkich podróżnych przez całą dobę przywieziemy szybko i pewnie na wyznaczone miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny i przepisy mają akceptować holowanie jeżeli byśmy chcieli postulować tą formę przewozu. Z szybkością 60 km/h może poruszać się na drodze ten zespół, holowanie zatem będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to dylemat gdy na ulicy podlega awarii samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zawsze może być powodem problemów na drodze. W tej sytuacji istotne okazuje się odkorkowanie trasy więc bywa, że szybko należy planować holowanie. Z tym problemem do tej pory wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i efektywnie.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu. W odpowiednich okolicznościach kiedy jest to potrzebne wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie, a także sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. TIR w wykopie leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy wydarzy się to w ciężko osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Gdy będzie konieczny transport produktów przewożonych przez uszkodzony samochód też się takim problemem zajmiemy. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i stabilizacji całodobowo strzeże kompetentna, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie patrząc na sytuację pogodową, duże zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zlecenie.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię zdarza się momentami nadzwyczaj łatwo. Absolutnie nie może być kłopotem mała awaria nawet jeśli wstrzymuje dalszą jazdę. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona albo ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Tutaj kształtuje się furtka w której pojawić się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zleceń na lawetę trudno w tym wypadku przewidywać. Przez całą dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Obsługa, która obsługuje mobilny serwis chlubi się wysokim profesjonalizmem. Znaczny charakter drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem odpowiedniego przygotowania.


Wystarczy pojedynczy telefon. Chwila rozmowy to czas, który jest nam niezbędny do zdefiniowania elementów awarii, marki pojazdu i lokalizacji zajścia potem w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Kompleksowe nastawienie do potencjalnych przypadków jest podstawą naszego funkcjonowania ponieważ naszym priorytetem jest w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy i stąd oferujemy taką usługę. koparka gąsienicowa lub walec to wyłącznie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie możemy bezpiecznie przewozić. Wykonujemy transport różnych maszyn rolniczych. Znacznie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednak należycie przeszkolonych kierowców. Mamy zdolność frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu optymalny zespół pojazdów. To ma prawo zdarzyć się kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz oczekiwać z naszej perspektywy na szybkie i profesjonalne przygotowanie takiej usługi. Wszelkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Z tego powodu, że profesjonalna pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa jest czynna nie jedynie w miejscowym regionie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ nasza roztropność to liczba doświadczeń oraz praktyki wykwalifikowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. Dobra efektywność w pewnym likwidowaniu usterki lub optymalne efekty transportu samochodów są dokładnie tego efektem.


Dowolna usługa jest nowa, dlatego każdą szacujemy jednostkowo. Z pozoru analogiczne usługi zawsze się różnią, dlatego każda wymaga samodzielnej wycenie. Wycena uzależniona jest od następujących czynników: użycie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zajścia i rzecz jasna model pojazdu, który serwisujemy.


Kompletne nasze usługi mogą być wolne od opłat gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą działalność będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki.Liczy się Twoje zaufanie!

Wyłącznie Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Czeladź który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: