LAWETA SZYBENIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZYBENIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo płynąć wprost z przykrego zajścia jakie przytrafić potrafi się w czasie jazdy, nie mniej jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Ktokolwiek wyjeżdża, nawet w najkrótszą trasę musi mierzyć się z możliwością niesprawności, stłuczki albo wypadkiem. Wtedy najczęściej korzystnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Usterkę uniemożliwiającą podróż można wyeliminować drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia lub prozaiczna wymiana koła, gdy istnieje taka konieczność do wykorzystania posiadamy sztywny hol bądź przerzut lawetą względnie autolawetą. Takie kłopoty mają wszystkie samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest dla kierowców wszelkich pojazdów bowiem powinni się tu spotkać z profesjonalistami od modelu i charakteru samochodu którym podróżują. Nasi fachowcy, systematycznie w bardzo różnych sytuacjach dostarczają rzetelnej pomocy. Zarządzają odpowiednim transportem dostosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem dlatego do każdego przypadku przystępują bardzo indywidualnie jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Wszędzie mamy zwyczajne instytucje my jesteśmy inni. Tutaj może być wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana bezzwłocznie ruszyć z poradą. Taki przyjaciel, jaki jest przygotowany na każdą sytuację zatem powinno się mu w pełni zawierzyć.


Przytrafiła Ci się usterka bądź stłuczka w pobliżu Szybenik, nie zwlekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Pojawimy się najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis, a także przeszkolonych specjalistów.


Kłopoty to nasza profesja więc robimy na drodze wszystkie drobne naprawy. Wymiana bądź naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i znacznie więcej innych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. W jakiejkolwiek minucie zlecenia potrafimy ustalić, że potrzebna jest autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. W strefie kolizji bądź usterki zdecydowanie pomagamy skutecznie ją zabezpieczyć. Na każdej drodze, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie ważne gdzie ugrzązł Twój samochód. My takie stanowisko odnajdziemy żeby Tobie dopomóc. Ulica gminna czy krajowa – na swoim obszarze znamy dowolną spośród nich.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz telefon. Okaże się, że to kontakt do przyjaciela! Zadziała każdorazowo gdy będzie pomocny nawet w całej Polsce. Wybierz numer o każdej godzinie dowolnego dnia. Trafimy na miejsce – na sto procent! Naprawdę tak funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol pamięta o was. Tacy mają być przyjaciele.24 godziny na dobę u nas masz efektywne usługi:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Szybenik jest zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka strategii na transport unieruchomionych pojazdów, jednak najłatwiejszy i najszybszy to ostatecznie autoautolawety lub autolawety. Wielokrotnie dostrzegamy na trasach nieformalnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Stabilność zapewniają nam świetnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów), a także profesjonalna ekipa. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w przebiegu załadunku oraz w transporcie. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy szybko i pewnie na wskazane miejsce.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający i oczywiście paragrafy mają dopuszczać holowanie gdybyśmy planowali zdecydować się na tą procedurę transportu. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze taki zespół, holowanie więc będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie usterce to oczywiście wielki kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. Zwykle awaria TIR-a powoduje ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się odkorkowanie trasy zatem bywa, iż prędko trzeba podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Szybenik radzi sobie wyśmienicie z tym kłopotem.


Możemy przyjąć holowanie dowolnego pojazdu ponieważ zarządzamy branżowym sprzętem. Możemy solidnie i oczywiście efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a gwarantuje nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Ani kłopotliwy dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z rowu czy postawienia go na kołach.


Zorganizujemy dodatkowo przewóz towarów z zepsutego pojazdu. Przewieziemy zgodnie z decyzją, przedtem organizując niewykluczone oczyszczanie terenu oraz przepakowanie produktów.


Wykwalifikowana, profesjonalna kadra przez całą dobę nadzoruje aby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Obojętnie jakie wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na warunki atmosferyczne, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Niemało niesprawności wydaje się być nietrudnych do usunięcia. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też dolanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą podróż, jednak są zdecydowanie proste do usunięcia na poczekaniu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich wypadkach może się przez całą dobę wykazać elastycznością. Laweta staje się nie wskazana. Sprawny dojazd to wizytówka naszego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest zasadą usług jakie oferuje mobilny serwis. Znaczny horyzont drobnych napraw, wolnych od marki i rodzaju samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem właściwego przygotowania.


Gdyby telefon był zajęty błyskawicznie oddzwonimy. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednak przez telefon potrzebujemy określić szczegóły awarii, markę samochodu i naturalnie miejsce zdarzenia. Zamiarem naszych poczynań jest w pełni dopomóc kierowcy zatem do każdego z przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców kreują obszerną ofertę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Przewieziemy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie jest problemem. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych pojazdów, ale nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do transportu drobnych, ale wagowo kłopotliwych pojazdów. Realizujemy odrębnie usługi z zakresu transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Uzyskaliśmy doświadczenia z transportem nieszablonowych ładunków i teraz czuwamy zdeterminowani do frachtu bodaj dużego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi te przeprowadzamy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Transportowane ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również konieczną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego typu usług.Dlaczego my?


Bowiem nie jest łatwo wprost dać porękę na zapewnienie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, jednak MegaHol ją gwarantuje. Otóż doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. To dlatego praktycznie każdą niesprawność likwidujemy ewidentnie skutecznie. Każdy samochód transportujemy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako odpowiednią.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Szacując cenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zajścia, a także rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, bowiem straty zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej ochrony.


Ważny jesteś Ty!
W sytuacji trudności Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Szybenik jest przekonany do pomocy i oczywiście czeka na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: