LAWETA SŁOWACJA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁOWACJA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, może wynikać z niemiłego zajścia jakie przytrafić potrafi się w czasie jazdy, aczkolwiek jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty MegaHol. Nawet najkrótsza podróż może zakończyć się wypadkiem, kraksą lub choćby awarią. Wtedy najczęściej dobrze jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Transport unieruchomionego samochodu lawetą bądź przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak niewykluczona jest zazwyczaj zmiana koła lub wulkanizacja naruszonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu prostej usterki, a często paraliżującej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle może mu się przytrafić zasadność tych działań. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w potrzebie zastanie specjalistów. Są specjalistami, jacy codziennie udzielają kompetentnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Przewóz lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla naszej kadry jakiegokolwiek kłopotu bowiem otrzymują do dyspozycji całą rodzinę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku przystępują niezwykle indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Absolutnie nie znajduj nas niby instytucję jakąś przypadkową z całego szeregu. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Ci porady podąży niezwłocznie jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zawierzyć ponieważ jest gotów na każde zdarzenie.


Zdarzyła Ci się usterka bądź kraksa w pobliżu Słowacji, nie przeciągaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dojedziemy natychmiast. Z nami przyjdzie mobilny serwis i fachowa obsada.


Drobne naprawy to nie będzie przeszkoda, która na trasie potrafiła by stać się dla nas trudnością nie do rozwikłania. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali nasze autostrady, jednak rozumiemy, że zdarzają się przedziurawione opony, silniki które nie chcą zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w baku lub zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z radością dojedziemy aby naprawić usterkę na miejscu zdarzenia. Autoautolawety względnie autolawety są stale gotowe do trasy. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy również gotowi na holowanie w każdym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. W strefie kolizji bądź awarii gruntownie ułatwiamy sprawnie ją ubezpieczyć. Czy stoisz na dróżce gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to oczywiście dla nas nie ma znaczenia.. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię usytuować i oczywiście użyczyć szybkiej pomocy. Ponieważ na naszym obszarze rozpoznamy dowolną ścieżkę czy regionalną czy gminną.

NASZA GALERIA


Pamiętaj nasz numer. Okaże się, że to numer do przyjaciela! Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na Twój telefon. Wystukaj numer o którejkolwiek porze każdego dnia. Dotrzemy – na pewno! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.Zawsze jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku

Jeśli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Słowacji na sto procent jest gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka technik na transport wadliwych samochodów, ale najprostszy oraz najszybszy to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna właściwa technika ponieważ holowanie jest absolutnie prawomocnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Słowacji rozporządza wieloma branżowymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoko wykwalifikowaną ekipą. W przebiegu załadunku oraz przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Na wskazane miejsce całodobowo przewieziemy samochód i potencjalnych pasażerów.


Zawsze można podjąć decyzję o holowaniu, oczywiście jeżeli dopuszcza to stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Z prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zestaw, holowanie w tej sytuacji jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki mamy dylemat jeśli na jezdni usterce ulegnie pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie niesprawności zwykle jest pretekstem do kłopotów na drodze. Wówczas holowanie jest wielokrotnie obligatoryjne. Ta pomoc drogowa doskonale daje sobie radę z takimi okolicznościami.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas niespodzianką ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Przewieziemy choćby zespół ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i pewnie dzięki doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu posiłkowego. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy wymagający dostęp nawet TIR-a wyciągniemy z rowu i umieścimy go na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś przetrzymywać towary przewożone przez niesprawny pojazd, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak też ekipę, która ładunki przeładuje.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga dba aby dać Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki pogodowe obojętnie jakie zlecenie przeprowadzić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Mogą być także proste do usunięcia awarie. Takie bezproblemowe niesprawności, lecz przerywające dalszą jazdę to popularne zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do baku innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i wiele innych drobnych przypadków, które potrafią nas dopaść na trasie. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych epizodach potrafi się całodobowo wykazać elastycznością. Laweta staje się nie konieczna. W rejon zdarzenia serwis dojedzie najszybciej, a w bogatym kalejdoskopie usług jest również mobilny punkt wulkanizacji pracujący 24 godziny na dobę.


Wartość jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Na poboczu są w stanie skutecznie podjąć rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jeden telefon wystarczy. Kilka minut konsultacji to moment, który jest nam niezbędny do ustalenia niuansów awarii, marki pojazdu i miejsca zdarzenia potem w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Nie ma identycznych usterek więc do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo żeby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie życzeń konsumentów dlatego też w ofercie usług znajdziecie Państwo także transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też walec to wyłącznie przykład jednych z całego szeregu wielkich maszyn drogowych, które możemy bezawaryjnie przewozić. Przewóz maszyn rolniczych, również tych wielkich i rzecz jasna skomplikowanych, też istnieje w naszej palecie. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu małych, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu na przykład wózków widłowych. Podczas transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego taboru. To ma prawo być uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny ładunek.


Nie wyłącznie w kraju, jednak też i zagranicą prowadzimy te usługi. Gwarantujemy całkowitą dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ MegaHol w całym kraju przez 24h na dobę i 365 dni w roku oferuje Ci specjalistyczną pomoc drogową. Gdyż podstawy funkcjonowania w określonych sprawach opracowujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. Wysoka efektywność w pewnym usuwaniu niesprawności bądź znakomite rezultaty transportu pojazdów są dokładnie tego wynikiem.


Zlecenia podlegają indywidualnej wycenie. Wycena zależna jest od różnych czynników: rejon zajścia, typ pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót dokonanych na miejscu, a także czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy z powodu szkody zaistniałej w wyniku stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC sprawcy. Może być też wolna od opłat w sytuacji kiedy zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Czuwamy tylko dla Ciebie!
Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel ze Słowacji który nigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: