LAWETA LIDZBARK WARMIŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIDZBARK WARMIŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Najwyraźniej poszukujesz pomocy w rejonie Lidzbarka Warmińskiego. Trafiłeś doskonale. w sytuacjach awaryjnych, w momentach wszystkich doświadczeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a przez różne samochody ciężarowe oraz dostawcze, należymy do awangardy w tej branży. Nie można zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol umożliwiają taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Jeśli to usterka wystukaj nasz numer natychmiast. Teraz co zrozumiałe nie trać już czasu na czytanie. Zdążymy się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeśli twoja wizyta jest podyktowana szukaniem bezpieczeństwa. Dokonania tego efektu przez zagwarantowanie sobie gwarancji na przyszłość. To my namawiamy do rozmowy. Byś mógł zapoznać się z firmową różnorodną paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj wszechstronny usługodawca. Tymczasowo do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę przeważnie stawianych pytań.


Zacznijmy od pytania:Jak pracujemy?


MegaHol kojarzy ogromną grupę drobnych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIRdostawczych, lecz w o wiele większym obszarze. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i drobniejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili potrafimy podjąć się transportu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy dysponentami właściwych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, jednak teraz dumni jesteśmy z poszerzenia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasz oddział w Lidzbarku Warmińskim to efekt ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług w kierunku wielu lokalizacji w Kraju.


Należałoby o nas pamiętać, gdyż niebawem znajdziemy się w całej Polsce.Co takiego nabędziesz dzięki platformie MegaHol?


W ciągu 24h na dobę całkowitą gwarancję jakości i zaufania usługi. To jasna deklaracja i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Zazwyczaj cena usługi ma ogromny wpływ na nasze decyzje, jednak daleko mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. w tym przypadku platforma pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć na miejsce wypadku szybciej. Również dzięki platformie mamy możliwość wyboru odpowiednio skomponowanej do danego zlecenia załogi spośród wielu dostępnych do służby w danym terenie. a nawet możemy w razie konieczności łączyć załogi specjalizujące się w różnych dziecinach, a pożądane równocześnie. Samodzielnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć dylemat z zakończeniem konkretnych zamówień, natomiast u nas do wydostania TIR-a z grząskiego pobocza przyjedzie podnośnik z jednego oddziału, mobilna wulkanizacja z innego, a jeżeli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości sieci. Dzięki sieci już posiadamy partnerów, którzy mogą się wzajemnie wzmocnić w właściwy sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w momencie kiedy okazują się konieczni.Czy jest jasny cennik usług?


Pomoc drogowa to skomplikowany temat do wprowadzenia stałej ceny za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. w MegaHol regułą jest tymczasowa kalkulacja usługi wykonana w chwili przyjmowania zamówienia. Poniektóre konieczne działania stosunkowo łatwo zdefiniować dosłownie przy składaniu zlecenia. Wiadomo wszak jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka okaże się konieczna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy pożądany jest dojazd serwisu mobilnego itp. Dyspozytor będzie wiedział jakie musi zadawać pytania i pozyskane dane dostarczą mu komplet tego co jest potrzebne do początkowej kalkulacji. Aczkolwiek poprawka kalkulacji może być konieczna po zbadaniu sytuacji na miejscu kolizji. Warto wiedzieć jednak, że zupełnie podobnie do znanych sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej marki są przeważnie niżej skalkulowane niż u indywidualnie działającej konkurencji. MegaHol ma także poświadczone umowy z silną liczbą ubezpieczycieli co udostępnia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol jest ogromny.
 • Rzecz oczywista istotą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszą specjalnością
 • Transport wszelkich aut w ramach usług dla instytucji i kontrahentów prywatnych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Wśród możliwych usług transportowych również fracht aut nietypowych takich jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też generalnie dla przemysłu, oferujemy usługi transportu dłużycowego.
 • Pewne dla samochodu wyciągnięcie go z ciężko dostępnego terenu.
 • Dowiezienie na trasie paliwa oraz innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Jest oczywiste, że kompletny tabor którym rozporządzamy jest oddany do pracy dla pomocy drogowej, nie mniej dzięki istnieniu w sieci mamy komfort utrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach transportowych. w naszym przykładzie wykorzystujemy liczebność oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, którymi rozporządzamy dzięki sieci. Możemy nawet prowadzić więcej usług jednocześnie nie tracąc na jakości i czasie. Nasze ponadplanowe usługi dostarczamy w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy uruchamia się umowę, która zastrzeże nasz udział w udzielaniu pomocy.


Jedyne co potrzeba to posiadać nasz telefon pod ręką, reszta to dobra, rutynowa, łatwa do przewidzenia reakcja na zgłoszenie. Rękojmią naszego współdziałania w zrealizowaniu usługi jest także solidna umowa. Legitymizuje się ona szczególnie w okolicznościach obsługi zleceniodawców flotowych. w dowolnym regionalnym oddziale, chociażby tu w Lidzbarku Warmińskim, warto z nami podpisać stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych czy na przykład firm taksówkowych. Długoterminowa ochrona gwarantuje, że do niesprawności samochodów z floty pojedziemy sprawniej niż zazwyczaj. Dodatkową zaletą stabilnej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również nasza świadomość taboru funkcjonującego w dyspozycji zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze skomponowanie naszych drużyn i ekwipunku do wykonania usługi. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest uprzednio skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to oczywiście wzrasta i sprawność i jakość usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Powstrzymania niebezpieczeństwa strat przez zatwierdzenie z MegaHol umowy powinny dokonać zdecydowanie nie jedynie instytucje z okolic Lidzbarka Warmińskiego, ale na tych samych zasadach firmy, których tabor regularnie porusza się w tym terenie. Na wypadek usterki warto mieć tuza w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po Wasz sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: