LAWETA ORNETA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ORNETA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Kiedy dopada Cię usterka pojazdu względnie jakieś inne doświadczenie losowe na drodze. Kiedy nieodzowna Ci jest usługa holowania TIR-a lub innego pojazdu ciężarowego lub dostawczego. Jeżeli szukasz takiej usługi to w rejonie Orneta absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Bezdyskusyjna gwarancja jakości i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Skoro to usterka wywołaj nasz numer niezwłocznie. W tym momencie co zrozumiałe nie marnuj już czasu na czytanie. Zdążymy się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy twoja wizyta jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie gwarancji sprawnej pomocy. W takim razie to sugeruje, że pragniesz zapoznać się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług znaczny wachlarz daleko wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do rozmowy. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę zazwyczaj stawianych pytań.


Na początek coś o MegaHol.Przekażmy garść zdań dotyczących MegaHol.


MegaHol, choć próbuje sugerować to nazwa, akurat nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Nasza sieć przygotowuje ogólnopolską sieć z drobnych zakładów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą nie jedynie samochodom ciężarowym i dostawczym. Absolutnie nie narzucamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe oraz oferujemy frachty lawetą względnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie nie zdziwimy wiadomością, że wśród przedstawianych przez nas usług odnajduje się dodatkowo fracht trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie grupy są właściwe lawety i naczepy niskopodwoziowe. Sporo lat temu startowaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasze istnienie w Orneta to efekt ekspansji naszych jakościowych usług wprost do wielu miejsc w Polsce.


W perspektywie zdecydowanie już w całej Polsce.Co zapewnia platforma kierowcom?


Deklarację niezawodnego standardu oraz zaufania zamówionych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej może wyczekiwać kierowca? Niebagatelną cechą usługi warunkującą nasze wybory jest zazwyczaj cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy doborze pomocy drogowej. Procedura działania sieci MegaHol ogranicza czas dotarcia na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać odrębnie i ekspediować tam obsadę odpowiednio przygotowaną do tej roli. Zdecydowanie łatwiej jest wymieszać ekspertów z innych grup gdy w konkretnym zleceniu należy podejmować się prac w paru specjalizacjach. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć problem z wykonaniem bardziej skomplikowanych zamówień, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z kanału dotrze podnośnik z jednego oddziału, mobilna wulkanizacja z drugiego, a kiedy zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są możliwości sieci. Platforma zapewnia nam moc jeśli idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na sprawność i klasę firmowych usług czyli rzeczywistą korzyść naszych klientów.Czy może funkcjonuje dostępny taryfikator usług?


W wypadku pomocy drogowej, mającej w rejonie zdarzenia podjąć cały szereg, praktycznie nieograniczonych działań, niezwykle trudno jest stworzyć jeden sztywny cennik. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz dyżurny wstępnie negocjuje cenę z klientem. Wstępne ustalenia stosunkowo łatwo przygotować w czasie przyjmowania zamówienia usługi. Gdyż z klientem możemy omówić: model pojazdu, drogę do miejsca kolizji i spodziewanego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a co za tym idzie model środka transportu jaki będzie trzeba wyekspediować. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co ma pytać i te dane dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do wczesnej kalkulacji. Jednak korekta kalkulacji potrafi być potrzebna po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Platforma ma jednak dla docelowej wartości usługi ogromne znaczenie, gdyż jak to zdarza się przeważnie w podobnych wypadkach pomaga obniżyć łączne nakłady, a w efekcie podsumowującą kalkulację. MegaHol ma oczywiście poświadczone umowy z silną grupą ubezpieczycieli co udostępnia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Obok holowania auta o jaką pomoc warto się do MegaHol zwrócić?


 • MegaHol dzięki sieci tworzy ogromny repertuar usług.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Oferujemy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Oczywiście całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszą branżą.
 • Transport wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak i aut osobowych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych a także rolniczych.
 • Wśród możliwych usług transportowych również transport pojazdów niestandardowych takich jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa przewozu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla samochodu wydobycie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Pełna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy udźwignąć kompletną gotowość do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. W MegaHol wykorzystujemy liczebność oraz różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi dysponujemy dzięki sieci. Liczba usług, które jesteśmy wstanie wykonywać równolegle, nie tracąc jakości, ciągle wzrasta w miarę rozszerzania platformy na nowe regiony. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Jak uzyskać pewność, iż pomoc drogowa nadjedzie z MegaHol?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do MegaHol w przypadku zaistnienia problemu, przedtem zachowując sobie nasz telefon. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział naszej grupy w przedsięwzięciach pomocowych co szczególnie sprawdza się w wypadku kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi prawdopodobni klienci flotowi z którymi parafujemy długoterminowe umowy na usługę. Również tutaj w Orneta. Umowa gwarantuje kontrahentom nasz szybki przyjazd w rejon zajścia. Z powodu funkcjonowania w platformie dotrzemy do was prawie błyskawicznie, a będąc ukierunkowanym na typ taboru z którym będziemy mieli do czynienia skuteczniej zrealizujemy taką pracę. W przypadku awarii straty będą mogły stać się poważniejsze jeśli ważny jest czas. Sprawna praca serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć znaczący wpływ. Warto wówczas by ów serwis był przedtem zaordynowany na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Zahamowania zagrożenia strat przez podpisanie z MegaHol umowy mogą dopiąć zdecydowanie nie jedynie grupy z regionu Orneta, ale na tych samych zasadach firmy, których tabor cyklicznie porusza się w tym obszarze. W przypadku kolizji powinno się mieć atut w rękawie. No to niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


MegaHol – Holujemy do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: