LAWETA ŚWINOUJŚCIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWINOUJŚCIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko rozumianej pomocy drogowej. I najszybsza droga potrafi zakończyć się wypadkiem, kraksą lub choćby awarią. Doskonale gdy pomoc drogowa może nam wtedy użyczyć wsparcia. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia różnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo lub na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze ma prawo mu się przytrafić zasadność takich poczynań. Na łamach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy specjalistów z kierowcami. Nasi specjaliści, systematycznie w bardzo różnorodnych okolicznościach dostarczają rzetelnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich pojazdów tak jak i wielkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem z tego powodu do każdego przypadku podchodzą niezwykle indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Wokół mamy zwyczajne placówki my jesteśmy szczególni. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie pomocy podąży bezzwłocznie jakby to był Twój zaufany przyjaciel. Ten przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną okoliczność zatem można mu w pełni zaufać.


Jeżeli zdarzyła Ci się kolizja bądź awaria w strefie naszego Świnoujścia zadzwoń do przyjaciela, który jest blisko – dzwoń do MegaHol. Nadjedziemy najszybciej. Dodatkowo wykształcona brygada dowiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie ma takiej przeciwności żebyśmy na szosie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali polskie ulice, ale wiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie chcą zaskoczyć, nieoczekiwane deficyty paliwa w baku lub uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z radością przyjedziemy ażeby usunąć awarię na miejscu. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo dostępne do trasy. Jeżeli okażą się wskazane nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy również przygotowani na holowanie w dowolnym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. W okolicy stłuczki czy usterki zawsze ułatwiamy sprawnie ją ubezpieczyć. Czy przebywasz na jezdni gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to dla nas nie stanowi problemu. Odnajdziemy jakiekolwiek stanowisko i zapewnimy pomoc. Bo na naszym terenie znamy każdą drogę czy krajową czy gminną.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela stale miej przy sobie. Możesz się zorientować w całym kraju jak może być pożyteczny. Kontakt bezwzględnie jest dostępny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – to pewne! Gdyż MegaHol, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Bowiem w kłopocie powierz swoje kłopoty przyjaciołom.


LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje parę rozwiązań na transport uszkodzonych pojazdów, ale najprostszy i najszybszy to oczywiście autoautolawety ewentualnie autolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej procedury przewozu możemy skorzystać bowiem holowanie jest tutaj oficjalnie zabronione. Fachmani oraz świetnie zaopatrzona flotylla specjalnych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Świnoujścia. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Dzięki temu możemy być pewni o bezpieczeństwo transportu pojazdu oraz załadunku. Niesprawny samochód i wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy prędko i pewnie na określone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu na to zezwala i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, wypada jednak mieć w pamięci, iż taki zespół musi się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.24 godziny na dobę u nas dostajesz pewne usługi:

  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Świnoujścia jest dyspozycyjny do roboty!Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki mamy dylemat jeżeli na ulicy kolizji nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Nie wiele pojazdów tak bardzo efektywnie potrafi utrudnić ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Jeżeli taka niesprawność trwa zbyt długo wielokrotnie pozostaje zdecydować się na holowanie. W tych okolicznościach powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego samochodu ponieważ rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Możemy bezpiecznie i oczywiście efektywnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. TIR w kanale sterczący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno dostępnym położeniu, będzie przez nas wydobyty oraz postawiony do pionu.


Możemy również dostarczyć stosowny samochód do przewozu produktów przewożonych w awaryjnym aucie. Przepakujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Wykwalifikowana, rzetelna załoga 24 godziny na dobę dyżuruje żeby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. W każdym momencie doby, nie zważając na warunki atmosferyczne, szerokie zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić obojętnie jakie wezwanie.Mobilny serwis 24h


Są również łatwe w naprawie usterki. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona uniemożliwiają dalszą drogę, jednak są z pewnością nietrudne do usunięcia z dala od warsztatu. W takiej sytuacji przez całą dobę wystarczy przywołać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Używanie lawety może być nie celowe. W 24 godzinnej ofercie pomocy funkcjonuje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest istotą usług jakie proponuje mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw realnych do wykonania na poboczu jest niesamowicie szeroki.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilkunastu chwil potrzebujemy na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale niesprawności, markę samochodu i naturalnie miejsce zdarzenia. Analogiczna niesprawność ma prawa mieć różnorodne skutki z tego powodu, by w pełni dopomóc kierowcy do konkretnych zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów kreują różnorodną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy spychacze będą miały u nas zapewniony bezpieczny przewóz. Nie przedstawia dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, ale potrzebują szczególnej troski bowiem są to pojazdy rzeczywiście małe, jakkolwiek wagowo kłopotliwe. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. Jeżeli Masz problem z nietypowym towarem, powiedzmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Podstawą oferowania tego standardu usług jest kompletna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Dodatkowo firma nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Dlatego, że fachowa pomoc drogowa MegaHol jest czynna nie zaledwie w tym obszarze, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bo doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. W znakomitej skuteczności i jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej cenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ miał na to ten klucz działania.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. Wycena zależna jest od wielu składników: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, typ samochodu, który obsługujemy i oczywiście rejon zdarzenia.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na szkody do której doszło w efekcie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Licz na przyjaciół!
Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Świnoujścia jest zdeterminowany do pomocy i liczy na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: