LAWETA ŚREM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚREM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie podkreślić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, co rzecz jasna nie znaczy, iż rezygnujemy z wykonania odmiennych zleceń, ba nawet przeciwnie gospodarując profesjonalnie wyposażoną bazą możemy obsłużyć wiele zamówień równolegle. Nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Nasze zespoły rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych pojazdów niewątpliwie ze szczególnym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Nie ma miejsc bezpiecznych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję pojazdu. Dobrym panaceum jest wtedy zatelefonować do MegaHol, tym bardziej jeśli przytrafi ci się to w rejonie miasta Śrem, dlatego, że to zaufana pomoc drogowa. Notabene nie trzeba niezwłocznie holować samochodu. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na pewien moment będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie awarii.


Jakąkolwiek awarię jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Do tej pory każde wezwanie zamykaliśmy skutecznie i na szczęście nie szukamy takiego argumentu by jakoś to się odmieniło. Naturalnie nie ma reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj dużo paraliżujących dalszą jazdę awarii okazuje się być banalnymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zajścia powinny być efektywnie usuwane przez nasze wykwalifikowane brygady. Zaakceptuj, iż zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza jazdę, a nie możecie ich sami zreperować. Nasze wykwalifikowane załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką zatem absolutnie nigdy nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony bowiem pod stałą kontrolą będziesz spokojny na trasie.


Postaraj się by to mieć na uwadze. Jeśli podróżujesz z odległego miejsca, tylko nie zadręczaj się faktem, że nie umiesz nam wyłuszczyć gdzie miałeś kolizję, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, iż dostajesz w nas przyjaciół, dlatego nie denerwuj się, iż nie potrafisz ustalić w którym miejscu przebywasz my na sto procent cię zlokalizujemy. Wybierz numer gdy jesteś w opresji bez względu na porę dnia. Przyjaciele bywają różni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zawodzi. Gdyż istnieć należy stosownie.Potrafimy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera pełna propozycja skoro jeszcze nie masz ufności. Lecz tutaj w mieście Śrem możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet lub autolawet jest dopasowany do transportu każdego typu samochodu, chociaż nie kryjemy, że szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania samochodu osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy zawsze w podobnych sytuacjach sięgać po zawodowców.


Zdecydowanie tą poradę trzeba przyjąć na poważnie. Przy holowaniu niezmiernie istotne są rutyna i kompetencje. Awaryjność typowych lin holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Trzeba również mieć na uwadze, iż holowanie takiego typu na autostradzie no i trasie szybkiego ruchu jest zakazane. Z tego powodu wyśmienicie zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol powinny być najtrafniejszym doborem.


Każdy rodzaj samochodów jesteśmy wstanie dostarczyć korzystając z własnych lawet, albo autolawet. Czyż należy oczekiwać czegoś lepszego niż bezawaryjnego , a do tego szybkiego odtransportowania zepsutych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my właśnie tym się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle pośród najsolidniejszych. W takim samym stopniu w jakości profesjonalnych usług jak i w bogatej propozycji. Większość kierowców na pewno musiała mieć już styczność z popsutym na trasie TIR-em. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest w stanie sprawić kilometrowe zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Jeżeli usterka nadejdzie na ruchliwej szosie jednopasmowej to rezultat jest w stanie być jeszcze podlejszy. Należy zatem docenić ekspertów od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia oraz profesjonalnego transportu aut.


Wszystkim co zasadniczo oczekiwane do eliminacji takich awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót dodatkowych. Zarządzamy więc odpowiednimi zasobami aby natychmiast odkorkować szosę w taki sposób aby można było bezkolizyjnie wykonać remonty. Szybko oraz bezawaryjnie dostarczymy cały kalejdoskop ciężkich samochodów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Zabezpiecza to ponadto wytrawna kadra, która odbywając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, że tym razem nie będzie zapotrzebowania na holownik i niskopodwoziówkę. W okolicę kolizji stosunkowo prędzej nadjedzie mobilny serwis i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy pewnie dokonają koniecznej naprawy.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy przygotowani na wiele typów usterek od wulkanizacji opon po remonty silnika. To rola skrupulatnego rekonesansu zrealizowanego podczas uznania zgłoszenia. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się wyjaśnić, iż błyskawiczna reperacja jest tym razem nie wykonalna.


Przedkładane przez nas osobiste nastawienie do wezwań bierze się z faktu, że niesprawności chociaż pokrewne regularnie pozostają wyjątkowo odmienne. Dobrzy mechanicy potrafią z próśb klientów wychwycić właściwe wskazówki bez komentarza, nawet wówczas gdy zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji usterki. Przyjęte nastawienie wyłącznie wspiera nas w komforcie pracy gdyż bazę przynosi nam doskonale wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy naszą paletę, ale pierwotne usługi na tym posunięciu absolutnie nie cierpią, ponieważ transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych wypływa z pełnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym taborze. Wbrew temu, iż nie specjalizujemy się w takiej gałęzi transportu to przecież wśród drużyny muszą być eksperci, kierowcy z bogatym doświadczeniem w podobnych transportach, my tylko polecamy ich potencjał.


Profesjonalnie dostarczymy na wybrane miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach naszego kraju i zagranicą. Także bagaże w formie towarów ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych będą mogły być obiektem podobnej usługi.


Wszelkie samochody i ładunki dostarczane w zakresie naszych usług są u nas zabezpieczone, a przecież i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Każdy przewóz, szczególnie niestandardowych towarów domaga się pozwoleń, pełnomocnictw czy też sprawdzonej specyfikacji, jednakże przenigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem tych formalności.Dlaczego my?

Toć dlaczego nie? Gdy tym razem nie ma tu protestów to widocznie może być MegaHol. Zawsze pragniemy być najlepsi, jednakże ostatecznie rzecz jasna nie pragniemy aby pozostali czuli się gorsi. Jest mnóstwo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz pewnie każda wypełnia wszystkie zlecenia.


Ważne jest jeszcze odmiennie na tą sytuację spojrzeć. Nasza moc bierze się z platformy licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co może być nieosiągalne dla indywidualnego zakładu. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z załogą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu. Jednostkowy zakład nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się do sytuacji i dostarczamy optymalny sprzęt i odpowiednich fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa sieć zespołów pracująca tak jak naczynia połączone.


Podwalinę świadczenia naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie w związku z tym. Do zlecenia zajeżdża prawidłowo dopasowana grupa pracowników z lokalnego zakładu związana przyjaźniami albo wręcz familijnie, ale to grupa jaka ma prawo, w jakiejkolwiek minucie zlecenia, liczyć na pomoc dużej platformy takich zakładów.


Obojętnie jakie zlecenie dostaje własną wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. W momencie usług wykonywanych z OC względnie Assistance nie ma konieczności uiszczać zapłaty, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


I to jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z miasta Śrem.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: