LAWETA DOLSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOLSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy być może nie wysoce bardziej właściwym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bo w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej na pewno nie odmawiamy takiej usługi przy innych wezwaniach. Nie traktujemy was jak zwykłych klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Z uwagi na to, dowolny z naszych zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być przygotowany w identycznym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Wszędzie może ci się przydarzyć problem na trasie. Absolutnie w takiej chwili nie marnuj czasu na poszukiwanie przysługi wyłącznie natychmiast dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Dolska to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Nawiasem mówiąc może nie wyniknie przymus holowania. W czasie uzyskiwania zlecenia zawsze przeprowadzamy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i jest prawdopodobne, że ta interwencja zakończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, że dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą. A w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu powstania.


Na szczęście nie boimy się, że jakaś rzecz nas zdziwi bo posiadamy dość wyobraźni, aby ze wszystkim sobie dać radę. Nasze podejście na poziomie zrealizowania każdej pracy przynosi dobre rezultaty, więc pilnujemy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie wystarczy wykonać w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie proste niesprawności, a kierowcom utrudniają dalszą podróż. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się jakąkolwiek drobnostką w związku z tym już nie potrzebujesz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo gdyż pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


Pilnuj by mieć to ciągle w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś do nas z dalekiego końca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w tym mieście wszystkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie przebywasz. Wydzwaniaj jeśli jesteś w kłopocie bez zwracania uwagi na godzinę. Powinieneś mieć wiedzę, że masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie się funkcjonuje. Otóż funkcjonować trzeba właściwie.24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas masz pewne usługi:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Masz rację, iż niełatwo uwierzyć wyłącznie zapewnieniom, ale wiedz, iż tutaj w Dolsku posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet czy autolawet jest dostosowany do transportu jakiegokolwiek typu auta, choć nigdy nie ukrywamy, iż przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, iż popularną formą interwencji jest holowanie, przede wszystkim kiedy mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej potrafi się takiej pomocy podjąć każdy prowadzący, my właściwie promowalibyśmy sięgnięcie po usługi fachowców.


Bynajmniej nie lekceważcie naszej porady. Przy holowaniu wyjątkowo ważne są rutyna i profesjonalizm. Również właściwy sprzęt, gdyż zwykła linka holownicza potrafi bywać tandetna. Natomiast w chwili kiedy długie trasy coraz częściej odbywamy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na takich odcinkach dróg holowanie jest wzbronione. Stąd doskonale zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol muszą być najodpowiedniejszym wyborem.


W profesjonalnym taborze znajdują się lawety, lub autolawety dopasowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. Transport pojazdów to nasza profesja, dlatego o każdej godzinie wolno państwu nas przywołać byśmy profesjonalnie zrealizowali przypisaną nam pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Zawsze sięgamy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. W identycznym zakresie w klasie własnych usług jak też w zróżnicowanej palecie. Kierowcy dobrze rozumieją jakże dotkliwą może być na drodze niesprawność TIR-a. Jeśli w sytuacji awarii na szosie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Nawet nie wierzmy, iż będzie spokojniej na bocznych odcinkach dróg ponieważ bywają one bardzo ruchliwe, a kolizja TIR-a potrafi je totalnie zatkać. Stąd prędka naprawa czy pewny, fachowy transport takiego auta jest faktycznie istotny.


W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt dodatkowy, w tym także stosowny sprzęt do wydostania kłopotliwego samochodu z parowu czy postawienia go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji szansę sprawnego otwarcia ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie gwarantujące przystąpienie do bezpiecznej reperacji. Skutecznie oraz bezawaryjnie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, zatem jak widać cały wachlarz dużych aut.


Lecz jakość naszych prac zabezpieczona jest głównie przez profesjonalną załogę czuwającą w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nawet nie będę tutaj obligatoryjne. Istotnie tak się zdarzy jeśli skutki awarii uda się naprawić na w lokalizacji zdarzenia co, choćby i na drodze szybkiego ruchu, prędko może załatwić wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy pomocy przy niedużych awariach motoru, w każdym przypadku musimy być na to przygotowani. Zespół mobilnego serwisu startuje zupełnie przygotowany dzięki specjalnemu wywiadowi, jaki odbywamy w czasie uznania zgłoszenia. Regularnie istnieje możliwość zamówienia lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek jeśliby błyskawiczna reperacja okazała się niewykonalna.


Usterki, aczkolwiek analogiczne są jednakże nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zamówień podchodzimy indywidualnie. Nasi mechanicy potrafią z propozycji kontrahentów wyłowić podstawowe informacje bez komentarza, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji usterki. Możemy tak funkcjonować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niezaprzeczalny luksus realizacji zadań.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji tak dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z możliwością przerzutu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Mimo, iż oczywiście nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie transportu to właściwie wśród kadry obecni są profesjonaliści, kierowcy z kluczowym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, my tylko wykorzystujemy ich potencjał.


Oczywiście nie mamy utrudnień, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Obiektem naszej usługi mogą być dodatkowo towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do naszych kierowców i sprzętu jakim dysponują, mimo to od początku nasze frachty są całkowicie ubezpieczone. Każdy przewóz, zwłaszcza niekonwencjonalnych towarów potrzebuje zezwoleń, pełnomocnictw czy też sprawdzonej dokumentacji, jednakże na pewno nie zarzucamy kontrahenta załatwieniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Mianowicie czemu nie? Kiedy nie ma tu żadnych zastrzeżeń to widać, że może być MegaHol. Nie zamierzamy umniejszać umiejętności pozostałym, jednakże również nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Istnieje wiele pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale niewątpliwie każda realizuje wszystkie zadania.


Warto też inaczej na to zagadnienie popatrzeć. Jeżeli tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zadysponowania należytego sprzętu jest znacznie wyższe niż w jednostkowym warsztacie. O wyspecjalizowanych mechaników i sprawdzonych kierowców także jest łatwiej bezpośrednio w firmowej platformie niż w indywidualnym zakładzie. Jednostkowy warsztat nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się właściwie do sytuacji i dostarczamy optymalny sprzęt i dobranych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna warsztatów reagująca jak naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje regułę oferowania naszych usług. Dojedzie do was najlepiej wyszukana grupa fachowców, zapewne z niewielkiego punktu w którym budują ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na błyskawiczną współpracę dużej sieci.


Dowolne zamówienie ma swoją wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas wyceny za usługę mogą być niższe niż się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w granicach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Przyjaciel z Dolska, który w sposób naturalny pojawi się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: