LAWETA LWÓWEK ŚLĄSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LWÓWEK ŚLĄSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół są zwyczajne firmy my zamierzamy być inni. Tutaj może być wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze skłonna bezzwłocznie ruszyć z pomocą. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w każdej sytuacji.


Kiedy przebywając w obszarze Lwówka Śląskiego spotka Cię na drodze niefortunne zdarzenie niezwłocznie dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie wiedział jak odpowiednio reagować w przypadku kraksy lub awarii. Przyjedziemy najszybciej. Celowo przeszkolona obsada dowiezie i będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja toteż wykonujemy na poboczach jezdni wszystkie drobne naprawy. Wymiana ewentualnie regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz mnóstwo innych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że pożądana okaże się autolawety lub autoautolawety, zaś w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Możesz również oczekiwać na pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie sprawia różnicy My to miejsce znajdziemy aby Tobie pomóc. Gdyż mapa rodzimych tras nie stanowi dla nas zagadek.


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w trasę. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak może być potrzebny. Wybierz numer o którejkolwiek porze dnia i nocy. Przybędziemy z pomocą – to pewne! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, sprawna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Tacy są przyjaciele.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas liczyć:

  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Lwówka Śląskiego bezwzględnie jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście parę sposób na transport defektowych pojazdów, jednak najłatwiejszy, a także najszybszy to autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej procedury transportu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest tu prawnie zabronione. Pewność dają nam dobrze wyposażone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także fachowa ekipa. W czasie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Wszyscy pasażerowie oraz oczywiście pojazd przez całą dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan pojazdu na to pozwala i jednoznacznie również przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. W którejkolwiek chwili będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to prędkość poruszania sie po drodze. Ten zestaw musi jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to dylemat gdy na ulicy podlega awarii samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zazwyczaj może być początkiem kłopotów na drodze. Niejednokrotnie ostatnim ratunkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie prowadziła podobne zlecenia.


Branżowy sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała gama wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. Każdy samochód umiemy postawić na kołach uprzednio wydobywszy go z jaru także TIR-a, chociażby był w kiepskim stanie i w trudno przystępnym miejscu.


Jeśli okaże się pożądany transport produktów transportowanych przez zepsuty samochód także się tym kłopotem zajmiemy. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas celem stąd przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Rozwojowe zaplecze pozwala nam bez względu na realia atmosferyczne każde zadanie zrealizować przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii znajdują się także te nieskomplikowane do rozwiązania. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przedziurawiona opona utrudniają dalszą jazdę, jednak są zdecydowanie łatwe do naprawienia na miejscu. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie reperacje wykonuje w terenie przez całą dobę. Nie potrzebna okaże się autolawety. Przez całą dobę, obok szybkiego serwisu jest także czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis obsługują doskonale wyszkoleni mechanicy. Na ulicy potrafią przeprowadzić rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Ustalimy detale awarii oraz markę samochodu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zajścia. Kompleksowe podejście do wszystkich przypadków jest kwintesencją naszego postępowania ponieważ naszym celem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest znaczącym punktem w pełnej propozycji naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę jak również ciężki walec oraz jakąkolwiek inną z ogromnych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te potrzebujące szczególnej dbałości, podobnie są na tej liście pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Drobne, lecz wagowo uciążliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak warto żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście tych przeszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Flota pojazdów jaką mamy do dyspozycji pomaga nam podjąć zadania z obszaru frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Kiedy Masz kłopot z niecodziennym ładunkiem, powiedzmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zwracaj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł kalkulować z naszej strony na energiczne i rzetelne zrealizowanie takiej usługi. Podstawą oferowania tego standardu usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz kompetencje. Dodatkowo firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Dlatego że nie jest prosto dać gwarancję na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, a PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Albowiem mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim specjalistom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna naukę. To dlatego realnie każdą niesprawność kasujemy tak efektywnie. Każdy samochód transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby zdefiniować jako dobrą.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. W kalkulacji brane są pod rozwagę: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia, model pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują niewygórowane ceny, jednak mogą też być nieodpłatne jeśli Państwo posiadają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC winnego.Możemy być w sąsiedztwie!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Lwówka Śląskiego czeka pod telefonem zdecydowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: