LAWETA LUBOMIERZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBOMIERZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie znajduj nas jako jednostkę pierwszą z całego szeregu. Oto jest pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń niczym najlepszy przyjaciel. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł zaufać bo jest gotowy na każde zdarzenie.


Brałeś współudział w stłuczce bądź zaskoczyła Cię usterka w niedalekiej odległości od Lubomierza? Niezwłocznie wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który czuwa niedaleko, a także dobrze wie jakie procedury należy przeprowadzić aby dać sobie radę z defektami. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W tej ekipie są eksperci którzy dowiozą mobilny serwis.


Kłopoty to nasza specjalizacja więc wykonujemy na ulicy różne drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony odłamek na drodze, a w konsekwencji zniszczyć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które psują się w gwałtowny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie niewielkie usterki usuniemy dla Ciebie ku wzajemnej radości. A jeśli będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Po przyjeździe efektywnie pomożemy ubezpieczyć strefę zdarzenia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku masz komfort rozumiejąc, że dla nas nie jest to niedogodności. My takie miejsce odnajdziemy by Ci dopomóc. Droga wiejska lub wojewódzka – na własnym obszarze zlokalizujemy każdą spośród nich.


Zatrzymaj w kontaktach telefon do przyjaciela. Możesz się przekonać w całym kraju jak potrafi być przydatny. Wybierz numer o każdej godzinie dnia czy nocy. Dojedziemy – niechybnie! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, sprawna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Tacy winni być przyjaciele.


Możesz oczekiwać na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Lubomierza na sto procent jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najlżejszy sposób przetransportowania zepsutego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie jedynie z tej procedury transportu można skorzystać bowiem holowanie jest tu legislacyjnie zakazane. Stabilność dają nam dobrze wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i profesjonalna załoga. W momencie załadunku oraz przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Na określone miejsce przez całą dobę przewieziemy pojazd i potencjalnych podróżnych.


Jeśli stan techniczny samochodu na to pozwala i oczywiście paragrafy w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Ten skład zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Branżowy sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Możemy bezpiecznie i oczywiście efektywnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. TIR w parowie sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w trudno dostępnym miejscu, będzie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Branżowy sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Możemy bezpiecznie i oczywiście efektywnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. TIR w parowie sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w trudno dostępnym miejscu, będzie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Możemy również dostarczyć odpowiedni samochód do przewozu produktów przewożonych w naruszonym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie z poleceniem administratora ładunku.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Przez całą dobę, nie patrząc na warunki atmosferyczne, rozwojowe zaplecze pozwala nam wypełnić obojętnie jakie zadanie.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii może być nietrudnych do wyeliminowania. Ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą podróż, jednak łatwych do naprawienia przypadków niesprawności. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne reperacje przez całą dobę. Laweta staje się nie potrzebna. Szeroka oferta serwisu obejmuje też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem jak najszybciej.


Załoga, która obsługuje mobilny serwis wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw realnych do wykonania na poboczu jest szczególnie szeroki.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Wiadomości, które są nam potrzebne to detale awarii, marka samochodu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Nie ma takich samych niesprawności więc do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo żeby w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką świadczymy wszystkim odbiorcom mieści także transport maszyn budowlanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, tym bardziej te potrzebujące dodatkowej dbałości, podobnie są w naszej specyfikacji pojazdów, o których transporcie decydujemy. Wyraźnie mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz ciężkie mamy jednakże należycie przeszkolonych kierowców. W czasie przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z własnego branżowego zespołu pojazdów. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i zdecydowanie więcej.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na obszarze całego kraju i zagranicą. Nasza grupa rozporządza całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ze względu na to że pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik w 100% kompetentnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również w całym kraju, a nie wyłącznie w pobliskim rejonie. Albowiem podstawy działania w poszczególnych okolicznościach formujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych zawodowców z wielu ośrodków. Znaczna efektywność w wydajnym likwidowaniu usterki lub optymalne wyniki przewozu samochodów są właśnie tego rezultatem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy osobno i dowolną jednostkowo szacujemy. W kalkulacji brane są pod uwagę: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych oraz przekrój czynności wykonanych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli strata wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Liczysz się Ty!

Przytrafił się problem przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Lubomierza jest zdecydowany do pomocy wręcz wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: