LAWETA MIRSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIRSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie następna firma. To może być pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie uczynną dłoń niczym najlepszy przyjaciel. Przyjaciel wart zaufania wręcz gotowy na jakiekolwiek rozwiązanie.


Zawsze może dojść do niespodziewanej usterki ewentualnie kolizji? Gdy jesteś w pobliżu Mirsk niczym nie potrzebujesz się denerwować spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Zjawimy się na miejscu najszybciej. W naszej obsadzie są specjaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie jest kłopot. Nasze ekipy nigdy nie rezygnują. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a bywa też, że brakuje paliwa. I oczywiście każda z tych okoliczności może Cię dosięgnąć na przykład na środku ulicy. A my przybywamy aby skasować usterkę ku Twojej i naszej radości. Jeżeli jest wskazane holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. Zabezpieczamy miejsce zajścia niezwłocznie po przybyciu. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy droga komunalna – nie ma znaczenia. My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ponieważ mapa naszych tras nie stanowi dla nas zagadek.


Pamiętaj ten numer do przyjaciela. Możesz się zorientować w całej Polsce jak potrafi być potrzebny. Możesz wydzwaniać o którejkolwiek godzinie. Zjawimy się na miejscu – na bank! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Nasza pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Mirsk na sto procent jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wchodzą w grę jeżeli zakładamy szybki jak również praktyczny system transportu defektowych samochodów. Możemy również zadeklarować holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie ponieważ tu ten sposób przewozu samochodów jest legislacyjnie wzbroniony. W obszarze Mirsk operujemy doskonale wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z rzetelną kadrą. W garnitur flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to podstawy solidnego kredytu zaufania w sprawie całościowego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu samochodu. Pojazdy oraz potencjalni pasażerowie będą przez całą dobę przewiezieni na określone miejsce.


Zawsze wolno Państwu postanowić o holowaniu, naturalnie jeżeli pozwala na to stan samochodu i paragrafy. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze usterce to oczywiście duży dylemat, a my mamy tego świadomość. Powikłania ruchu na drodze to najczęściej zasada w przypadku usterki TIR-a. Wtenczas holowanie staje się często nieuniknione. Pomoc drogowa z Mirsk radzi sobie wyśmienicie z takim problemem.


Dysponujemy branżowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego samochodu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Każdy samochód możemy ustawić na kołach uprzednio wydobywszy go z wykopu nawet TIR-a, chociażby znajdował się w technicznie złym stanie i w trudno przystępnym miejscu.


Nie ma potrzeby by gdzieś składować materiały przewożone przez unieruchomiony pojazd, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Wykwalifikowana, fachowa kadra 24 godziny na dobę nadzoruje aby zagwarantować Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Nie przykuwają naszej uwagi pogodę bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie skutecznie podjąć dowolne wezwanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje niesprawności prostych do usunięcia. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą jazdę, ale są zdecydowanie łatwe do naprawienia od ręki. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje przeprowadza w terenie przez całą dobę. Okaże się ewidentne, że nie ma powodu do wykorzystania lawety. W 24 godzinnej ofercie usług funkcjonuje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dojedzie najszybciej.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę będą mogli się podjąć na drodze drobnych napraw w szczególnie bogatym obszarze.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Po rozpoznaniu szczegółów usterki, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Całościowe nastawienie do wszystkich epizodów jest zasadą naszego działania gdyż naszym celem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Bierzemy pod uwagę także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Znacznie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, ale ciężkie mamy wszak adekwatnie wyszkolonych kierowców. Rozporządzamy zespołem pojazdów wspierającym fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i stanowczo więcej.


Nie jedynie w kraju, lecz także i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Ładunki w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy i rzecz jasna legitymujemy się dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Z tego powodu, że naszą działalność uważamy za służbę. W tej sytuacji chronimy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z kręgosłupem. Albowiem nasza świadomość to ilość doświadczeń oraz praktyki wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Duża efektywność w umiejętnym usuwaniu awarii lub znakomite rezultaty transportu pojazdów są właśnie tego efektem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy odrębnie, a potem jakąkolwiek indywidualnie szacujemy. Wycena zależna jest od różnych składników: położenie zdarzenia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter czynności dokonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasze usługi utrzymują umiarkowane wyceny, jednak potrafią być darmowe gdy Państwo wykupią optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza działalność jest zawiniona wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC winnego.Zapamiętaj!

Awaria? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Mirsk jest zdeklarowany do pomocy i oczywiście oczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: