LAWETA MARIBOR 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MARIBOR i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może płynąć wprost z nieprzyjemnego zajścia które przytrafić może się w drodze, nie mniej jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Ktokolwiek wyjeżdża, chociażby w najbliższą drogę musi mierzyć się z możliwością usterki, kolizji lub wypadkiem. Dobrze jeśli pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji zapewnić wsparcie. Drobna naprawa na miejscu awarii utrudniającej jazdę, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie tradycyjne bądź na sztywnym holu, przerzut lawetą… Potrzeba tych poczynań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszystkich samochodów bowiem powinni się tu spotkać z profesjonalistami od typu i rodzaju pojazdu jakim kierują. Są zawodowcami, którzy regularnie udzielają kompetentnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich pojazdów tak jak i całych zespołów ciężarowych lub maszyn. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Organizacje z tej samej dziedziny pracują tak samo, ale… Ta inspirująca pomoc drogowa by udzielić Ci porady podąży niezwłocznie niby jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel godny zaufania oraz gotowy na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Doszło do niespodziewanej usterki względnie kolizji? Jeżeli podróżujesz w pobliżu Maribor niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W naszej drużynie są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na szosie mogła by zaistnieć dla nas dylematem nie do pokonania. Reperacja czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także inne w sumie niewielkie niesprawności z satysfakcją wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu. Każdorazowo też jesteśmy gotowi na komunikat, że niezbędna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Otrzymujesz gwarancję, iż okolicy zajścia nie porzucimy niezabezpieczonej. Czy stoisz na dróżce gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to oczywiście dla nas nie stanowi kłopotu. Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek położeniu. Trasa gminna lub krajowa – na rodzimym terenie rozpoznamy dowolną spośród nich.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela stale miej przy sobie. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na kontakt od Ciebie. Wystukaj numer o dowolnej porze każdego dnia. Dojedziemy – niechybnie! W taki sposób funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol zawsze dla was. Przyjaciele zasadniczo tacy mają być.24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz zerknij w niuanse! Przyjaciel z Maribor czuwa dyspozycyjny do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy najprędzej i łatwo można przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety względnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej procedury przewozu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. Pewność gwarantują nam doskonale zaopatrzone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i doświadczona załoga. Nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku i transportu okaże się bezwarunkowo zabezpieczony. Dowieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego pasażerów.


Niewykluczoną zmianę standardu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Jesteśmy na to gotowi, pozostaje jednak mieć na uwadze, iż taki zespół musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim dylematem, a my rozumiemy tego konsekwencje, kolizja samochodu ciężarowego na ulicy. Mocarny TIR umie pogmatwać ruch na mnóstwo godzin. Wówczas holowanie jest niejednokrotnie konieczne. Doskonale zawsze jesteśmy przygotowani na takie rozstrzygnięcie.


Holowanie samochodów nie ma przed nami zagadek ponieważ zarządzamy specjalnym sprzętem. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to sprawnie i bezpiecznie dzięki znakomitej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu dodatkowego. TIR w rowie leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy dzieje się to w trudno dostępnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Zaaranżujemy też transport towarów z niesprawnego samochodu. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga przez całą dobę pilnuje żeby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Każde zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na sytuację pogodową, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wcale nie tak mało jest awarii nietrudnych do wyeliminowania. Takie proste niesprawności, lecz utrudniające dalszą podróż to popularne zajścia. Niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do baku niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych lekkich epizodów, które potrafią nas dopaść w podróży. Tutaj otwiera się pole na którym pojawić się umie miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie konieczna. Serwis dotrze w rejon zdarzenia najszybciej, a w palecie usług istnieje również funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona ekipa. Na poboczu mogą skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Zatelefonować wystarczy jedynie raz. Kilka minut omówienia to czas, który jest nam potrzebny do ustalenia detali usterki, marki pojazdu i rejonu zdarzenia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do każdego incydentu podchodzimy wszechstronnie aby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań konsumentów stąd też w propozycji usług odnajdziecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa lub drogowy to zaledwie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które możemy bezpiecznie transportować. W grę wchodzi także transport dużych maszyn rolniczych. Małe, jednak ciężkie pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak istotne jest aby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Mamy możliwość frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż posiadamy właściwy tabor. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… wielokrotnie więcej innych nietypowych towarów.


Będziesz mógł zakładać tą usługę zarówno na terenie kraju tak jak i zagranicą. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ cały szereg fachowców z poświadczonymi umiejętnościami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli opracować procedury przynoszące efekt. W znakomitej efektywności oraz jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu obecnie zaoferować w dobrej wycenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ posiadał na to ten sposób postępowania.


Zlecenia podlegają jednostkowej kalkulacji. Cena uzależniona jest od wielu składników: charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują umiarkowane wyceny, jakkolwiek mogą też być darmowe gdy Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza aktywność jest spowodowana wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i rzecz jasna koszty opłaca się z OC sprawcy.


Jesteśmy w sąsiedztwie!
W przypadku kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Maribor gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: