LAWETA SUCHA BESKIDZKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUCHA BESKIDZKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za firmę jedną spośród całego szeregu. W nas znajdziesz to coś co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię mocnym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz zaufać gdyż jest przygotowany na każde zdarzenie.


Przebywając nieopodal Suchej Beskidzkiej wziąłeś udział w stłuczce lub dotknęła Cię się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On zawsze jest w pobliżu oraz na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Dotrzemy zaskakująco szybko. Wysoko wyszkolona brygada przywiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie ma takiej przeciwności żebyśmy na ulicy musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Wulkanizacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także pozostałe w sumie małe awarie z satysfakcją wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu. Stan samochodu może spowodować, że konieczna okaże się autolawety bądź autoautolawety, zaś w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale przygotowani. Po dotarciu skutecznie wesprzemy ochronić rejon zajścia. Nie istotne czy utknąłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej czy na peryferyjnej ścieżce dojazdowej. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci pomóc. Ponieważ na własnym terenie znamy dowolną drogę czy regionalną czy komunalną.


Absolutnie nie usuwaj z pamięci numeru do przyjaciela. Choćby na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Telefon bezwzględnie jest dostępny 24 godziny na dobę. Zjawimy się na miejscu – na bank! Ponieważ Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał, gwarantowana pomoc drogowa, właśnie taka jest. Bo w potrzebie licz na przyjaciela.


Zabezpieczamy pomoc o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeśli to nie kłopot zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Suchej Beskidzkiej jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najprostszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej techniki przewozu można skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj prawnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w regionie Suchej Beskidzkiej zarządza wieloma specjalistycznymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną brygadą. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku, a także przewozu samochodu. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie oraz całodobowo zarówno pojazd jak i jego podróżnych.


Niewykluczoną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Taki skład może poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na drodze. Zazwyczaj usterka TIR-a stwarza zatory na drogach. Wtenczas holowanie staje się niejednokrotnie niezbędne. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i solidnie dzięki pierwszorzędnej klasy sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu pomocniczego. Bez względu na stan techniczny samochodu bądź trudny dostęp i TIR-a wydostaniemy z rowu i ulokujemy go na kołach.


Zrealizujemy też transport materiałów z naruszonego samochodu. Dowieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej zlecając ewentualne oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie ładunków.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wykwalifikowana załoga. Przez całą dobę, nie zważając na sytuację pogodową, duże zaplecze pomaga nam skutecznie podjąć dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych niesprawności znajdują się także te nieskomplikowane do rozwiązania. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również ogrom innych niweczących dalszą drogę, jednak takich które można zlikwidować na poczekaniu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście świadczy szybkie naprawy całodobowo. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę jest w wachlarzu usług.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim zarządza mobilny serwis. Na drodze potrafią wykonać rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Starczy jeden telefon. Ustalimy detale niesprawności oraz markę samochodu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Całościowe przystąpienie do potencjalnych przypadków jest zasadą naszego zaangażowania gdyż naszym kierunkiem jest w całości wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy spychacze będą miały u nas umożliwiony bezpieczny transport. Przewóz maszyn rolniczych, również tych wielkich i specjalistycznych, też istnieje w naszej ofercie. Drobne, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednak ważne jest aby prowadził go kierowca przeszkolony do tego typu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. Propozycja naszych usług mieści ponadto fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… zdecydowanie więcej innych nietypowych towarów.


Usługi te przeprowadzamy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Podwaliną świadczenia tego typu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kompetencje. Poza tym grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% rzetelnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie zaledwie w naszym rejonie. Otóż cały szereg fachowców z poświadczonymi kwalifikacjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli wykreować strategie gwarantujące efekt. Realizując ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku ceny.


Jakakolwiek usługa jest nieco inna, dlatego każdą wyceniamy indywidualnie. Z pozoru podobne usługi zawsze się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać samodzielnej wycenie. Wartość zależna jest od różnych czynników: rejon zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, a także czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy stłuczki.Pamiętaj!

Wyłącznie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem czeka przyjaciel z Suchej Beskidzkiej gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: