LAWETA MAKÓW PODHALAŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAKÓW PODHALAŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z identycznej specjalizacji pracują porównywalnie, jednak… Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdeterminowana natychmiast ruszyć z ochroną. Przyjaciel wart zaufania dodatkowo gotowy na każde rozwiązanie.


Masz dylemat z samochodem właśnie nieopodal Makowa Podhalańskiego? Zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć awarię oraz zaradzi skutkom kraksy. Przyjedziemy natychmiast. W tej kadrze są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest komplikacja, która na poboczu jezdni mogła by zostać dla nas trudnością nie do usunięcia. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w wymianie lub naprawie koła. Autoautolawety ewentualnie autolawety są nieprzerwanie gotowe do drogi. Gdy okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w każdym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Gdy okaże się, że to jest konieczne każdorazowo chronimy obszar awarii bądź kolizji. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka gminna – nie ma znaczenia. Dostarczymy pomoc w każdej lokalizacji. Tylko z tego powodu, że zlokalizujemy każdą dróżkę na miejscowym terenie.


Kontakt do przyjaciela wciąż musisz mieć przy sobie. Może być nieodzowny na terenie całej Polski. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Pojawimy się – niechybnie! Ponieważ pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał właśnie tak funkcjonuje. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Ręczymy za współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w granicach Assistance, a także darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wydostanie go na drogę

Jeżeli masz czas zajrzyj w szczegóły! Przyjaciel z Makowa Podhalańskiego czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka modeli na transport defektowych samochodów, natomiast najpopularniejszy i najszybszy to oczywiście autoautolawety ewentualnie autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna forma ponieważ holowanie jest absolutnie prawnie zabronione. Pewność gwarantują nam dobrze zaopatrzone, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i kompetentna kadra. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku oraz przewozu będzie absolutnie bezpieczny. Całodobowo zarówno zniszczony samochód jak również jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Można zawsze zmienić dyspozycję i postanowić o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to pozwalać stan pojazdu i paragrafy. W każdej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny dylemat to w sumie prędkość poruszania sie po trasie. Taki skład musi jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest kłopot gdy na jezdni usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zawsze niesprawność TIR-a wywołuje zatory na drogach. Wtenczas holowanie staje się często nieuniknione. Nie raz nasza pomoc drogowa skutecznie realizowała pokrewne czynności.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Przywieziemy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to wysokiej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu dodatkowego. TIR w parowie sterczący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno dostępnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty oraz ustawiony do pionu.


Zorganizujemy ponadto transport ładunków z uszkodzonego samochodu. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak i brygadę, która materiały przeładuje.


Wykwalifikowana, fachowa kadra całodobowo nadzoruje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Nie skupiają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić obojętnie jakie zlecenie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować niesprawność bywa momentami niesłychanie łatwo. Takie proste niesprawności, jednakże przerywające dalszą jazdę to pospolite wydarzenia. Brak oleju, paliwa bądź też nalanie do baku niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych incydentów, które będą mogły nas dopaść na drodze. Tu kształtuje się furtka w której wykazać się może lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie na pewno miała w tym wypadku zastosowania. Przez całą dobę, obok szybkiego serwisu jest również dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Ten mobilny serwis hołubią świetnie wykształceni mechanicy. Na trasie mogą skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd i kilka minut na telefoniczne ustalenie niuansów awarii, marki pojazdu i lokalizacji zajścia. Kompleksowe nastawienie do potencjalnych incydentów jest zasadą naszego zaangażowania gdyż naszym priorytetem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna propozycja usług jaką oferujemy naszym klientom zawiera również przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Także przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Znacznie skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, ale ciężkie mamy wszak dobrze wyszkolonych kierowców. Zespół pojazdów jakim zarządzamy pozwala nam na transport dłużycowy i fracht ładunków ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… wiele różnych niekonwencjonalnych towarów.


Te usługi transportowe prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi przedstawiamy pełną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na udzielenie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, ale Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Otóż to całe długie doświadczenie wzmacniających się wzajemnie ośrodków jak również zawodowcy z biegłością w swojej profesji i potwierdzonymi kompetencjami. Organizując ten program spodziewaliśmy się efektu w formie znakomitej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Zlecenia podlegają indywidualnej ocenie. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, model pojazdu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC sprawcy kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.Masz stabilność!

Zawsze Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Makowa Podhalańskiego który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: