LAWETA PSZCZYNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PSZCZYNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas niby jednostkę jedną z całego szeregu. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku skłonna niezwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel jakiemu potrafisz uwierzyć ponieważ jest gotów na każde zdarzenie.


Uczestniczyłeś w kolizji ewentualnie zaskoczyła Cię niesprawność auta w bliskiej odległości od Pszczyny? Niezwłocznie znajdź numer do Wiseplace Sp. z o.o.. Do przyjaciele który czuwa niedaleko, a także doskonale wie jakie czynności należy podjąć by uporać się z problemami. Dojedziemy błyskawicznie. W naszej drużynie są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie trudność, która na szosie umiała by zaistnieć dla nas problemem nie do usunięcia. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w zmianie względnie wulkanizacji koła. Każdorazowo również jesteśmy gotowi na komunikat, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Masz pewność, że przestrzeni zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie ważne czy ewentualna kraksa lub awaria miała miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej lub na bocznej ulicy dojazdowej. Wystarczy nam kilka minut po to by Cię wyszukać, a przede wszystkim dostarczyć skutecznej pomocy. Bowiem znajdujemy się u siebie stąd rozpoznamy tu obojętnie którą dróżkę.


Nie wypieraj z kontaktów kontaktu do przyjaciela. Choćby w granicach całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Kontakt jest aktywny 24 godziny na dobę. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! Bowiem tak pracuje pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o.. Gdyż w biedzie polegaj na przyjacielu.


24 godziny na dobę będziesz mógł kalkulować naszą usługę:

  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Pszczyny jest chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych samochodów jest oczywiście szybki, a także praktyczny skoro do tej czynności zastosowana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to w sumie jedyny sposób z którego możemy tu skorzystać. W obszarze Pszczyny zarządzamy znakomicie zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z fachową załogą. W skład flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo do gwarantowania pełnego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Uszkodzony pojazd oraz wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i pewnie na określone miejsce.


Niewykluczoną zamianę typu usługi na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy i stan techniczny pojazdu. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani. Istotne jest jednakże by zleceniodawca miał świadomość, że taki skład może poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na jezdni kolizji to oczywiście prawdziwy kłopot, a my mamy tego świadomość. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety zasada w momencie kolizji TIR-a. Jeśli taka usterka ciągnie się zbyt długo nierzadko trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Pszczyny poradzi sobie doskonale z tym problemem.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju pojazdu. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pomagają nam bezpiecznie oraz skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to oczekiwane. Chociażby TIR-a wydobędziemy z kanału, a następnie postawimy na kołach nie bacząc na stan samochodu bądź nieprzyjemny dojazd.


Możemy ponadto zapewnić optymalny samochód do przewozu materiałów przewożonych w awaryjnym aucie. Zaaranżujemy natychmiast transport zastępczy oraz załogę, która sprawnie przepakuje materiały.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana załoga czuwa by zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Duże zaplecze pozwala nam wypełnić którekolwiek zadanie w każdym momencie doby nie bacząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania usterki bywają niejednokrotnie. To takie awarie niweczące dalszą jazdę, ale proste do rozwiązania od ręki. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa czy też wlanie do baku złego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy doraźne naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Zadań dla lawety trudno w tym wypadku przewidywać. Na miejsce usterki serwis dojedzie bezzwłocznie, a w ogromnym kalejdoskopie usług funkcjonuje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona ekipa. Niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu są w stanie wykonać na drodze rozmaite drobne naprawy.


Zatelefonować wystarczy zaledwie raz. Doprecyzujemy detale awarii oraz markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Całościowe nastawienie do wszystkich incydentów jest podstawą naszego funkcjonowania gdyż naszym celem jest w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym administrujemy i oczywiście z tego powodu proponujemy taką usługę. Dogodny przewóz możemy zagwarantować którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę też transport wielkich maszyn rolniczych. Drobne, lecz ciężkie pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże warto żeby prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i dokładnie tych wyszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Paleta naszych usług mieści również przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeśli Masz kłopot z nietypowym towarem, przypuśćmy trudny gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Będziesz mógł liczyć na te usługi tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Podwaliną oferowania tego rodzaju usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz umiejętności. Dodatkowo firma nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Otóż Wiseplace Sp. z o.o. to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w pobliskim obszarze, lecz w całym kraju. Otóż nasza roztropność to ilość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. To z tego powodu faktycznie każdą usterkę kasujemy ewidentnie zdecydowanie. Każdy samochód transportujemy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej należałoby zdefiniować jako właściwą.


Wszelką usługę wyceniamy jednostkowo. W kalkulacji brane są pod rozwagę: przekrój czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy i zastosowanie części zamiennych.


Należałoby ochronić się przez nabycie optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne tak jak w przykładzie gdy są sfinansowane z OC sprawcy kraksy.Noś nas w świadomości!

Niezmiennie Wiseplace Sp. z o.o. – przyjaciel z Pszczyny oczekuje pod telefonem zdeterminowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: