LAWETA BOLESŁAWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOLESŁAWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie nowa firma. My jesteśmy jak wasz najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa w sposób naturalny zdeterminowana by służyć poradą. Zatem podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bowiem jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej usterki lub stłuczki? Jeśli podróżujesz w pobliżu Bolesławca o nic nie musisz się niepokoić po prostu wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy zaskakująco szybko. Celowo przeszkolona brygada dowiezie, a przede wszystkim obsłuży mobilny serwis.


Nigdy nie są dla nas kłopotem drobne naprawy na trasie. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w wymianie względnie wulkanizacji koła. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo dostępne do jazdy. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy także gotowi na holowanie w każdym systemie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Możesz też oczekiwać na pomoc w kwestii zabezpieczenia miejsca zajścia. Nie ważne czy ugrzązłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy na peryferyjnej drodze dojazdowej. My takie miejsce znajdziemy żeby Tobie dopomóc. Gdyż mapa lokalnych dróg nie ma dla nas zagadek.


Bez kontaktu do przyjaciela nigdy nie jedź w trasę. Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce czekamy na telefon od Ciebie. Nigdy nie istnieje za późna pora ani nie ma złego dnia na telefon. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! Naprawdę tak działa prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik całą dobę dla was. Bo w potrzebie licz na przyjaciela.


Ręczymy za usługę o każdej porze dnia i nocy:

  • Usługi w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

Ustal fakty! Przyjaciel z Bolesławca na sto procent jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz unieruchomionych samochodów będzie na pewno sprawny i praktyczny kiedy do tej czynności użyta zostanie autolawety względnie autoautolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to jedyny klucz z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Stabilność zapewniają nam znakomicie zaopatrzone, branżowe pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także kompetentna brygada. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej strategii sprzętowo-kadrowej. Na określone miejsce całodobowo przywieziemy pojazd oraz potencjalnych podróżnych.


Zawsze można podjąć decyzję o holowaniu, naturalnie jeżeli pozwala na to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki skład pojazdów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to prawdziwy problem. TIR jeśli ulegnie awarii zawsze może być pretekstem do dylematów na drodze. Wówczas holowanie jest nierzadko konieczne. W tych okolicznościach należałoby zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Dostarczymy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i solidnie dzięki znakomitej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu pomocniczego. Nawet TIR-a wydostaniemy z kanału i ustawimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu czy trudny dostęp.


Możemy ponadto dostarczyć optymalny samochód do przewozu materiałów przewożonych w niesprawnym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć dowolne zamówienie w każdym momencie doby nie zerkając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest awarii nietrudnych w naprawie. Absolutnie nie może być dylematem mała awaria nawet jeżeli udaremnia dalszą jazdę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi potrafimy się rozprawić w rejonie zdarzenia. W tym wypadku otwiera się furtka w której pokazać się może nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie wskazana. W rejon awarii serwis dotrze najszybciej, a w ogromnym wachlarzu usług jest także mobilny punkt wulkanizacji pracujący całodobowo.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis chlubi się pełnym profesjonalizmem. Bez względu na markę i model pojazdu są w stanie przeprowadzić na trasie rozmaite drobne naprawy.


Zadzwonić wystarczy zaledwie raz. Wskazówki jakie są nam potrzebne to szczegóły niesprawności, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Do każdego epizodu przystępujemy wszechstronnie na tyle żeby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna propozycja usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym odbiorcom zawiera też transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zapewniony bezawaryjny przewóz. Podobnie przewóz dużych maszyn rolniczych nie jest problemem. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, jednak zmuszają do specjalnej troski bowiem są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, natomiast wagowo kłopotliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Zespół pojazdów którym dysponujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy i fracht towarów ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i mnóstwo innych.


Takiego wariantu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są właściwą dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Albowiem możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo nasza wiedza to suma doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. Otóż z tego powodu w dobrej wycenie odbieracie usługi na doskonałym, specjalistycznym poziomie.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: miejsce zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, a także czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy z powodu straty do której doszło w efekcie kolizji nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC winnego. Może być także nieodpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Istotny jesteś Ty!

W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Bolesławca.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: