LAWETA MŁAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MŁAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że wciąż jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne działanie. Na szczęście nie traktujemy was jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów niewątpliwie z celowym nastawieniem na auta ciężarowe.


Kłopoty z samochodem na drodze to naturalna sytuacja. Jeżeli zdarzy się to w okolicy naszego miasta Mława dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie niezawodne rozstrzygnięcie. Należy zadać zawsze pytanie – Czy też niezwłocznie powinno się auto holować? W sposób naturalny potrafi się okazać, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Zatem w efekcie niesprawność zostanie usunięta na miejscu powstania.


A damy radę sobie z każdą usterką. Do tej pory każde zlecenie zamykaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie szukamy żadnego czynnika by to się odwróciło. Wiele awarii jakie paraliżują klientom dalszą podróż dla naszych grup okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie odpalający motor lub całe bogactwo kolejnych szczegółów, opanujemy jakąkolwiek drobnostką.


To istotne! My jesteśmy stąd, zatem jeżeli nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu jesteś nie ma potrzeby się niepokoić. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, zna w tym mieście wszystkie zakątki i wynajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie masz awarię. Wybierz numer gdy będziesz w opresji bez względu na porę dnia. Dobrze jest posiadać przyjaciół na jakich wciąż wolno się oprzeć tak zaufanych jak pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że funkcjonować przystoi honorowo.


Zawsze możesz rozważać naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeżeli ciągle chcesz rozwiać rozterki! Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i wszędzie, natomiast  zwłaszcza w naszym Mławie.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, natomiast faktem jest, że jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą każdego pojazdu. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, przede wszystkim auta osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku ekspertów.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na serio. Kwalifikacje oraz profesjonalizm są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Niestety nie powinno się w stu procentach zaufać powszechnej lince holowniczej bowiem jest ona tandetna. W czasach gdy nasze wyprawy w znaczącej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest zabronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi składami, i odpowiednim sprzętem do lawetowania powinna być najodpowiedniejszym doborem.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przewiezienie każdego rodzaju samochodu. Czyż wolno żądać czegoś lepszego niż spokojnego i sprawnego odtransportowania uszkodzonych pojazdów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no chyba nie, a my dokładnie takimi problemami się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas fascynuje. Każdy chce być najskuteczniejszym w swojej przestrzeni, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego ideału. Zapewniamy wartościową ofertę , ale też fachowe wykonanie usług. Z zepsutym TIR-em zatykającym trasę zetknął się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Kilometrowe zatory są w stanie się budować nawet na szosie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy jeden pas. Jest także oczywiste, że rezultat może być też bardziej czasochłonny na uczęszczanej, peryferyjnej trasie. I z tego powodu szanować trzeba sprawne, kompetentne naprawy w rejonie lokalizacji kolizji, i profesjonalny przewóz tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych aut z rowu i pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje właściwe akcesoria, by przeprowadzić sesję bezpiecznej formy remontu po uprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Kompletny repertuar uciążliwych pojazdów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, skutecznie i solidnie, przez całą dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Zapewnia to jednocześnie fachowa kadra, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nawet nie będę tu użyteczne. W lokalizację kolizji o wiele prędzej nadjedzie mobilny serwis i choćby na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy pewnie dokonają koniecznej naprawy..


Od niedużych napraw napędu po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne typy usterki. Na każdym odcinku staramy się osiągnąć wszystko co ewentualnie realne, w związku z tym jedziemy po sfinalizowaniu wnikliwego sondażu w trakcie otrzymywania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny może wypaść coś zaskakującego i tak sprawna naprawa tym razem nie może być realna, jednakże wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na żądanie.


Usterki, choć siostrzane często są jednak nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zleceń przystępujemy indywidualnie. Wszyscy mechanicy mogą z wskazówek klientów wychwycić konkretne wiadomości bez przytyku, nawet gdy zleceniodawcy plątają się w diagnostyce niesprawności. Nasi mechanicy, nabywając wsparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych rozmów tylko odpowiednie porady.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy profesjonalną propozycję, jakkolwiek standardowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie tracą, ponieważ fracht maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych wynika z dużej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Wypada czerpać z kompetencji załogi mimo, że nie specjalizujemy się w tej przestrzeni frachtu, jednakże wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu staramy się obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


U nas nie mamy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy też walce drogowe. Przedmiotem takiej usługi mogą być jeszcze towary ponadnormatywne i transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą absolutnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Jakikolwiek fracht, przede wszystkim nietypowych ładunków domaga się pozwoleń, pełnomocnictw bądź sprawdzonej dokumentacji, jednak na pewno nie obciążamy kontrahenta uzyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Czy jest jakiś argument, aby tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Rzecz jasna nie chcemy żeby pozostali czuli się gorsi, lecz bardzo potrzebujemy być najlepsi. Niechybnie weryfikują się w pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek jest ich w branży bardzo dużo.


Odważ się wszakże zagłębić w ten problem. Nasza firmowa energia tkwi w platformie licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy taboru co zapewne jest trudne dla indywidualnego zakładu. Analogicznie rzecz ma się z wykwalifikowaną kadrą, jak również z kierowcami o idealnych kompetencjach oraz praktyce.  Sieć zespołów umiejscowionych niedaleko wydarzenia, współdziałając integralnie ze sobą ma sposobność wyekspediowania pomocy z wysoce przystosowaną do okoliczności załogą i właściwym sprzętem.


Podwalinę oferowania naszych usług wyznacza maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Przybędzie do was właściwie wybrana drużyna profesjonalistów, najpewniej z niewielkiego warsztatu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednak będą mogli czekać na natychmiastową interwencję całej platformy.


Dowolne zlecenie ma własną kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za pracę są niższe niż się spodziewacie. Technicznie optymalną procedurą fakturowania za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest możliwość wykonania pracy w granicach OC lub Assistance.


To MegaHol – jest jasne, że nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Jak nikt Twój troskliwy przyjaciel z Mławy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: