LAWETA SŁONECZNY BRZEG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁONECZNY BRZEG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo płynąć wprost z niemiłego zdarzenia które przytrafić może się w czasie jazdy, nie mniej jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Choćby i najbliższa droga potrafi zakończyć się wypadkiem, kraksą czy choćby usterką. W takiej sytuacji zwykle korzystnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu niesprawności utrudniającej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie tradycyjne lub na sztywnym holu, przewóz lawetą… Potrzeba tych działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Na łamach tego portalu MegaHol.pl kojarzymy fachowców z kierowcami. Są fachowcami, którzy na co dzień udzielają rzetelnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Transport lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie przedstawia dla naszej ekipy jakiegokolwiek kłopotu bowiem otrzymują do dyspozycji pełną paletę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To wcale nie jest tylko inna firma. W nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię silnym ramieniem. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą sytuację dlatego wolno mu w zupełności zawierzyć.


Masz kłopot z samochodem akurat w pobliżu Słonecznego Brzegu? Wybierz numer do MegaHol – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować usterkę i zaradzi rezultatom stłuczki. Przybędziemy błyskawicznie. Z nami przybędzie mobilny serwis i biegła obsługa.


Absolutnie nie ma jakichkolwiek przeciwności aby zrealizować na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie ewentualnie naprawie koła. W dowolnej minucie zlecenia możemy ustalić, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przyjeździe skutecznie pomożemy ubezpieczyć rejon zdarzenia. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej ulicy dojazdowej. Odkryjemy dowolne stanowisko i udzielimy pomocy. Gdyż na tutejszym terenie znamy dowolną ścieżkę czy wojewódzką czy gminną.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela wciąż miej przy sobie. W całym kraju prawdopodobnie może być naprawdę przydatny. Każda pora musi być idealna. Wystukaj numer skoro znalazłeś się w potrzebie. Zameldujemy się – na sto procent! W taki sposób funkcjonuje wiarygodna pomoc drogowa. MegaHol pamięta o was. Tacy winni być przyjaciele.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Pomoc w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku

Jeżeli to nie kłopot spójrz w szczegóły! Przyjaciel ze Słonecznego Brzegu na sto procent jest gotowy do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie najszybszy i najłatwiejszy sposób przewiezienia niesprawnego pojazdu. Wielokrotnie zauważamy na trasach prywatnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. W obszarze Słonecznego Brzegu dysponujemy kompletnie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z profesjonalną brygadą. W garnitur flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku, a także przewozu pojazdu. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego podróżnych.


Wolno państwu każdorazowo zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, ale musi na to przyzwalać stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Oczywiście jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Ważne jest jednakże by zleceniodawca posiadał wiedzę, że taki zespół może poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na jezdni podlega kolizji pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie kolizji zazwyczaj może być impulsem kłopotów na drodze. Wtenczas holowanie jest często niezbędne. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Branżowy sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie dowolnego samochodu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, solidnie i odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Każdy pojazd potrafimy umieścić na kołach wcześniej wydobywszy go z dołu także TIR-a, nawet gdyby był w technicznie złym stanie i w mało przystępnym miejscu.


Możemy ponadto zapewnić stosowny samochód do przewozu produktów przewożonych w zepsutym aucie. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak i załogę, która materiały przeładuje.


Wykwalifikowana, rzetelna kadra całodobowo pilnuje aby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Każde zlecenie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić, bez względu na sytuację pogodową, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo usterek może być prostych do wyeliminowania. Brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą drogę, ale prostych do rozwiązania przypadków usterek. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście świadczy natychmiastowe naprawy 24 godziny na dobę. Laweta nie znajdzie tutaj zastosowania. Serwis dojedzie w rejon awarii bezzwłocznie, a wśród palety usług jest też funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Obsada, jaka obsługuje mobilny serwis cechuje się pełnym profesjonalizmem. Na ulicy są w stanie skutecznie podjąć rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Starczy jednorazowy telefon. Kilkunastu minut potrzebujemy na dojazd, jednakże przez telefon musimy sprecyzować szczegóły niesprawności, markę pojazdu i naturalnie rejon zdarzenia. By w największym stopniu odciążyć kierowcę do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców budują pełną ofertę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. zgarniarka lub spychacz to wyłącznie przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie transportować. Prowadzimy przewóz wszystkich maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów. Flota pojazdów jaką dysponujemy zezwala nam przyjąć działania z obszaru przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i wyraźnie więcej.


Nie tylko w kraju, jednak też i zagranicą wykonujemy te usługi. Ładunki każdorazowo indywidualnie ubezpieczamy i legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że kompetentna pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie wyłącznie w tym obszarze, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to że cały szereg fachmanów z poświadczonymi umiejętnościami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli ułożyć strategie przynoszące pożądany rezultat. Wysoka efektywność w pewnym likwidowaniu awarii bądź świetne rezultaty przewozu pojazdów są właśnie tego skutkiem.


Na każdą usługę patrzymy osobno więc jakąkolwiek rozdzielnie szacujemy. Na cenę usługi oddziałują: położenie zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót dokonanych na miejscu zdarzenia oraz czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Należałoby zabezpieczyć się przez kupno stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi mogą być darmowe podobnie jak w przypadku kiedy powinny być spłacone z OC winnego kraksy.


Niezmiennie o nas pamiętaj!
Zdarzył się problem wzywaj Pomoc drogową MegaHol – przyjaciel ze Słonecznego Brzegu zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: