LAWETA NORYMBERGA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NORYMBERGA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko rozumianej pomocy drogowej. Usterki, stłuczki lub wypadki potrafią się nam zdarzyć choćby i w najmniejszej drodze. W większości takich epizodów konieczne jest w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Transport uszkodzonego samochodu lawetą lub przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale realna jest także zmiana koła czy wulkanizacja zniszczonej opony, względnie drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej usterki, ale paraliżującej dalszą jazdę. Konieczność tych poczynań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w kłopocie znajdzie fachowców. Są specjalistami, jacy na co dzień dostarczają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Dzięki krajowej sieci jaką zarządzamy nasi mechanicy mają do wykorzystania każdy rodzaj transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Instytucje w identycznej dziedzinie funkcjonują tak samo, lecz… To jest jednak pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie uczynną dłoń niby najlepszy przyjaciel. Więc jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspomóc w każdych okolicznościach.


Uczestniczyłeś w stłuczce względnie zaskoczyła Cię usterka w niedalekiej odległości od Norymbergi? Prędko wybieraj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest niedaleko, a także dobrze wie jakie czynności należy wykonać aby uporać się z kłopotami. Dojedziemy najszybciej. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wykwalifikowanych profesjonalistów.


Drobne naprawy na drodze to nie będzie przedmiot do dyskusji. Nasze brygady absolutnie nie rezygnują. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie względnie wulkanizacji koła. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że konieczna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł też oczekiwać na współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zajścia. Nie rozpamiętuj miejsca w którym utknąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Dostarczymy pomoc w każdym miejscu. Bo znajdujemy się u siebie zatem zlokalizujemy tu każdą trasę.

NASZA GALERIA


Bez numeru do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w trasę. Dodzwonisz się zawsze kiedy okaże się konieczny nawet w całej Polsce. Kontakt jest czynny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – na bank! I to właśnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy są.Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas polegać:

  • Pomoc w zakresie Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Norymbergi czuwa zdecydowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy najszybciej i bezproblemowo da się przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna właściwa technika gdyż holowanie jest tu prawnie zabronione. W obszarze Norymbergi dysponujemy świetnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z rzetelną brygadą. W zespół flotylli wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku, a także transportu pojazdu. Przywieziemy na wskazane miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Jeśli stan samochodu na to pozwala i jednoznacznie również przepisy w dowolnej chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto jednakże żeby mocodawca miał świadomość, że ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie awarii to wielki problem, ale my musimy mieć tego świadomość. TIR jeśli ulegnie awarii na ogół jest początkiem dylematów na drodze. Wtenczas holowanie staje się nierzadko konieczne. Z tym dylematem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i skutecznie.


Możemy podjąć holowanie każdego samochodu gdyż dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Przywieziemy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i bezpiecznie dzięki znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Chociażby TIR-a wyciągniemy z kanału, a następnie ustawimy na kołach nie bacząc na stan techniczny samochodu bądź skomplikowany dojazd.


Jeśli będzie potrzebny przewóz produktów transportowanych przez niesprawny samochód również się takim problemem zainteresujemy i zorganizujemy ich transport. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak i brygadę, która produkty przepakuje.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na pogodę w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości wypełnić obojętnie jakie zamówienie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wiele niesprawności wydaje się być nieskomplikowanych do wyeliminowania. Przekuta opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna ogrom innych wstrzymujących dalszą drogę, jednakże takich które da się zamknąć od ręki. W tym wypadku kreuje się pole na którym pokazać się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tutaj pracy. Na miejsce zdarzenia serwis przybędzie najszybciej, a w dużym repertuarze usług funkcjonuje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji operujący całodobowo.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podstawą usług jakie oferuje mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na drodze, nie bacząc na markę i model pojazdu, jest właściwie olbrzymi.


Pojedynczy telefon wystarczy. Wskazówki, które powinny być nam potrzebne to detale usterki, marka samochodu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Nie ma identycznych niesprawności więc do dowolnego przypadku podchodzimy wszechstronnie by w całości wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest przygotowana na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Niewielkie, ale wagowo uciążliwe pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednak istotne jest aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy podobnie są istotną pozycją w tej propozycji usług. Gdy Masz problem z niecodziennym ładunkiem, przypuśćmy trudny gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Takiego typu usługę można u nas zadysponować na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy całkowitą, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem profesjonalna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie zaledwie w naszym rejonie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym fachowcom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna informację. Z tego powodu w umiarkowanej cenie odbieracie usługi na doskonałym, kompetentnym szczeblu.


Na każdą usługę patrzymy odrębnie i każdą rozdzielnie szacujemy. Szacując cenę zwracamy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego kolizji bądź ubezpieczeniowej pomocy.


Masz gwarancję!
W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Norymbergi wyczekuje pod telefonem dyspozycyjny żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: