LAWETA KIELCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KIELCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne zadanie. Nie traktujemy was jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. W związku z tym,  dowolny z wszystkich zespołów, rozłożonych po całej Polsce, musi być gotowy w identycznym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Problemy z samochodem na drodze to zwyczajna sytuacja. Jeżeli wydarzy się to w przestrzeni naszych Kielc wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie pewne rozstrzygnięcie. Natomiast w rzeczywistości holowanie samochodu może być zbędne. Mobilny serwis to dziś jest absolutnie podstawowa usługa, a jednocześnie jeśli do serwisu dołożymy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Zatem, być może rozwiążemy defekt na miejscu wydarzenia.


Nie stresujemy się, iż jakiś ruch nas zaskoczy bowiem posiadamy dosyć wyobraźni, by z potencjalnymi awariami sobie poradzić. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która obecnie upewnia nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy odpowiednie decyzje na etapie finalizacji pozyskanych zamówień. Niejednokrotnie zdarza się tak, iż przeciętna usterka wstrzymuje dalszą drogę, ale dla pomocy drogowej niewielka naprawa bezpośrednio w terenie nie wydaje się być problemem. Zakończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą cały warsztacik samochodowy bowiem dziś błahymi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki a kiedy trzeba zmieniając w nawałnicę skasowane wycieraczki.


Pilnuj by mieć to w każdym przypadku w pamięci. Jeżeli przyjechałeś z odległego miejsca, nie martw się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć gdzie zafundowałeś sobie kolizję, ponieważ my przybędziemy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie denerwuj się, iż nie wiesz w którym miejscu oczekujesz my na sto procent cię znajdziemy. Potrzebujesz interwencji to dzwonisz, nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. To cały sposób na funkcjonowanie.Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze składnikami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o możliwej naszej pomocy. Masz całkowitą rację, że nie powinno się uwierzyć tylko zapewnieniom, jednak przypomnij sobie, że tutaj w Kielcach liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to jednak, iż nasze lawety i autolawety nie są dostosowane do przerzutu innych samochodów. Jedną z odmian holowania może być samopomoc kierowców którzy ciągną pojazd, przede wszystkim samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, jednak naszą radą jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym przypadku ekspertów.


Taką wskazówkę warto przyjąć na poważnie. Podczas holowania ogromnie istotne są biegłość i fachowość. Nawet nie powinno się w stu procentach zaufać powszechnej linie holowniczej bowiem jest ona wadliwa. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zabronione. Zapewne nie musimy w zasadzie o tym przypominać, jednak akurat MegaHol ma wszystko co potrafi być niezbędne, aby rzetelnie odholować jakikolwiek pojazd.


Więc nie ma potrzeby wspominać, że w stałej dyspozycji obecne są stosowne do tego lawety czy autolawety. Przepisowy transport przywieziemy prędko w rejon wydarzenia i bezpiecznie dowieziemy na określone miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta specjalizacja nas zajmuje. Transport aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich pragniemy być najlepsi. W identycznym zakresie w klasie profesjonalnych usług jak też w bogatej palecie. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może spowodować przewlekłe zatory nawet na szosie dwupasmowej. Jeżeli awaria nastąpi na szybkiej trasie jednopasmowej to skutek może być jeszcze gorszy. Dlatego istotni muszą być profesjonaliści od natychmiastowych reperacji w rejonie zdarzenia, i oczywiście niezawodnego transportu samochodów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pobocznym na przykład takim, jaki pozwala na wydobycie ciężkiego TIR-a z kanału , a także umieszczenie go na kołach. Rozporządzamy więc koniecznymi zasobami żeby natychmiast odkorkować szosę tak ewidentnie aby można było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Skutecznie i bezpiecznie dostarczymy pełen arsenał uciążliwych pojazdów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Zabezpiecza to oczywiście specjalistyczna załoga, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy tym razem nie będą wskazane holownik no i niskopodwoziówka. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon zajścia przybędzie znacznie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie skasują przyczynę awarii, także na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak również na nieznaczne naprawy napędu. Jest tak z tego powodu, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle skrupulatny rekonesans by mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać zupełnie przygotowany do wykonania usługi. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się okazać, że szybka reperacja jest nie osiągalna.


Każde wezwanie to dla nas jednostkowy przypadek ponieważ każda niesprawność jest wyjątkowa. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich prośby i inspiracje. Wolno nam tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niepodważalny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy   

Rozszerzyliśmy naszą ofertę, jakkolwiek pierwotne usługi na tym posunięciu zgoła nie tracą, ponieważ przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych wynika z konkretnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników funkcjonujących w naszym padoku. Należy korzystać z wiedzy obsady mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej przestrzeni frachtu, jednakże mając kierowców o takim doświadczeniu jesteśmy wstanie obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że niedużych wózków widłowych, wszystkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na obszarze Polski i zagranicę. Realizujemy też wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy frachty natomiast jesteśmy pewni, iż w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Zawsze rozporządzamy kompletną dokumentacją potrzebną, by dostarczać nasze usługi i dlatego zabezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie procedury związane z przewozem.Dlaczego my?

Czy jest jakiś czynnik, aby akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy umie zanotować, że jest najlepszy, jakkolwiek my na szczęście nie potrzebujemy umniejszać innym zdolności. Jesteśmy przeświadczeni, że wszystkie pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe spisują się bardzo dokładnie.


Odważ się wszakże zanurzyć w niniejszy problem. Nasza firmowa sieć warsztatów to grupa skupiająca znaczną ilość partnerów, a to gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej rozległy tabor niż możliwość indywidualnego warsztatu. O wyspecjalizowanych mechaników i doświadczonych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej sieci niż w indywidualnym warsztacie.  Jesteśmy niby jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w strefie zajścia kooperują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wyekspediować absolutnie właściwie przygotowaną pomoc.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że definiuje normę świadczenia naszych usług. Przypuszczalnie z usługą przyjedzie lokalna, rodzinna grupa fachowców, ale wzmocniona siłą dużej firmowej pajęczyny.


Nierzadko opłaty za zlecone nam usługi mogą być niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nie opieramy się na cenniku, a wyceniamy dowolne wezwanie jednostkowo. Oczywiście przeprowadzamy potencjalne wezwania z OC i Assistance i w tym przypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


To MegaHol – rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Stale Twój wnikliwy przyjaciel z Kielc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: