LAWETA PIERZCHNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIERZCHNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że wciąż zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne zamówienie. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Wszystkie nasze zespoły rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych pojazdów naturalnie ze szczególnym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Wszędzie może ci się przydarzyć awaria na trasie. Zawsze w podobnej sytuacji nie trać czasu na szukanie pomocy wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Pierzchnicy to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Należy zadać zawsze pytanie – Czy na pewno niezwłocznie potrzeba auto holować? Absolutnie w pierwszej kolejności  powinno się zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wyspecjalizowane załogi potrafią sobie dać radę z naprawą. Miejsce zajścia częstokroć okazuje się być stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie eliminują awarie.


Jakąkolwiek awarię zawsze jesteśmy w stanie usunąć Do tej chwili każde wezwanie zamykaliśmy pomyślnie i oczywiście nie znamy powodu by to się zmieniło. Mnóstwo niesprawności jakie utrudniają kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych załóg okazuje się być trywialnymi do usunięcia. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie odpalający zespół napędowy oraz całe bogactwo kolejnych detali, zajmiemy się każdą drobnostką.


To istotne! Gdy całkowicie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się trapić, bowiem my czekamy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w tym mieście wszelkie zakamarki i wynajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Oczywiście nie rozważaj nad porą dnia ściągaj pomoc drogową natychmiast kiedy jesteśmy tobie konieczni. Wspaniale jest posiadać przyjaciół na których w każdym przypadku wolno polegać tak pewnych jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Usługi w granicach Assistance i nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co zawiera nasza paleta możliwości jeśli wciąż nie czujesz pewności. Tymczasem na przyjaciół z Pierzchnicy możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny charakter aut. Jedną z metod holowania może być samopomoc kierowców którzy ciągną auto, szczególnie auta osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, jednak naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim przypadku ekspertów.


Są argumenty by naszą radę traktować poważnie. Naturalnie najważniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Wadliwość prostych linek holowniczych kieruje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Kierowca musi również wiedzieć, że holowanie takiego standardu na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest wzbronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi składami, a także właściwym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najodpowiedniejszym doborem.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przewiezienie dowolnego rodzaju auta. O każdej godzinie możemy, bardzo skutecznie przywieźć na miejsce wypadku odpowiedni transport i bezpiecznie dowieźć i sprzęt i pasażerów do określonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy MegaHol. Naszym priorytetem jest móc być najskuteczniejszym w transporcie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa paleta plus pewność wysokiej marki własnych usług jest ważnym krokiem w kierunku spełnienia tego planu. Większość użytkowników dróg przypuszczalnie miała już spotkanie z zepsutym na szosie TIR-em. Też jeżeli usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych magistralach bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin potrafi przynieść wielokilometrowe korki. Jeśli niesprawność nastąpi na szybkiej szosie jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze gorszy. Więc prędka reperacja lub skuteczny, kompetentny transport tego auta jest naprawdę ważny.


Kiedy trzeba podnosić TIR-a z dołu , a także postawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki jest bezpośrednio na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy więc solidnie przewieźć w miejsce w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie wyremontować. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, zatem po prostu pełny kalejdoskop,asortyment masywnych aut.


Rękojmią jakości naszych prac jest też kompetentna załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się wyjaśnić, iż absolutnie nie będzie dyspozycji na holownik no i niskopodwoziówkę. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon wypadku przyjedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują podstawę usterki, choćby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po drobne naprawy napędu na takie zdarzenia musi być przygotowany mobilny serwis. Na każdym poziomie staramy się zrealizować wszystko co realne, z tego powodu wyruszamy po dokonaniu gruntownego sondażu w czasie akceptowania zlecenia. Oczywiście w momencie remontu zawsze może się pokazać, iż niesprawność jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale w takiej sytuacji natychmiast jest ściągana, czekająca na zlecenie autolawety czy też naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Niesprawności, mimo, że analogiczne pozostają jednak nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do wszystkich zadań podchodzimy odrębnie. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Firmowi mechanicy, dostając wsparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wyjmują z takich pertraktacji wyłącznie skuteczne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy szeroką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników zatem było dla nas oczywistym rozszerzenie firmowej palety usług o fracht sporych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Wbrew temu, że oczywiście nie specjalizujemy się w tej gałęzi przewozu to niemniej pośród drużyny zawsze są eksperci, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, zatem polecamy ich potencjał.


Transportujemy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny począwszy od masywnych choć niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Oczywiście także frachty ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do firmowych kierowców i sprzętu jaki wykorzystują, a jednak w każdym przypadku nasze przewozy są całkowicie ubezpieczone. Całe formalności również dokumenty konieczne do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ze względu na to, że akurat nie ma takiego czynnika, żeby teraz nie. No to niech okaże się, że MegaHol. Akurat nie pragniemy ujmować umiejętności innym, jednak oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Niewątpliwie sprawdzają się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe choć funkcjonuje ich na rynku wyjątkowo dużo.


Odważ się trochę zagłębić w niniejszy problem. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie dysponował naprawdę tak wszechstronnym taborem oraz sprzętem jak grupa należąca do sieci budującej się z całego szeregu partnerów. W kwestii kadr firmowa platforma też ma przewagę nad jednostkowym warsztatem, również w sytuacji jeżeli pracują tam prawdziwi profesjonaliści.  Indywidualny zakład nigdy nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się do sprawy i wysyłamy właściwy sprzęt plus wytypowanych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć warsztatów pracująca niczym naczynia połączone.


Właśnie dlatego potwierdza nam się znakomicie, jako podstawa dostarczania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze do was najlepiej wybrana drużyna fachowców, najpewniej z niewielkiego warsztatu gdzie wiążą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną pomoc dużej platformy.


Często opłaty za zlecone nam usługi mogą być mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że u nas nie bazujemy na cenniku, a wartościujemy każde zamówienie jednostkowo. Wyjątkowo dogodną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


Oto MegaHol – rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Pierzchnicy, który każdorazowo dojedzie  w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: