LAWETA CHĘCINY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHĘCINY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy interwencję bowiem głównym naszym zadaniem jest niesienie pomocy, ale wypada dodać, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i kompetencje. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na rozmiar auta bo nasi klienci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, iż przyjaciół znajduje się w biedzie. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce muszą być na tyle zaopatrzone by podołać jakiemukolwiek działaniu w należyty sposób.


Wszędzie może ci się przytrafić problem na drodze. Może to się zdarzyć właśnie w bliskości naszych Chęcin, i w takim przypadku będziesz mógł szybko prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe rozstrzygnięcie. Jest jednak pytanie – Czy też niezwłocznie trzeba pojazd holować? W naszych oddziałach rozporządzamy mobilnymi serwisami, jak również doskonale wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie okazuje się być środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie naprawiają awarie.


Na szczęście nie boimy się, iż coś nas zaskoczy ponieważ mamy dość wyobraźni, by z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Do tej chwili każde zamówienie zamykaliśmy skutecznie i na szczęście nie znamy powodu by to się odwróciło. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo przeprowadzić bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj przeciętne niesprawności, choć kierowcom uniemożliwiają dalszą drogę. Niech ci się nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, gdyż na trasie chociażby mała awaria często okazuje się niewykonalna do samodzielnej naprawy, dlatego wycieraczki czy opony, brak paliwa podobnie jak nieodpalający motor też czasami wymagają naszej porady.


Staraj się  to mieć na uwadze. My zawsze jesteśmy z okolicy, dlatego kiedy , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu jesteś absolutnie nie musisz się niepokoić. Znamy tu każdy kąt zatem nie jest znaczące, gdzie utkwiłeś z własną kolizją my za chwilę cię odnajdziemy. Wydzwaniaj gdy będziesz w kłopocie bez względu na godzinę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i absolutnie żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tacy jak my funkcjonują.Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie źle wlanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co ukrywa kompletna propozycja jeżeli wciąż nie masz ufności. Jednak na pewno będziesz mógł w Chęcinach polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet lub autolawet jest skomponowana do przewozu każdego samochodu. Niesprawny samochód wystarczy naturalnie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, natomiast hamujemy temperament kiedy pojawia się podejmowanie takiego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się czynniki by tą radę rozważać dosłownie. Podczas holowania szczególnie znaczące wydają się być praktyka i fachowość. Nie można w stu procentach zaufać przeciętnej linie holowniczej gdyż zdarza się ona zawodna. Należy też mieć w pamięci, że holowanie tego standardu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu jest zabronione. Dlatego wyśmienicie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne oddziały pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym doborem.


Mamy lawety lub też autolawety dopasowane do przewozu każdego rodzaju aut, a zarazem pasażerów. O każdej porze możemy, dość szybko przywieźć na miejsce kolizji optymalny tabor oraz pewnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w swojej domenie, a my w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego ideału. Gwarantujemy bogatą paletę , ale też kompetentne wykonanie usług. Wszyscy doskonale wiedzą jak trudną potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. Nawet jeżeli usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg bywa, że zamknięcie jednego pasa ruchu na wiele godzin może spowodować wielokilometrowe korki. Jest raczej pewne, iż efekt potrafi być poniekąd szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej drodze. I z tego powodu szanować powinno się błyskawiczne, kompetentne poprawki na miejscu powstania kolizji, a także fachowy przerzut podobnych samochodów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także odpowiednim sprzętem posiłkowym takim, jaki umożliwia wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z wykopu , a także postawienie go na kołach. Rozporządzamy w takim razie wystarczającymi materiałami by szybko odblokować ulicę tak by stosunkowo łatwo było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Kompletny repertuar kłopotliwych pojazdów: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, szybko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod uzgodniony adres.


Jednak w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to właśnie oni zapewniają powodzenie i klasę naszych usług.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że wcale tym razem nie będą przydatne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Usterkę mogą skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon przybędzie znacząco sprawniej.


Tak samo czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy może pomocy przy nieznacznych usterkach motoru, nieustannie chcemy być na to przygotowani. Próbujemy przed wyjazdem zdefiniować przyczynę awarii i dlatego przeprowadzamy skrupulatny rekonesans podczas podejmowania zamówienia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy jadą wcześniej zorganizowani. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, że błyskawiczna naprawa jest akurat nie możliwa.


Przedkładane przez nas osobiste podejście do zamówień wywodzi się z faktu, iż usterki mimo, że analogiczne zazwyczaj pozostają wyjątkowo odmienne. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na sugestie, z tego powodu, że zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Firmowi mechanicy, nabywając wzmocnienie profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych polemik tylko pozytywne porady.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego pozwoliliśmy sobie na uzupełnienie stałej palety usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. To prawda, że w tej domenie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże kiedy wśród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Oczywiście nie mamy utrudnień, w kraju czy zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Przyjmujemy również wezwania na towary ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach są one absolutnie bezpieczne, natomiast i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. W każdym przypadku dysponujemy kompletną specyfikacją nieodzowną, żeby oferować profesjonalne usługi i dlatego zabezpieczamy się przejmując na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Gdyż na szczęście nie znajdziesz sobie takiego powodu, aby akurat nie. Niech, więc okaże się, że MegaHol. Zapewne zamierzamy być najlepsi, ale ostatecznie nie planujemy aby pozostali czuli się gorsi. Trudno przypuszczać, iż coś nie działa prawidłowo w dziedzinie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie mnóstwo tego standardu zakładów utrzymuje się w branży.


Ważne jest jednak inaczej na tą sytuację popatrzeć. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania należytego sprzętu jest dużo poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie. Nie inaczej ma się sytuacja z kadrą o odpowiednich umiejętnościach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Stanowimy optymalne połączenie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których siłą jest bliska odległość od usytuowania zdarzenia oraz niewiarygodny wybór sprzętu i technologi.


Dokładnie z tego powodu sprawdza nam się znakomicie, jako podstawa świadczenia firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z usługą przybędzie lokalna, rodzinna drużyna profesjonalistów, jednak wzmocniona siłą naszej firmowej pajęczyny.


Niejednokrotnie stawki za nasze usługi mogą być niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie wspieramy się na cenniku, a szacujemy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. W momencie prac wykonywanych z OC lub Assistance nie ma konieczności pokrywać należności, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol – rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Chęcin.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: