LAWETA DALESZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DALESZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej właściwym tytułem dla owego rozdziału nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż w zasadzie w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że właściwie nie rezygnujemy z podobnej usługi przy innych wezwaniach. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych aut niewątpliwie z celowym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Awaria pojazdu potrafi zaskoczyć cię w każdej chwili w najmniej pożądanym czasie. Absolutnie w takiej chwili nie trać czasu na poszukiwanie odpowiednich służb tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy Daleszyc to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Ponadto nie trzeba natychmiast holować pojazdu. Każdorazowo potrafi się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na pewien okres będzie specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie usterki.


U nas nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie poradzili. Do tej chwili obojętnie jakie wezwanie rozwiązywaliśmy szczęśliwie i nie znamy powodu żeby to się odwróciło. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować w rejonie awarii to dla nas przeważnie banalne niesprawności, a kierowcom wstrzymują dalszą drogę. Niech ci się nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bowiem na drodze także niewielka niesprawność często okazuje się trudna do indywidualnej reperacji, tak więc wycieraczki oraz opony, niedobór paliwa czy nieodpalający motor też czasami potrzebują naszej pomocy.


Staraj się by  to mieć w pamięci. Jeśli kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się niepokoić, bo my czekamy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszystkie zakamarki i wynajdzie cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie przebywasz. Zaszła potrzeba interwencji wtedy dzwonisz, nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Pojawimy się na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my funkcjonują.Jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj rozpisana w detalach więc jesteś w stanie rozproszyć obiekcje. Tymczasem na przyjaciół z Daleszyc jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest dopasowany do przerzutu jakiegokolwiek rodzaju auta, mimo, że nigdy nie ukrywamy, iż szczególnie przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą pojazd, zwłaszcza pojazdy osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą radą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie zawodowców.


Zdecydowanie tą poradę trzeba przyjąć na serio. Kluczowe są doświadczenie oraz kompetencję ważne przy realizacji podobnej usługi. Nawet nie można w stu procentach zaufać zwykłej linie holowniczej gdyż zdarza się ona niesolidna. Dzisiaj gdy nasze wyprawy w olbrzymiej mierze odbywają się po trasach szybkiego ruchu i autostradach znaczącą informacją jest fakt, że holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi składami, oraz odpowiednim sprzętem do lawetowania jest najodpowiedniejszym doborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, lub też autolawety dobrane do każdego rodzaju pojazdów. Przerzut aut to nasza praca, więc o każdej porze wolno państwu nas wezwać byśmy rzetelnie wykonali przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w przerzucie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w marce profesjonalnych usług jak również w różnorodnej palecie. Awaria TIR-a na drodze potrafi być ogromnym problemem. Kilometrowe korki potrafią się tworzyć choćby i na szosie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Gdy awaria zaatakuje na uczęszczanej szosie jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Zatem istotni muszą być specjaliści od szybkich remontów w miejscu zdarzenia, i niezawodnego przerzutu pojazdów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i profesjonalny sprzęt posiłkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydostania kłopotliwego samochodu z kanału , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Na co dzień mamy, więc optymalne urządzenia, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej formy remontu po pierwotnym oczyszczeniu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego pojazdu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, cały wachlarz wielkich aut przywieziemy prędko oraz bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Umożliwia to dodatkowo profesjonalna załoga, która pełniąc dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Być może holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Faktycznie się zdarzy gdy rezultaty usterki da się usunąć na w rejonie zdarzenia co, choćby na drodze szybkiego ruchu, prędko potrafi załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest zaaranżowany zarówno na wulkanizację opon jak i na minimalne reperacje motoru. Najczęściej udaje się wcześniej określić przyczynę niesprawności i z tego powodu przeprowadzamy drobiazgowy sondaż podczas przyjmowania zlecenia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy jadą zawsze przygotowani. Regularnie mamy sposobność wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się niemożliwa.


Zwykle udaje nam się do wezwań przystępować bardzo indywidualnie bowiem mamy świadomość, iż każdy dowolny incydent jest oryginalny. Kontrahent ma prawo nie mieć racji co do analizy okoliczności zdarzenia, ale my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a następnie wydobyć odpowiednie wnioski, bo tak działa się z przyjaciółmi. Wolno nam to robić ponieważ odczuwamy komfort zasilenia gruntownie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług poszerzyliśmy o przewóz dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych bowiem obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam to rozwiązanie bez szwanku dla kluczowych zleceń. To prawda, że w tej domenie frachtu akurat nie specjalizujemy się, jednak kiedy pośród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dowożąc na wskazane położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych chociaż niedużych wózków widłowych oraz pikapy i busy. Także bagaże w formie ładunków ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych będą mogły być przedmiotem tejże usługi.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest tu najważniejsze to przy uruchomieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Jakikolwiek fracht, tym bardziej niekonwencjonalnych ładunków domaga się zatwierdzeń, uprawnień czy też właściwej dokumentacji, lecz na pewno nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Z tego powodu, że absolutnie nie znamy takiego argumentu, aby nie. Jeżeli tym razem nie znamy protestów to widocznie może być MegaHol. Nigdy nie staramy się ujmować umiejętności innym, ale też nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Jest mnóstwo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz niewątpliwie każda realizuje oczekiwane zadania.


Odważ się trochę zanurzyć w niniejszy problem. Nasza profesjonalna energia rodzi się z pajęczyny licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest nierealne dla jednostkowego warsztatu. To samo sprawdza się przy wyborze wytrawnych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Jednostkowy warsztat niestety nie posiada wyboru, my modyfikujemy się do okoliczności i dostarczamy optymalny sprzęt oraz dobranych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa platforma zespołów reagująca jak naczynia połączone.


Dokładnie w związku z tym legitymizuje nam się wyśmienicie, jako podwalina dostarczania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie konkretnie do was najlepiej dobrana drużyna zawodowców, prawdopodobnie z niewielkiego punktu gdzie wiążą ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na natychmiastową współpracę dużej pajęczyny.


Cennika nigdy nie mamy, ale macie prawo liczyć na realną stawkę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, że wartościujemy prace na bazie realnych danych. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC względnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Daleszyc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: