LAWETA NOWY TARG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY TARG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy zwyczajne placówki my zamierzamy być szczególni. My jesteśmy jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa od początku zdecydowana żeby udzielić ochrony. Przyjaciel wart zaufania i gotowy na jakiekolwiek rozwiązania.


Brałeś współudział w stłuczce lub miałeś awarię w niedalekiej odległości od Nowego Targu? Niezwłocznie wystukaj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który czuwa blisko i doskonale wie jakie prace powinno się wykonać żeby uporać się z defektami. Przybędziemy błyskawicznie. Pojawimy się z rzetelną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie staną się dla nas przeszkodą drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali nasze drogie, lecz rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie potrafią zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w baku albo zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z radością przyjedziemy żeby naprawić awarię na miejscu. Wciąż również jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Masz gwarancję, iż przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Nie ma znaczenia czy Twój problem z autem ma miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej bądź na peryferyjnej drodze dojazdowej. Wystarczy nam kilka chwili po to by Cię umiejscowić, a w konsekwencji użyczyć niezbędnej pomocy. Bo jesteśmy u siebie stąd znamy tu dowolną trasę.


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Zadziała zawsze kiedy okaże się konieczny nawet w całym kraju. Absolutnie nie istnieje zła pora ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Zajedziemy – możesz być pewien! Gdyż tak funkcjonuje pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Ta pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Nowego Targu bezwzględnie jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych pojazdów może być szybki, a także prosty skoro do tej czynności użyta zostanie autolawety lub autoautolawety. Wielokrotnie widzimy na drogach prywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Nowego Targu rozporządza wieloma specjalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoce wykwalifikowaną ekipą. W momencie załadunku oraz przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Na określone miejsce przez całą dobę dowieziemy pojazd oraz wszystkich pasażerów.


stan samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą zezwalać na holowanie jeżeli byśmy chcieli postulować taką procedurę przewozu. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki skład pojazdów nie ma prawa przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na jezdni to duży problem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Niesprawny TIR na mnóstwo godzin zdoła skomplikować ruch na drodze. Wtedy holowanie pozostaje wielokrotnie nieuniknione. Często nasza pomoc drogowa z powodzeniem realizowała analogiczne czynności.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju pojazdu. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to umiejętnie i solidnie zawdzięczając to pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu posiłkowego. Bez względu na stan samochodu czy nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z parowu i ustawimy go na kołach.


Kiedy występuje konieczność przewozu towarów z zepsutego pojazdu mamy alternatywę podstawienia właściwego samochodu do ich przerzutu. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, poprzednio zlecając niewykluczone porządkowanie terenu i przeładowanie ładunków.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra pilnuje żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Okazałe zaplecze pomaga nam zrealizować dowolne zlecenie w każdym momencie doby nie zważając na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności znajdują się i te proste w naprawie. Oczywiście, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą podróż, jednak są zdecydowanie nieskomplikowane do rozwiązania na miejscu. Tu kreuje się furtka w której pojawić się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie konieczna. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest esencją usług jakie proponuje mobilny serwis. Charakter drobnych napraw których mogą się podjąć na ulicy, bez względu na markę i rodzaj samochodu, jest naprawdę szeroki.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy błyskawicznie. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy ustalić niuanse niesprawności, markę pojazdu i oczywiście rejon zdarzenia. Aby w całości pomóc kierowcy do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w obszernej palecie naszych usług. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, walce czy powiedzmy zgarniarki jesteśmy w stanie przewozić szybko i bezpiecznie. Przewóz maszyn rolniczych, również tych dużych i oczywiście specjalistycznych, też jest w naszej palecie. Znacznie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz ciężkie mamy jednak dobrze wyszkolonych kierowców. Administrujemy zespołem pojazdów gwarantującym fracht towarów ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. To ma prawo być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy nietypowy towar.


Te usługi przewozowe realizujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Z tego powodu, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w całym kraju przez 24h na dobę i 365 dni w roku oferuje Tobie kompetentną pomoc drogową. Ze względu na to, że podstawy postępowania w danych sytuacjach kreujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z wielu ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w korzystnej cenie, widać zdecydowanie jak ogromny wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Dowolną usługę wyceniamy odrębnie. Na cenę usługi wpływają: lokalizacja zajścia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter robót zrealizowanych na miejscu i czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik.


Należałoby ochronić się przez wykupienie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi mogą być bezpłatne tak jak w przykładzie gdy powinny być spłacone z OC winnego kolizji.Zapamiętaj!

Masz problem wzywaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Nowego Targu który absolutnie nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: