LAWETA RABKA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RABKA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są po prostu firmy my chcemy być inni. Wśród nas odkryjesz to co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie wesprze cię silnym ramieniem. I tylko przyjaciel może być gotowy Ci poradzić w jakichkolwiek okolicznościach, dlatego będziesz mógł mu zawierzyć.


Zdarzyła Ci się usterka bądź kolizja w okolicy Rabki-Zdrój, nie czekaj, lecz szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dotrzemy zaskakująco szybko. Dojedziemy z rzetelną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie będą dla nas problemem. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony rupieć na jezdni i zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na szosie czy nie podmienić w porę akumulatora i w zamian dostać znaczący kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieznaczne niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku wzajemnej radości. Natomiast gdy stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Po przyjeździe efektywnie wesprzemy ochronić rejon zdarzenia. Czy tkwisz na jezdni gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś oraz jak można Ci dopomóc. Ponieważ mapa okolicznych dróżek nie jest dla nas niewiadomą.


Koniecznie zapisz bądź zapamiętaj nasz numer do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak potrafi być wartościowy. Wybierz numer o dowolnej godzinie dowolnego dnia. Przyjedziemy – to pewne! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tak właśnie działa. Wiarygodna pomoc drogowa! Przyjaciele stanowczo tacy powinni być.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki, a także w zakresie usług Assistance

Jeśli możesz zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Rabki-Zdrój czuwa gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wchodzą w grę jeśli planujemy szybki, a także łatwy sposób przewozu zniszczonych pojazdów. Wielokrotnie śledzimy na drogach półoficjalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki format samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Pewność dają nam dobrze wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz doświadczona ekipa. Bezpieczeństwo załadunku, a także przewozu samochodu jest pewne dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Samochody i prawdopodobni pasażerowie będą przez całą dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Potencjalną zmianę rodzaju pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w każdej chwili o ile przyzwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Oczywiście jesteśmy na to przygotowani. Ważne jest jednak aby zleceniodawca posiadał świadomość, że taki skład może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest prawdziwym dylematem i my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na ulicy. TIR jeżeli ulegnie usterce przeważnie może być impulsem dylematów na drodze. Niejednokrotnie ostatnim środkiem udrożnienia drogi może być holowanie. W tych okolicznościach należałoby zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego rodzaju samochodu. Przewieziemy choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i pewnie dzięki znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu pomocniczego. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z dołu czy umieszczenia go na kołach.


Możemy również zapewnić właściwy samochód do transportu ładunków przewożonych w niesprawnym aucie. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, poprzednio przygotowując potencjalne oczyszczanie terenu oraz przepakowanie materiałów.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Rozwojowe zaplecze umożliwia nam zrealizować obojętnie jakie wezwanie w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy nie zerkając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować usterkę bywa momentami niezwykle sprawnie. To takie usterki uniemożliwiające dalszą jazdę, jednak proste do wyeliminowania od ręki. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku złego paliwa. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje bezpośrednie naprawy 24 godziny na dobę. Zatrudnienia dla lawety trudno tutaj oczekiwać. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Wysoki horyzont drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego szkolenia.


Zadzwonić starczy tylko raz. Chwila omówienia to czas, który jest nam potrzebny do ustalenia niuansów usterki, marki samochodu i rejonu zdarzenia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Analogiczna usterka potrafi mieć rozmaite scenariusze stąd, by w całości pomóc kierowcy do wszystkich zleceń przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie oczekiwań konsumentów z tego powodu też w propozycji usług znajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Dogodny przewóz możemy zagwarantować dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. W grę wchodzi też przewóz dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, lecz potrzebują specjalnej uwagi bowiem są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, natomiast ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Posiadając optymalny tabor przeprowadzamy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… zdecydowanie więcej innych nietypowych ładunków.


Usługi takie wykonujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są odpowiednią dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Ponieważ Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to specjalistyczna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w lokalnym rejonie, a w całym kraju. Bo niemało ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim specjalistom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kompetencję. Uruchamiając ten program spodziewaliśmy się efektu w formie pierwszorzędnej efektywności i jakości usług przy odpowiednim stosunku wyceny.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na całkowitą wycenę odciskają wpływ: charakter robót wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zajścia, typ samochodu, który serwisujemy, a także zastosowanie części zamiennych.


Nasza pomoc, którą realizujemy ze względu na straty do której doszło w efekcie kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być również wolna od opłat w przypadku kiedy zarządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Możemy być w pobliżu!

W każdym przypadku Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Rabki-Zdrój czeka pod telefonem zdeklarowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: