LAWETA SZCZAWNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZAWNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół są zwyczajne placówki my zamierzamy być szczególni. Ta pomoc drogowa będzie na pewno taka jak zaufany przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie by udzielić Ci pomocy. I tylko przyjaciel może być skłonny Tobie poradzić w każdej sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


Jeśli przytrafiła się Tobie kolizja bądź awaria w regionie Szczawnicy zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy błyskawicznie. Za nami przyjedzie mobilny serwis oraz profesjonalna obsługa.


Drobne naprawy na drodze to nie jest przedmiot do dyskusji. Nasze ekipy w żadnym wypadku się nie poddają. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i czasem brakuje paliwa. I każda ta sytuację może Cię zdybać powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przybywamy by wyeliminować wadę ku Twojej, a także naszej przyjemności. Natomiast jeżeli będzie niezbędna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Jeżeli to będzie niezbędne zawsze ubezpieczamy rejon awarii bądź kolizji. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Ścieżka gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu My oczywiście wiemy gdzie jesteś, a także jak Ci pomóc. Droga gminna lub regionalna – na własnym terenie zlokalizujemy każdą z nich.


Bezwzględnie zapisz ewentualnie zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Potrafi być pomocny na obszarze całej Polski. Dzwoń o którejkolwiek godzinie każdego dnia. Zjawimy się na miejscu – bez wątpienia! Gdyż pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał akuratnie tak działa. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Zawsze jesteśmy zdecydowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku

Jeżeli to nie kłopot skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Szczawnicy bezwzględnie jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz unieruchomionych samochodów musi być szybki, a także prosty gdy do tej usługi wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to jedyny sposób jaki możemy tutaj wykorzystać. Specjalistyczne pojazdy i fachowa kadra. Pomoc drogowa w okolicy Szczawnicy nabyła podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz transportu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej taktyce w sprawach parku maszynowego i kadry. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy szybko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Naturalnie gdy dopuszczają to paragrafy, a także stan samochodu w każdym przypadku możemy zdecydować się na holowanie. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani. Ważne jest jednakże aby mocodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół może przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest poważnym problemem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie. Nie każdy z pojazdów tak skutecznie potrafi skomplikować ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Holowanie tego pojazdu jest niejednokrotnie wysoce korzystną metodą na udrożnienie drogi. Z tym problemem właściwie mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i efektywnie.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie każdego typu samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, pewnie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Choćby TIR-a wyciągniemy z kanału, a następnie umieścimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu bądź wymagający dojazd.


Niesprawny samochód może czasem transportować produkty, które nie podległy uszkodzeniu, lecz potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie takiej usługi. Dowieziemy zgodnie z decyzją, wcześniej organizując ewentualne sprzątanie i przeładowanie produktów.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze umożliwia nam zrealizować obojętnie jakie zadanie w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy nie zerkając na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje usterek prostych do usunięcia. Takie bezproblemowe awarie, jednak przerywające dalszą jazdę to częste zjawiska. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku złego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych drobnych epizodów, które potrafią nas dopaść na drodze. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście proponuje doraźne reperacje całodobowo. Laweta staje się nie konieczna. Obszerna oferta serwisu obejmuje też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem niezwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu są w stanie zrealizować na poboczu różne drobne naprawy.


Zadzwonić starczy zaledwie raz. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy sprecyzować detale awarii, markę samochodu i jednocześnie miejsce zajścia. Nie ma identycznych usterek zatem do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo żeby w całości wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie wymagań klientów z tego powodu też w propozycji usług odnajdziecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Miejscowa flota jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Na porządku dziennym jest także transport dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi pojazdami, lecz potrzebują szczególnej dbałości ponieważ są to pojazdy istotnie małe, ale wagowo kłopotliwe. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy również są znaczącą pozycją w tej propozycji usług. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i wiele innych.


Nie wyłącznie w kraju, ale również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Zabezpieczamy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w naszym terenie, ale w całym kraju. Gdyż cały szereg profesjonalistów z poświadczonymi kompetencjami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli zrealizować metody przynoszące sukces. Pozwala nam to szybko i efektywnie naprawić praktycznie każdą niesprawność czy przewieźć każdy pojazd z pewnością doskonałej jakości i dobrej wyceny.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Wycena uzależniona jest od różnych składników: zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia i model samochodu, który serwisujemy.


Warto ochronić się przez zakup adekwatnego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi mogą być bezpłatne tak jak w przypadku gdy powinny być sfinansowane z OC winnego kolizji.Przyjaciel nie rozczaruje!

Niezmiennie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Szczawnicy jest zdeterminowany do pomocy wręcz wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: